Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5081
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Kaz Bałagane

Post autor: sebring »

Kaz masz kontakt z córką czy Sentino utrudnia
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
masz_szluge_
Posty: 455
Rejestracja: 08 sie 2025, 14:43

Re: Kaz Bałagane

Post autor: masz_szluge_ »

fantasauce pisze: 15 paź 2025, 10:38
masz_szluge_ pisze: 13 paź 2025, 8:54 tak czy siak, z malwina juz X czasu nie jest
Skąd to info? Wydaje mi się, że na insta się przewija co jakiś czas i dalej są razem
no jak to skad, taki wniosek wysnulem wlasnie z ig. wyjebali wszystkie wspolne zdjecia, ona tez, cisza na relacjach. dziecko maja wspolne to moze sie przewija gdzies
hub3k
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2019, 18:13

Re: Kaz Bałagane

Post autor: hub3k »

w każdym razie narkopop store stoi na malwinę (vide regulamin)
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Kaz Bałagane

Post autor: bialyjelen »

no i wspolna fotka tez jest
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
masz_szluge_
Posty: 455
Rejestracja: 08 sie 2025, 14:43

Re: Kaz Bałagane

Post autor: masz_szluge_ »

no to chuj, byc moze przyfarmazonilem.
ale wydaje mi sie, ze cos bylo na rzeczy, u niej jest cisza.
on tez kiedys flexowal sie nia bardziej niz teraz :lol:
fantasauce
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2019, 19:36

Re: Kaz Bałagane

Post autor: fantasauce »

Powody mogą być różne, to nie musi oznaczać końca związku, nie siejcie takich niepotwierdzonych info
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: marco_pantani »

Promocja płyty Bałagane x Matka
zwracam honor
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Kaz Bałagane

Post autor: moody »

sprawdzilem jej insta, podoba sie dla mnie. taka doinwestowana kjutka, stosujac terminologie rzepolaka
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Kaz Bałagane

Post autor: chuj »

nie wiem czy kjutka, prędzej bad pussy ass bitch

a co do ich związku to i tak się zdziwiłem, że tyle razem ze sobą byli. kazek jest za mało dynamiczny na takie wynalazki.
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1928
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane

Post autor: NEGRO »

@chuj

haha tez mi sie tak wydaje.
kazek jest za mało dynamiczny na takie wynalazki.
If the streets were a coin won't be head or tails
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kaz Bałagane

Post autor: kapper1 »

Bejbi mama wolna
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Kaz Bałagane

Post autor: chuj »

pewnie za mało hajsu przynosił do domu już, bo umówmy się, że chłop nie gra koncertów, nie jest nawet w 2 lidze topki pod względem popularności, żadnych tam kolaboracji nie pizga, a z czasem będzie odchodzić w coraz większe odmęty zapomnienia więc dosyć przytomny ruch ze strony jego dupy, która jako w miarę zadbany spermochłon może się tera zakręcić wokół jakiegoś pana prezesa, czy innego pana polityka. kurwa, nawet koło pana dentysty będzie miała stabilny i godny byt, w przeciwieństwie do artysty co to swój peak ma blisko dekadę temu, lol.

a jeżeli on faktycznie swój brand założył na nią (była taka plota) no to beka z lamusa do potęgi.
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane

Post autor: oldschool »

@chuj z grubsza się zgadzam, że będzie zjazd, ale akurat peak popularności Kaza w oczach ogólnych ludzi albo jest teraz, albo był niedawno.

O wiele większe wyświetlenia niż myślałem zrobił na ostatniej płycie na Spotify, do tego ma 1,7 mln miesięcznych słuchaczy.

Sam tego nie rozumiem, ale tak jest.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Jose »

chuj pisze: 16 paź 2025, 14:08 chłop nie gra koncertów,
Co Ty pleciesz, pizga prawie co tydzień, on pod względem fejmu to pewnie ma teraz peak
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Kaz Bałagane

Post autor: chuj »

Przepraszam za powielenie fake newsa w takim razie i dziękuje za błyskawiczne sprostowanie
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14339
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

Co nie zmienia faktu, ze takie spermochlony często dyskontują przyszłość i możliwe ze przytomnie przewiduje spadek popularności i wychodzi z inwestycji na górce
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
VBSW
SZEFITO
Posty: 4957
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaz Bałagane

Post autor: VBSW »

Chuj wie, ale jak dzwoniłem przez obecne dwa tygodnie co jakiś czas do Malwiny, że kurier to pytała na który adres i mi kod do bramy podawała, bo zapomniałem jaki był. Jeszcze w tamtym tygodniu Kazek wjeżdżał porszawą na chałupę, a teraz to tam stoją dwie betki, a paczki, które były do niej to od trzech dni stoją pod garażem XD A zazwyczaj jak nazajutrz przyjeżdżało się to zawsze pusto było albo jakaś paczka z innej firmy, ale idk.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam



https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
tybdo_yntogliw
Posty: 364
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Kaz Bałagane

Post autor: tybdo_yntogliw »

Jose pisze: 16 paź 2025, 15:16
chuj pisze: 16 paź 2025, 14:08 chłop nie gra koncertów,
Co Ty pleciesz, pizga prawie co tydzień, on pod względem fejmu to pewnie ma teraz peak
Zdecydowanie, jak on na tej późno-jesiennej trasie jest w Warszawie w Stodole, Gdańsku w B90, Krakowie w Kwadracie i wszystkie pewnie będą wyprzedane to to jest wow.
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6637
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kaz Bałagane

Post autor: marmolad_k2 »

chuj pisze: 16 paź 2025, 14:08 nie jest nawet w 2 lidze topki pod względem popularności
1,7 miliona słuchaczy na spotify mówi coś innego.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16736
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ART »

nie kop lezacego juz przeprosil
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
ODPOWIEDZ