Belmondo
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Belmondo
ej co było na insta?
bo już zleciało
bo już zleciało
Re: Belmondo
Przeiceż już i tka żadnego tabu przełamać się nie da w Mobbyn, no nie wiem została pedofilia, albo wzajemne "stosunki" miedzy członkami moppyngods bidness pisze: ↑24 paź 2019, 14:20No sęk w tym, że to ona jego wyjebała. Mniej lub bardziej dosłownie. Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze? Good luck.
Re: Belmondo
nie mam spoilera sory

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Re: Belmondo
Ojcze doniz spec od paragrafu ironii
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Belmondo
wielki oyche
ostatnia rzecz, której się po nim spodziewałem
Re: Belmondo
No i pięknie. Niech ten serial trwa jak najdłużej, a bohaterowie robią lajw za lajwem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Belmondo
Propsuje każdą działalność przyczyniającą się do ujebania tego obrzydliwego człowieka, jedziesz z tym ojcze
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- marco_pantani
- Posty: 1621
- Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40
-
coldpu55lick
- Posty: 312
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:55
Re: Belmondo
czy zespół mobbyn zwróci uwagę brukowców na kulturę hip hop?
czy zauważą jak wiele dram dzieje się w hip hop i jakie budzi to zainteresowanie?
ciekawe czy za kilka lat to będzie głównym tematem na takich portalach, mam nadzieję że nie. Chociaż w sumie mam wyjebame
czy zauważą jak wiele dram dzieje się w hip hop i jakie budzi to zainteresowanie?
ciekawe czy za kilka lat to będzie głównym tematem na takich portalach, mam nadzieję że nie. Chociaż w sumie mam wyjebame
Re: Belmondo
fanart teledysk do gnocchi https://www.youtube.com/watch?v=shPnGsYnhfQ
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
-
rubinstein
- Posty: 1097
- Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21
Re: Belmondo
takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac
nie wiem jak inaczej to opisac
Re: Belmondo
I właśnie dlatego taki fajny jest
[Verse 1: Tay-K]
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
- KolektywneOswiecenie
- Posty: 307
- Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41
Re: Belmondo
Futuroretroizm? ;Prubinstein pisze: ↑25 paź 2019, 9:10 takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333
- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Re: Belmondo
zajebisteeeeeogkush pisze: ↑25 paź 2019, 9:01 fanart teledysk do gnocchi https://www.youtube.com/watch?v=shPnGsYnhfQ
to jakaś alternatywna wersja gnocchi? faktycznie jak przez mgłę pamiętam że w 2016 chyba latały 2 wersje gnocchi, jedna z kanału mobbyn, druga z hewry
Re: Belmondo
Różniły się tylko delikatnie masteringiem o ile dobrze kojarzę, no i grafiką, wersja hewrowa była troszkę bardziej raw i miała białą graficzke
- zemsta1kadluba
- Posty: 7705
- Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50
Re: Belmondo
Spoiler
mołpy są kozackie
Re: Belmondo
Tytus wrócił na insta pod @szyluktytus, zdrowo chłopak wygląda
- KolektywneOswiecenie
- Posty: 307
- Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41
Re: Belmondo
Faktycznie, dobrze chłop wygląda, to już chyba raczej pewne, że Belmondo odszedł.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333
- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Belmondo
wspaniała nowina
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej









