Mistrzostwa Świata Katar 2022

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14755
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

Zero podjarki tymi mś, latem to jest jednak klimat, ale może jak zaczną grać to coś się zmieni
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1634
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: retriakaretrox »

u mnie w tej chwili podobnie, ale jak sobie wyobrażam meksyk polska we wtorek o 17:00 po robocie przy smacznej pizzy i piwku, a za oknem zimno i ciemno to wsm why not
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3715
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: sztyc »

po Polska - Arabia w sobotę 26/11 też będzie picie całodniowe, bo jak meczyk o 14, to przecież ekipa się od razu nie rozejdzie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21349
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: wujot »

Sadio Mane kontuzja i nie jedzie na mś ja pierdole
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: imo »

Lo Celso również
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: pardon »

polska-arabia o czternastej imagine miec znowu 8 lat i babeczka zwalnia cie z ostatnich lekcji na mecz polakow ktory tradycyjnie przepierdalamy z egzotycznym rywalem
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: bialyjelen »

ale po co ten pesymizm, teraz bedzie inaczej zobaczysz
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3715
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: sztyc »

Mundialeiro za półtora tygodnia, proponuję małą zabawę

Komu kibicujecie:
1. Polska
2. Holandia
3. Brazylia

Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
1. Anglia
2. Niemcy
3. Francja
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: ART »

sztyc pisze: 09 lis 2022, 20:53 Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
argentyna
anglia
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
samir
Posty: 1013
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: samir »

niech ten głupi łeb się wyjebie mbappe jakąś kartką no i niemcy niech spierdalają, polska holandia i argentyna półfinały tylko trzeba to manifestować mocno więc do boju
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: pardon »

zupelnie nie kumam skad w ludziach tyle pogardy wobec francuzow, imo to jest najsympatyczniejsze pokolenie zabojadow ever za naszego zycia, no chyba ze wiecej sympatii budzila repka z psem nasrim, albo henrym ktory reka przepchal baraze z irlandczykami to wtedy nie pogadamy

od dziecka serce w niezmiennych barwach: hiszpania i holandia esa
Awatar użytkownika
potter
Posty: 15012
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: potter »

Jak ja zawsze za Polską i Francja a przeciwko Argentynie, Hiszpanii i Niemcom, reszta będzie na bieżąco

W poniedziałek wleci formularz przewidywań mundialowych, czekamy na oficjalnie kadry zespołów.

Dziś właśnie wpadła kadra Trójkolorowych, prawilnie trzech bramkarzy ale debil Deschamps ma śmietnik zamiast serca że wziął 25/26 i skreslil Claussa, co by cię chuju kosztowało go wpisać jako ostatniego, a tak jeden Pavard na PO został, ewentualnie Koundel
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14755
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: FLoo »

zgody:
anglia
polska
brazylia

kosy:
hiszpania
francja
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1611
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: kid »

sztyc pisze: 09 lis 2022, 20:53 Komu kibicujecie:
polska i nie wiem urugwaj serbia
sztyc pisze: 09 lis 2022, 20:53 Komu chcecie, żeby swój głupi ryj rozjebał:
kurwa anglia
genocidegeneral
Posty: 11749
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: genocidegeneral »

props: Polska albo ktoś nowy, ale się to nie wydarzy

jebać: anglia, francja
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: demon »

Kibicuję - Argentyna, Hiszpania, Belgia + pewnie wpadnie ktoś w trakcie turnieju typu Dania na ostatnim Euro
Jebał ich pies - Portugalia, Francja, Niemcy
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: mql »

Zgody: Polska, Holandia, Urugwaj

Układy: mimo wszystko Hiszpania i taki układ z Brazylia (oni grają jak nigdy i dostają na pizde od jakiegoś zgodowicza, gdy są już pewni swego)

Kosy: Francja, Anglia, Walia
Awatar użytkownika
samir
Posty: 1013
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: samir »

mql czego walia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8487
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: ebismolarek »

Kibicuję i mam nadzieję że wygra ktoś z trójki Argentyna, Hiszpania, Holandia

A jebać angoli oczywiście
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Post autor: pardon »

mql a powiedz kogo bardziej nienawidzisz walijczykow czy lukasza warzeche
ODPOWIEDZ