Tede
-
VerminatorX
- Posty: 366
- Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47
Re: Tede
Mordo, ja tylko powiedziałem, że się zaszczepiłem, mordo.
-
starydobryhiphop
- Posty: 183
- Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Re: Tede
I poniekąd trochę akwizytorka - czy jak się nazywa sprzedawanie np w stylu termomixa. Tak czy inaczej eufemizm na reklamowanie i promowanie .
- igorzastyy
- Posty: 2476
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Tede
W ogóle problem leży gdzie indziej i nie chodzi o nazewnictwo. Jak już mu dali coś do reklamowania, to powinni dać najlepszy produkt ze swojego asortymentu czyli makaron nitki.
-
starydobryhiphop
- Posty: 183
- Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16
Re: Tede
Jak już to mieć współpracę reklamy są dla lamusa (współpracę nie)
Re: Tede
zip skład debatuje nad wyjebaniem sokoła, stąd ten lajk od korasa
mają dosyć tego że ciemiężca zgarnia cały blichtr a o nich ani słowa jak d12
tede dołączy do zip składu i nagrają mąkę powszednią na cykaczach
mają dosyć tego że ciemiężca zgarnia cały blichtr a o nich ani słowa jak d12
tede dołączy do zip składu i nagrają mąkę powszednią na cykaczach
17. Zjedz skręta feat. Żary






