PIH - Kwiaty Zła (2008)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5193
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: gods bidness »

Ja tam tych horror kawałków nie lubię. Ale dobrze Flinty powiedziały, że u niego nie jest to sztuka dla sztuki, tylko wynika ze spojrzenia na kondycję ludzką. I nie jest to halloweenowe fajansiarstwo, tylko czasem faktycznie przekminione i w swym brudzie i smrodzie poetyckie linijki.

„To tylko sok z drugiego człowieka”. PIH jest najstraszniejszy.

https://flint.blog.polityka.pl/2022/10/ ... szniejszy/
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2402
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: CL500 »

Pamiętam, że jadąc na wakacje do Chorwacji trzeba było sobie zgrać jakąś muzę na bieda odtwarzacz mp3 i padło na ten materiał, kompletnie nie pasowało to klimatem do takiego wyjazdu, no ale w drodze płyta była katowana i bardzo dobrze to wchodziło.

Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz(Ft.Chada & Lukasyno), W górze szkła(wódka), Rosyjska ruletka, Co było a nie jest(Ft. Brudne Serca) - jak dla mnie najlepsze tracki z tego albumu, fajnie, że akurat leciały po sobie, Rany Kłute też wtedy imponowały, chociaż teraz śmieszą.
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11503
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2rzyn »

Rany klute od zawsze beka przez fokusa
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Rogaliusz
Posty: 157
Rejestracja: 24 lip 2019, 21:24

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Rogaliusz »

Jakiś tam osobisty klasyk dla mnie. Kolejne ruchy Piha zdecydowanie na nie (można jeszcze te Dowody Rzeczowe uznać za poprawne, ale nic poza tym) stąd waga tego wydawnictwa mocno u mnie spadła. Pamiętam jak z moją byłą słuchaliśmy "Śmierć nas nie rozłączy" co to były za emocje?! :oops:
"Rap to muzyka, a dla wielu to przez życie droga"
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: moxxi »

Wracam po raz kolejny, wchodzi za każdym razem tak samo :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

Zastanawiam się który dwupłytowy album hh jest najlepszy, czy kwiaty zła, czy tede hhh. Chyba zależy to od mojego humoru

Swoją drogą po zapoznaniu się z beefem z Duże Pe i jego albumami, myślę że PiH to jest jeden z najbardziej niedocenionych polskich raperów na slizgu/slizgawce
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Jose »

imo na Ślizgu był doceniany w chuj (zasłużenie), teraz nikt o nim nie gada, ale to dlatego, że od drugiego Dowodu była już równia pochyła, ale na pierwszych solówkach było dużo dobrych kawałków, które przetrwały próbę czasu
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
Popi
Posty: 1739
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Popi »

Twórczość piha po 2012 jest przeciętna. Pierwsze trzy albumy ostre jak maczeta
Popi.jaku
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: chuj »

Sieloo pisze: 20 sty 2023, 17:58 Najlepsza płyta Piha
to był debiut.
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

Jose pisze: 17 sie 2025, 13:46 imo na Ślizgu był doceniany w chuj (zasłużenie)
w moich latach aktywności (czyt. czytania bez pisania) nie pamiętam żeby tak było, ale może mam dziury w pamięci

może wcześniej był propsowany, ale z czasem te propsy się zamieniły w obojętność, niesłusznie
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
rany1odbytu
Posty: 277
Rejestracja: 07 mar 2020, 19:03

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: rany1odbytu »

Mam z tą plytą tak że teksty zazwyczaj robią wrażenie, ale przez glos Piha i bity jakoś nie jestem w stanie zostać na dłużej. Tutaj już zarzuty Dużego Pe że nawija jakby miał zatwardzenie rzeczywiście mają trochę uzasadnienie :/ Gdyby było flow jak jak na 17/debiucie i bity np. Szychy (z którym wydaje mi sie ze Pihu miał najlepszą chemie) to byłby klasyk
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

dla mnie to rapowanie jakby miał zatwardzenie to jest celowy zabieg stylistyczny, no ale opinii tyle ile ludzi
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Ocherz
Posty: 188
Rejestracja: 12 sie 2025, 12:14

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Ocherz »

Ale na "Zgniłych sumień cmentarz" to zatwardzenie brzmi zajebiscie i daje klimatu
Lipa z kwitem? Szperaj po kieszonkach ziomka
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
Awatar użytkownika
rany1odbytu
Posty: 277
Rejestracja: 07 mar 2020, 19:03

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: rany1odbytu »

Też możliwe. Ale jednak te pchające na sznur linijki podane zimnym głosem na "Wielkiej niewiadomej" czy wkurwienie i testosteron na "Alarmach" i "krew..." Bardziej do mnie trafiają
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

beka że PiH jakoś mógł załatwić feat Brudnych Serc (za co props dla nich), a inni mega przekminieni gracze spoceni dwoili się i troili a i tak nie mogli załatwić featu (podobnie było z featem Eisa dla Problemu)
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Ocherz
Posty: 188
Rejestracja: 12 sie 2025, 12:14

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Ocherz »

No akurat pih też miał to pierdolnięcie krótkimi i zwięzłymi wersami i trafiały, nawet słynne
siema pihu z tej strony co u mnie słychać?
Jak zwykle, stare kurwy nie chcą zdychać
w ogóle to dobry raper, tylko standardowo jak bardzo wielu odjebał swoje co miał zrobić , a później jakoś uleciała ta charyzma w nawijce
Lipa z kwitem? Szperaj po kieszonkach ziomka
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5940
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Malloy »

Ale mi płytę z Chadą przypomniałeś tym dwuwersem, węgiel zrzucałem do niej w któreś wakacje
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11503
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: 2rzyn »

Burak pisze: 17 sie 2025, 14:50 beka że PiH jakoś mógł załatwić feat Brudnych Serc (za co props dla nich), a inni mega przekminieni gracze spoceni dwoili się i troili a i tak nie mogli załatwić featu (podobnie było z featem Eisa dla Problemu)
Pih sie zna dlugo ze zkibwoyem wiec po kolezensku poszlo. To zawsze latwiej niz nagrac u obcego typa.


Co do kwiatow zla i hhh to te pierwsze maja troche chujowych bitow i zapychaczy a hhh to w wersji ze spalonego dysku jest duzo lepsze, tym bardziej bitowo.


Po ostatnim feacie u Weny boje sie sprawdzac jakichkolwiek nowosci od piha :bag:
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: chuj »

@Burak no to ewidentnie jest zabieg, tyle, że do wykorzystania max na 5 flow na album, a nie non stoper tak lecieć co po prostu męczy mnie jako słuchacza
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)

Post autor: Burak »

Kurwa, weź to i przepal
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
ODPOWIEDZ