PRO8L3M

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: PRO8L3M

Post autor: badi »

a mi się nutka podoba
Willxc
Posty: 1638
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: PRO8L3M

Post autor: Willxc »

ehh nudne to, takie na raz, nie ma się co oszukiwać, ale to już nie to samo co kiedyś nie wiem czy formuła się wyczerpała czy to przesyt, ale mimo wszystko wydali 3 genialne albumy do których regularnie wracam i tego nikt im nie odbierze.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: PRO8L3M

Post autor: przedszkolanek »

brodka do wyjebania, problem też
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4491
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: PRO8L3M

Post autor: yungXpaproch »

nudne, slabe
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: PRO8L3M

Post autor: mlody jelcz »

bit w sumie spoko, ale klasyczny steez, sam numer nudny, problem skończył się na LP, potem tylko przebłyski
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: PRO8L3M

Post autor: Bolo »

przedszkolanek pisze: 13 sty 2021, 15:53 brodka do wyjebania, problem też

Chujowa łycha tez
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14322
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PRO8L3M

Post autor: jajca »

ipk pisze: 13 sty 2021, 14:37 Liczyłem na folow up do wadomej starej linijki, ale to oczywiście gruba naiwność z mojej strony. Problem to teraz synonim poprawności w udawaniu niezależności.
I dobrze, bo wtedy byłoby to już autofellatio. przecież osk już nawijał zwrotke z Tori na scenie z brodka, gdyby chciał powtarzać ten sam żart to już byłby lvl tedego
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8410
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: PRO8L3M

Post autor: mql »

Steez fajnie dał przecież, halo panowie
ipk
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: PRO8L3M

Post autor: ipk »

jajca pisze: 13 sty 2021, 19:56
ipk pisze: 13 sty 2021, 14:37 Liczyłem na folow up do wadomej starej linijki, ale to oczywiście gruba naiwność z mojej strony. Problem to teraz synonim poprawności w udawaniu niezależności.
I dobrze, bo wtedy byłoby to już autofellatio. przecież osk już nawijał zwrotke z Tori na scenie z brodka, gdyby chciał powtarzać ten sam żart to już byłby lvl tedego
Mi bardziej chodziło jak by Brodzia cos nawinęła to było by super.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 5997
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: PRO8L3M

Post autor: Megidox »

Jak widziałbyś taki wers ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16721
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: PRO8L3M

Post autor: ART »

ciekawe jakby sie potoczyla historia jakby to zyto nagrywal ze steezem
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Nedvved
Posty: 381
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: PRO8L3M

Post autor: Nedvved »

ART pisze: 13 sty 2021, 22:50 ciekawe jakby sie potoczyla historia jakby to zyto nagrywal ze steezem
To jest czysto hipotetycznie czy był kiedyś taki pomysł?

Meh ten kawałek, bit z generatora, wjazd oskara z generatora, Brodka może nawet.

W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry, czekam na Kukon x Oranżada Helena
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16721
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: PRO8L3M

Post autor: ART »

czysto hipotetycznie oczywiscie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
kot
Posty: 124
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: PRO8L3M

Post autor: kot »

Nedvved pisze: 13 sty 2021, 23:55 W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry
jetlagz x problem, sokol
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

Piroman też sztos przeca
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1867
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: PRO8L3M

Post autor: Addicted »

Nedvved pisze: 13 sty 2021, 23:55 W ogóle te sponsorowane wyskokowe kawałki czy był choć jeden dobry,


To
encrenoire

Re: PRO8L3M

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:04 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
poztytiv
Zbanowany
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2020, 10:46

Re: PRO8L3M

Post autor: poztytiv »

mlody jelcz pisze: 13 sty 2021, 16:03 bit w sumie spoko, ale klasyczny steez, sam numer nudny, problem skończył się na LP, potem tylko przebłyski
głupszej rzeczy nie przeczytałem XD po LP były cudowne albumy koncepcyjne, których wartość artystyczno-intelektualna przewyższyła po prostu przeciętnych chłopaczków pokroju ślizgawkowiczów co słuchają jakiegoś sentino czy kaza bałagane
przedszkolanek pisze: 28 sty 2021, 17:27 no i niech ktoś mi powie, że to nie jest pawoleh w nowym wcieleniu
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: PRO8L3M

Post autor: oldschool »

Cieszymy się niezmiernie, że ty je tak dobrze rozumiesz. Może więc wyjaśnisz plebsowi, czemu się mylimy?
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: PRO8L3M

Post autor: przedszkolanek »

to już wolałem taco hemingwaya jako autorytet intelektualny niż
poztytiv pisze: 23 sty 2021, 15:25 cudowne albumy koncepcyjne, których wartość artystyczno-intelektualna przewyższyła po prostu przeciętnych chłopaczków pokroju ślizgawkowiczów
xDDDD
ODPOWIEDZ