Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
500
74%
Nie
177
26%
 
Liczba głosów: 677

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

ej co było na insta?
bo już zleciało
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

gods bidness pisze: 24 paź 2019, 14:20
noizeone pisze: 23 paź 2019, 21:05 Najlepsze jest to, ze Blemondziak jkaby nie podkulił kity tylko zajebał jakiś werset, że wyjebał najsłynniejszego tranzystora w kraju i generlanie jest celebryta to jeszcze na dobre by mu to wyszło. Najgorsze jest to podwijania ogona.
No sęk w tym, że to ona jego wyjebała. Mniej lub bardziej dosłownie. Co ma nawijać buńczuczne teksty o tym, że w damskich stringach odkurzał tranzystorom mieszkanie na kolanach i chuj wie co jeszcze? Good luck.
Przeiceż już i tka żadnego tabu przełamać się nie da w Mobbyn, no nie wiem została pedofilia, albo wzajemne "stosunki" miedzy członkami moppyn
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

nie mam spoilera soryObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Belmondo

Post autor: noizeone »

Ojcze doniz spec od paragrafu ironii
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
wielki oyche
ostatnia rzecz, której się po nim spodziewałem
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

No i pięknie. Niech ten serial trwa jak najdłużej, a bohaterowie robią lajw za lajwem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5933
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Belmondo

Post autor: Malloy »

Propsuje każdą działalność przyczyniającą się do ujebania tego obrzydliwego człowieka, jedziesz z tym ojcze
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

Lord of the Instagram: Ojcze revenge
zwracam honor
coldpu55lick
Posty: 312
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:55

Re: Belmondo

Post autor: coldpu55lick »

czy zespół mobbyn zwróci uwagę brukowców na kulturę hip hop?

czy zauważą jak wiele dram dzieje się w hip hop i jakie budzi to zainteresowanie?

ciekawe czy za kilka lat to będzie głównym tematem na takich portalach, mam nadzieję że nie. Chociaż w sumie mam wyjebame
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1014
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Belmondo

Post autor: rubinstein »

takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

I właśnie dlatego taki fajny jest
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Belmondo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

rubinstein pisze: 25 paź 2019, 9:10 takie glebokie 2005 polaczone z odleglym 2039
nie wiem jak inaczej to opisac
Futuroretroizm? ;P
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8096
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

ogkush pisze: 25 paź 2019, 9:01 fanart teledysk do gnocchi https://www.youtube.com/watch?v=shPnGsYnhfQ
zajebisteeeee

to jakaś alternatywna wersja gnocchi? faktycznie jak przez mgłę pamiętam że w 2016 chyba latały 2 wersje gnocchi, jedna z kanału mobbyn, druga z hewry
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1665
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Belmondo

Post autor: Whtn »

Różniły się tylko delikatnie masteringiem o ile dobrze kojarzę, no i grafiką, wersja hewrowa była troszkę bardziej raw i miała białą graficzke
crl
Posty: 464
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:26

Re: Belmondo

Post autor: crl »

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Spoiler
pojebało mi się czy był kiedyś filmik z tego koncertu na balkonie, ale z kręcony z ujęcia na balkonie?
mołpy są kozackie
onizuka
Posty: 812
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Belmondo

Post autor: onizuka »

Tytus wrócił na insta pod @szyluktytus, zdrowo chłopak wygląda
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Belmondo

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Faktycznie, dobrze chłop wygląda, to już chyba raczej pewne, że Belmondo odszedł.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Belmondo

Post autor: przedszkolanek »

wspaniała nowina
teraz czekam aż nagra album TYTUS, a na okładce będzie w czerwonej niby-sukience w stylu mniej więcej
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ