Strona 18 z 37
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 8:57
autor: FLoo
Zero podjarki tymi mś, latem to jest jednak klimat, ale może jak zaczną grać to coś się zmieni
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 9:39
autor: retriakaretrox
u mnie w tej chwili podobnie, ale jak sobie wyobrażam meksyk polska we wtorek o 17:00 po robocie przy smacznej pizzy i piwku, a za oknem zimno i ciemno to wsm why not
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 10:20
autor: sztyc
po Polska - Arabia w sobotę 26/11 też będzie picie całodniowe, bo jak meczyk o 14, to przecież ekipa się od razu nie rozejdzie
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 11:12
autor: wujot
Sadio Mane kontuzja i nie jedzie na mś ja pierdole
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 12:52
autor: imo
Lo Celso również
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 14:27
autor: pardon
polska-arabia o czternastej imagine miec znowu 8 lat i babeczka zwalnia cie z ostatnich lekcji na mecz polakow ktory tradycyjnie przepierdalamy z egzotycznym rywalem
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 14:44
autor: bialyjelen
ale po co ten pesymizm, teraz bedzie inaczej zobaczysz
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 20:53
autor: sztyc
Mundialeiro za półtora tygodnia, proponuję małą zabawę
Komu kibicujecie:
1. Polska
2. Holandia
3. Brazylia
Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
1. Anglia
2. Niemcy
3. Francja
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 20:54
autor: ART
sztyc pisze: ↑09 lis 2022, 20:53
Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
argentyna
anglia
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 20:55
autor: samir
niech ten głupi łeb się wyjebie mbappe jakąś kartką no i niemcy niech spierdalają, polska holandia i argentyna półfinały tylko trzeba to manifestować mocno więc do boju
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:00
autor: pardon
zupelnie nie kumam skad w ludziach tyle pogardy wobec francuzow, imo to jest najsympatyczniejsze pokolenie zabojadow ever za naszego zycia, no chyba ze wiecej sympatii budzila repka z psem nasrim, albo henrym ktory reka przepchal baraze z irlandczykami to wtedy nie pogadamy
od dziecka serce w niezmiennych barwach: hiszpania i holandia esa
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:03
autor: potter
Jak ja zawsze za Polską i Francja a przeciwko Argentynie, Hiszpanii i Niemcom, reszta będzie na bieżąco
W poniedziałek wleci formularz przewidywań mundialowych, czekamy na oficjalnie kadry zespołów.
Dziś właśnie wpadła kadra Trójkolorowych, prawilnie trzech bramkarzy ale debil Deschamps ma śmietnik zamiast serca że wziął 25/26 i skreslil Claussa, co by cię chuju kosztowało go wpisać jako ostatniego, a tak jeden Pavard na PO został, ewentualnie Koundel
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:12
autor: FLoo
zgody:
anglia
polska
brazylia
kosy:
hiszpania
francja
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:13
autor: kid
sztyc pisze: ↑09 lis 2022, 20:53
Komu kibicujecie:
polska i nie wiem urugwaj serbia
sztyc pisze: ↑09 lis 2022, 20:53
Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
kurwa anglia
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:16
autor: genocidegeneral
props: Polska albo ktoś nowy, ale się to nie wydarzy
jebać: anglia, francja
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:19
autor: demon
Kibicuję - Argentyna, Hiszpania, Belgia + pewnie wpadnie ktoś w trakcie turnieju typu Dania na ostatnim Euro
Jebał ich pies - Portugalia, Francja, Niemcy
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:21
autor: mql
Zgody: Polska, Holandia, Urugwaj
Układy: mimo wszystko Hiszpania i taki układ z Brazylia (oni grają jak nigdy i dostają na pizde od jakiegoś zgodowicza, gdy są już pewni swego)
Kosy: Francja, Anglia, Walia
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:25
autor: samir
mql czego walia
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:26
autor: ebismolarek
Kibicuję i mam nadzieję że wygra ktoś z trójki Argentyna, Hiszpania, Holandia
A jebać angoli oczywiście
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
: 09 lis 2022, 21:29
autor: pardon
mql a powiedz kogo bardziej nienawidzisz walijczykow czy lukasza warzeche