Współpraca to marketingowy eufemizm na reklamę. Brzmi lepiej, nie sugeruje wprost sprzedania się za polecenie jakiegoś produktu, ale oznacza dokładnie to.
Sionek pisze: ↑wczoraj, 22:48
Współpraca to marketingowy eufemizm na reklamę. Brzmi lepiej, nie sugeruje wprost sprzedania się za polecenie jakiegoś produktu, ale oznacza dokładnie to.
I poniekąd trochę akwizytorka - czy jak się nazywa sprzedawanie np w stylu termomixa. Tak czy inaczej eufemizm na reklamowanie i promowanie .
W ogóle problem leży gdzie indziej i nie chodzi o nazewnictwo. Jak już mu dali coś do reklamowania, to powinni dać najlepszy produkt ze swojego asortymentu czyli makaron nitki.