Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: wczoraj, 23:59 On już miał mniejszy, większy konflikt prawie z całą czołówką „staroszkolną” z Warszawy
W ostatnich latach była też jakaś wymiana zaczepek z Mor W.A w wywiadach/na socialach z tego co kojarzę
igorzastyy pisze: wczoraj, 23:59 Bardzo konfliktowy raper
Co jest o tyle ciekawe, że Tede miał przez dużą część kariery w wielu środowiskach opinię grubego lamusa, pozera i komercyjnego bananowego mainstreamowca w kolorowych czapeczkach, a jak ktoś kiedyś policzył beefy w polskim rapie to najwięcej z nich stoczył Tede, miał ich sporo więcej niż różni raperzy uważani za bitewnych i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5576
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede

Post autor: Haczapurjan »

Sionek pisze: dzisiaj, 0:12 i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Z Peją na niwie muzycznej też wygrał. Po prostu tylko jego spotkały reperkusje, bo struktura fanbase’u Tedzika, to były wychillowane banany/normalne typy, a struktura fanbase’u Ryśka w przeważającej części tępe ogry, które chciały dokonywać samosądów.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2458
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Juras, Diox, Numer, Solar, z Bonusem też po drodze nie miał. Pewnie jeszcze ktoś się znajdzie. Chyba nie ma kontrowersji w nazywaniu go najbardziej bitewnym raperem w Polsce i już nawet nie chodzi o ilość beefów
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9666
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

Na argumenty z Peją wygrał, ale jeżeli chodzi o wizerunek no to Peja się po nim przejechał jak tak jak walec
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
firma
Posty: 435
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Tede

Post autor: firma »

niezaprzeczalnie zostal zjedzony w numerze wieprz terror
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede

Post autor: JANPALONY »




XDDDDD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21310
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Tede

Post autor: wujot »

dobrze jacenty poddymia :lol:
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3910
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Tede

Post autor: dr zjeb »

:lol: :bowdown:
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18956
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

dawać beef kurwa jaca jest w formie mentalnej widać dobrej
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3910
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Tede

Post autor: dr zjeb »

wojteksokol.com już czeka na nowego właściciela
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5576
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede

Post autor: Haczapurjan »

Pierdolony jak wirażkuje haha, dobrze Tedzior, wilk jeszcze nie stracił zębów
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 487
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Tede

Post autor: sychy »

Z brakiem promptera to trochę pierdolenie, bo miał gonp. na "50 Przełomowych Utworów w Historii Polskiego Hip-Hopu" w kwietniu tego roku.
Jak słucham twoje traczki, to wtedy faktycznie zbiera mnie do sraczki
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede

Post autor: JANPALONY »

Haczapurjan pisze: dzisiaj, 11:39 Pierdolony jak wirażkuje haha, dobrze Tedzior, wilk jeszcze nie stracił zębów
Wilk akurat ma nowe zęby, pomyliłeś osoby kolego, he he he.
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Tede

Post autor: kkthx »

Śmiał się z Mesa, że szukał i prowokował beef, a teraz robi to samo :cool:
To nagranie to już totalna próba sprowokowania Sokoła. Szanuje w chuj.

Jedynie fanbase Sokoła mógłby być uciążliwy, bo nadal takowy ma i to silny.
CO WIĘCEJ, ja bym się obawiał tego, że Sokół - biznesman będzie kupował wyświetlenia i komentarze na yt.

Obrazek
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2458
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Propsy Jacek Graniecki. Niech ta łajba zwana polskim hip-hopem się buja, bo nudno jest
Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 629
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: Tede

Post autor: nobezprzesady »

sychy pisze: dzisiaj, 11:39 Z brakiem promptera to trochę pierdolenie, bo miał gonp. na "50 Przełomowych Utworów w Historii Polskiego Hip-Hopu" w kwietniu tego roku.
Nie ma dowodów, że wiedział o tym xd
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Tede

Post autor: kkthx »

jajca pisze: wczoraj, 21:27 Przeciez na sokola od dekad mozna bezkarnie pluc czego przykładem peja czy Frosti. Raz ze nie jest bitewnym raperem (w sumie w ogole ledwo jest raperen), dwa ze jego wizerunek jest oparty w dużej mierze oparty na jakiejs zjebanej wyniosłości i byciu ponad to. Nie będzie robil promocji jakiemuś małolatowi zaczepiajacemu Legendę
Tylko, że tu nie dissuje go jakiś małolat tylko weteran i typ, z którym ma konflikt +/- 30 lat. Raz mocniejszy, raz lżejszy, ale oni chyba nigdy się nie lubili.

Obrazek
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Tede

Post autor: Karkovsky »

Propsy Jaca
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5190
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

kkthx pisze: dzisiaj, 12:17 Jedynie fanbase Sokoła mógłby być uciążliwy, bo nadal takowy ma i to silny.
o czym ty człowieku mówisz, ten fanbase, o ile istnieje, ma 40 lat i jest głośny jedynie w komentarzu na Instagramie. Młodzi raczej starców nie słuchają, a nawet jak słuchają, to raczej nikt z tego pokolenia już po koncertach nie biega żeby rzucać kasztanami
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2458
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Ktoś kiedyś pierdolnął, że na samym początku tego utworu to Sokół mówi "Nowy TDF". Być może tak jest, ale niech ktoś obdarzony wybitnym słuchem potwierdzi tę wersje

ODPOWIEDZ