Mistrzostwa Świata Katar 2022
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Zero podjarki tymi mś, latem to jest jednak klimat, ale może jak zaczną grać to coś się zmieni
IT’S COMING HOME

- retriakaretrox
- Posty: 1634
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
- Lokalizacja: ślizgawka
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
u mnie w tej chwili podobnie, ale jak sobie wyobrażam meksyk polska we wtorek o 17:00 po robocie przy smacznej pizzy i piwku, a za oknem zimno i ciemno to wsm why not
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
po Polska - Arabia w sobotę 26/11 też będzie picie całodniowe, bo jak meczyk o 14, to przecież ekipa się od razu nie rozejdzie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Sadio Mane kontuzja i nie jedzie na mś ja pierdole
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
polska-arabia o czternastej imagine miec znowu 8 lat i babeczka zwalnia cie z ostatnich lekcji na mecz polakow ktory tradycyjnie przepierdalamy z egzotycznym rywalem
- bialyjelen
- Posty: 1442
- Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
ale po co ten pesymizm, teraz bedzie inaczej zobaczysz
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Mundialeiro za półtora tygodnia, proponuję małą zabawę
Komu kibicujecie:
1. Polska
2. Holandia
3. Brazylia
Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
1. Anglia
2. Niemcy
3. Francja
Komu kibicujecie:
1. Polska
2. Holandia
3. Brazylia
Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
1. Anglia
2. Niemcy
3. Francja
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
niech ten głupi łeb się wyjebie mbappe jakąś kartką no i niemcy niech spierdalają, polska holandia i argentyna półfinały tylko trzeba to manifestować mocno więc do boju
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
zupelnie nie kumam skad w ludziach tyle pogardy wobec francuzow, imo to jest najsympatyczniejsze pokolenie zabojadow ever za naszego zycia, no chyba ze wiecej sympatii budzila repka z psem nasrim, albo henrym ktory reka przepchal baraze z irlandczykami to wtedy nie pogadamy
od dziecka serce w niezmiennych barwach: hiszpania i holandia esa
od dziecka serce w niezmiennych barwach: hiszpania i holandia esa
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Jak ja zawsze za Polską i Francja a przeciwko Argentynie, Hiszpanii i Niemcom, reszta będzie na bieżąco
W poniedziałek wleci formularz przewidywań mundialowych, czekamy na oficjalnie kadry zespołów.
Dziś właśnie wpadła kadra Trójkolorowych, prawilnie trzech bramkarzy ale debil Deschamps ma śmietnik zamiast serca że wziął 25/26 i skreslil Claussa, co by cię chuju kosztowało go wpisać jako ostatniego, a tak jeden Pavard na PO został, ewentualnie Koundel
W poniedziałek wleci formularz przewidywań mundialowych, czekamy na oficjalnie kadry zespołów.
Dziś właśnie wpadła kadra Trójkolorowych, prawilnie trzech bramkarzy ale debil Deschamps ma śmietnik zamiast serca że wziął 25/26 i skreslil Claussa, co by cię chuju kosztowało go wpisać jako ostatniego, a tak jeden Pavard na PO został, ewentualnie Koundel
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
zgody:
anglia
polska
brazylia
kosy:
hiszpania
francja
anglia
polska
brazylia
kosy:
hiszpania
francja
IT’S COMING HOME

-
genocidegeneral
- Posty: 11751
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
props: Polska albo ktoś nowy, ale się to nie wydarzy
jebać: anglia, francja
jebać: anglia, francja
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Kibicuję - Argentyna, Hiszpania, Belgia + pewnie wpadnie ktoś w trakcie turnieju typu Dania na ostatnim Euro
Jebał ich pies - Portugalia, Francja, Niemcy
Jebał ich pies - Portugalia, Francja, Niemcy
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Zgody: Polska, Holandia, Urugwaj
Układy: mimo wszystko Hiszpania i taki układ z Brazylia (oni grają jak nigdy i dostają na pizde od jakiegoś zgodowicza, gdy są już pewni swego)
Kosy: Francja, Anglia, Walia
Układy: mimo wszystko Hiszpania i taki układ z Brazylia (oni grają jak nigdy i dostają na pizde od jakiegoś zgodowicza, gdy są już pewni swego)
Kosy: Francja, Anglia, Walia
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
mql czego walia
- ebismolarek
- Posty: 8487
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
Kibicuję i mam nadzieję że wygra ktoś z trójki Argentyna, Hiszpania, Holandia
A jebać angoli oczywiście
A jebać angoli oczywiście
Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022
mql a powiedz kogo bardziej nienawidzisz walijczykow czy lukasza warzeche













