Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

dajcie guziaka albo dumanowskiego do pary z chabiniakiem zabierzcie swietego chyba zgoda
Bisclavret
Posty: 5530
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bisclavret »

Nie no musi być jakiś były piłkarz najlepiej nie za mądry bo dwóch kompetentnych ludzi na majku to zdecydowanie za dużo

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
pardon pisze: 16 kwie 2024, 21:34 dajcie guziaka albo dumanowskiego do pary z chabiniakiem zabierzcie swietego chyba zgoda
Chciałem dodać żeby jeszcze dorzucić Guziaka i dumanowskiego ale se pomyślałem że za często ich propsuje i co za dużo to niezdrowo. Ale tak, meczyk Włochow z ich komentarzem coś pięknego
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

mimo wszystko czuje ze los z nas zadrwi i uslyszymy jakies spoleczne eksperymenty typu marcin feddek niestety
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

Spoiler
uwazam, ze to moze byc srednie, nie moge sie doczekac ;p
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

nie chce byc niemily bo chłopaki lurkuja forum i bedzie przykro zatem poczekam na opinie innych

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
albo dobra, czasem zbyt oczywista satyra okazuje sie malo ciekawa tyle powiem
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18851
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

coś się we mnie fizjologicznie burzy gdy muszę zgodzić sie z uz. pardon ale musze zgodzić sie z uz. pardon
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: checollada »

fajny potencjał na 7 minutowy gag-filmik, robienie z tego programu na pół godziny to przesada :dunno:

to znaczy ja nie wytrzymałem dłużej niż 7 minut, ale ludziom się podoba chyba, co znaczy mniej więcej tyle, że albo ludzie mają różne gusta albo to serio jest trochę męczące i nieśmieszne tylko tetrycy drobili się już swoich mariuszy z brighton w komentarzach


ale widać napracowanko, trzeba oddać
Awatar użytkownika
banger
Posty: 1313
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

Myslałem że będę sam, ale dobrze widzieć, że koledzy powyżej też mają podobne odczucia co ja.

Ogólnie tetrycy są super, kiedy wtrącają te swoje absurdalne rozkminy między w miarę poważnym gadaniem o Śląsku, Podolskim itp. Kiedy jednak nastawiają się na całkowitą satyrę, to zaczyna się odczuwać te próby bycia śmieszkiem na siłę. Reszty nie ma co za bardzo co komentować bo to bezbeki.
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 1004
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: tomek5lg »

Moze bez julka i piechoty byloby dobre bo faktycznie bezbeki :lol: ogólnie jak leszek zabieral glos to mialem caly czas banana na twarzy, daloby sie to oglądać z takim bąbolem i tetrykami np przy takim dluzszym formacie, tak poza tym przy naszej stypie pilkarskiej przydaloby sie więcej beki i szydery z tego co nas na codzień męczy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14943
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Dla mnie ten Julek właśnie dał radę w tej roli, jedynie Piela zanudzał i musiał o skokach jak zwykle, ale ogółem spoko wyszło, trochę za krótko i liczę że będą jakieś takie konkretne tematy w kolejnych odcinkach.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

badzmy powazni piela zawsze byl stypiarzem
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

a sondy? dla mnie smieszne ciut

Dodano po 1 dniu 9 godzinach 54 minutach 5 sekundach:
przemek michalak rip
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

no dojeżdzany jest mocno, specyficzny gość, ale w lidze minus go lubię, merytorycznie zastępuje rokiego w dużym stopniu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14943
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Lubię tt.piłeczka ale dojeżdżanie kogoś za twitty sprzed 11 lat i ogólnie taki wysryw jak dał ten gość co zrobił research (z 20 twittow o Przemku napisał?), pytania do Stana czy to ogólne stanowisko redakcji weszło to imo przesada, raczej to dość normalne że ludzie w jednej pracy mają inne poglądy.

I pomyśleć, że zaczęło się od tego że Michalak dał Papszuna na najwyższym stopniu podium jako najlepszego trenera a Skorżę tylko na trzecim i tak w Poznaniu zapiekło.
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

jeszcze niedawno paczul byl jechany do spodu za artykul o twitterowej aktywnosci cecherza, dzis przemek michalak za poglady eh ciezko sprostac ocekiwaniom tt.pileczki
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2921
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: WHITE »

Człowiek współczesny nie może mieć poglądów

Najwieksze kurestwo to i tak byl najazd na dziewczyne od rosyjskiej pilki za memy o Putinie sprzed kilku lat
Influencer.
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

kasia [*]

Dodano po 9 minutach 57 sekundach:


:(

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
kurr co jest czemu swn cenzurujesz
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18851
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

tt pilka rakowisko straszne ugulem
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 1072
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Korben Dallas »

Streści ktoś o co chodzi z Michalakiem?
Anybody else want to negotiate?
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

ludziki zaczely lustrowac michalaka x lat wstecz i wyszlo ze pisal homofobiczne glupotki na twitterze
ODPOWIEDZ