ehh nudne to, takie na raz, nie ma się co oszukiwać, ale to już nie to samo co kiedyś nie wiem czy formuła się wyczerpała czy to przesyt, ale mimo wszystko wydali 3 genialne albumy do których regularnie wracam i tego nikt im nie odbierze.
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 15:53
autor: przedszkolanek
brodka do wyjebania, problem też
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 16:00
autor: yungXpaproch
nudne, slabe
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 16:03
autor: mlody jelcz
bit w sumie spoko, ale klasyczny steez, sam numer nudny, problem skończył się na LP, potem tylko przebłyski
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 17:17
autor: Bolo
przedszkolanek pisze: ↑13 sty 2021, 15:53
brodka do wyjebania, problem też
Chujowa łycha tez
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 19:56
autor: jajca
ipk pisze: ↑13 sty 2021, 14:37
Liczyłem na folow up do wadomej starej linijki, ale to oczywiście gruba naiwność z mojej strony. Problem to teraz synonim poprawności w udawaniu niezależności.
I dobrze, bo wtedy byłoby to już autofellatio. przecież osk już nawijał zwrotke z Tori na scenie z brodka, gdyby chciał powtarzać ten sam żart to już byłby lvl tedego
ipk pisze: ↑13 sty 2021, 14:37
Liczyłem na folow up do wadomej starej linijki, ale to oczywiście gruba naiwność z mojej strony. Problem to teraz synonim poprawności w udawaniu niezależności.
I dobrze, bo wtedy byłoby to już autofellatio. przecież osk już nawijał zwrotke z Tori na scenie z brodka, gdyby chciał powtarzać ten sam żart to już byłby lvl tedego
Mi bardziej chodziło jak by Brodzia cos nawinęła to było by super.
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 22:27
autor: Megidox
Jak widziałbyś taki wers ?
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 22:50
autor: ART
ciekawe jakby sie potoczyla historia jakby to zyto nagrywal ze steezem
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 23:55
autor: Nedvved
ART pisze: ↑13 sty 2021, 22:50
ciekawe jakby sie potoczyla historia jakby to zyto nagrywal ze steezem
To jest czysto hipotetycznie czy był kiedyś taki pomysł?
Meh ten kawałek, bit z generatora, wjazd oskara z generatora, Brodka może nawet.
W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry, czekam na Kukon x Oranżada Helena
Re: PRO8L3M
: 13 sty 2021, 23:59
autor: ART
czysto hipotetycznie oczywiscie
Re: PRO8L3M
: 14 sty 2021, 0:24
autor: kot
Nedvved pisze: ↑13 sty 2021, 23:55
W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry
jetlagz x problem, sokol
Re: PRO8L3M
: 14 sty 2021, 11:49
autor: clockers
Piroman też sztos przeca
Re: PRO8L3M
: 14 sty 2021, 14:21
autor: Addicted
Nedvved pisze: ↑13 sty 2021, 23:55
W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry,
To
Re: PRO8L3M
: 14 sty 2021, 18:58
autor: encrenoire
Re: PRO8L3M
: 23 sty 2021, 15:25
autor: poztytiv
mlody jelcz pisze: ↑13 sty 2021, 16:03
bit w sumie spoko, ale klasyczny steez, sam numer nudny, problem skończył się na LP, potem tylko przebłyski
głupszej rzeczy nie przeczytałem XD po LP były cudowne albumy koncepcyjne, których wartość artystyczno-intelektualna przewyższyła po prostu przeciętnych chłopaczków pokroju ślizgawkowiczów co słuchają jakiegoś sentino czy kaza bałagane
Re: PRO8L3M
: 23 sty 2021, 15:39
autor: oldschool
Cieszymy się niezmiernie, że ty je tak dobrze rozumiesz. Może więc wyjaśnisz plebsowi, czemu się mylimy?
Re: PRO8L3M
: 23 sty 2021, 16:02
autor: przedszkolanek
to już wolałem taco hemingwaya jako autorytet intelektualny niż
poztytiv pisze: ↑23 sty 2021, 15:25
cudowne albumy koncepcyjne, których wartość artystyczno-intelektualna przewyższyła po prostu przeciętnych chłopaczków pokroju ślizgawkowiczów