Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 561
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: wczoraj, 23:59 On już miał mniejszy, większy konflikt prawie z całą czołówką „staroszkolną” z Warszawy
W ostatnich latach była też jakaś wymiana zaczepek z Mor W.A w wywiadach/na socialach z tego co kojarzę
igorzastyy pisze: wczoraj, 23:59 Bardzo konfliktowy raper
Co jest o tyle ciekawe, że Tede miał przez dużą część kariery w wielu środowiskach opinię grubego lamusa, pozera i komercyjnego bananowego mainstreamowca w kolorowych czapeczkach, a jak ktoś kiedyś policzył beefy w polskim rapie to najwięcej z nich stoczył Tede, miał ich sporo więcej niż różni raperzy uważani za bitewnych i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5566
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede

Post autor: Haczapurjan »

Sionek pisze: dzisiaj, 0:12 i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Z Peją na niwie muzycznej też wygrał. Po prostu tylko jego spotkały reperkusje, bo struktura fanbase’u Tedzika, to były wychillowane banany/normalne typy, a struktura fanbase’u Ryśka w przeważającej części tępe ogry, które chciały dokonywać samosądów.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Juras, Diox, Numer, Solar, z Bonusem też po drodze nie miał. Pewnie jeszcze ktoś się znajdzie. Chyba nie ma kontrowersji w nazywaniu go najbardziej bitewnym raperem w Polsce i już nawet nie chodzi o ilość beefów
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

Na argumenty z Peją wygrał, ale jeżeli chodzi o wizerunek no to Peja się po nim przejechał jak tak jak walec
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
ODPOWIEDZ