PIH - Kwiaty Zła (2008)
- gods bidness
- Posty: 5193
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Ja tam tych horror kawałków nie lubię. Ale dobrze Flinty powiedziały, że u niego nie jest to sztuka dla sztuki, tylko wynika ze spojrzenia na kondycję ludzką. I nie jest to halloweenowe fajansiarstwo, tylko czasem faktycznie przekminione i w swym brudzie i smrodzie poetyckie linijki.
„To tylko sok z drugiego człowieka”. PIH jest najstraszniejszy.
https://flint.blog.polityka.pl/2022/10/ ... szniejszy/
„To tylko sok z drugiego człowieka”. PIH jest najstraszniejszy.
https://flint.blog.polityka.pl/2022/10/ ... szniejszy/
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Pamiętam, że jadąc na wakacje do Chorwacji trzeba było sobie zgrać jakąś muzę na bieda odtwarzacz mp3 i padło na ten materiał, kompletnie nie pasowało to klimatem do takiego wyjazdu, no ale w drodze płyta była katowana i bardzo dobrze to wchodziło.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz(Ft.Chada & Lukasyno), W górze szkła(wódka), Rosyjska ruletka, Co było a nie jest(Ft. Brudne Serca) - jak dla mnie najlepsze tracki z tego albumu, fajnie, że akurat leciały po sobie, Rany Kłute też wtedy imponowały, chociaż teraz śmieszą.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz(Ft.Chada & Lukasyno), W górze szkła(wódka), Rosyjska ruletka, Co było a nie jest(Ft. Brudne Serca) - jak dla mnie najlepsze tracki z tego albumu, fajnie, że akurat leciały po sobie, Rany Kłute też wtedy imponowały, chociaż teraz śmieszą.
MalinowyJogurt 2
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Jakiś tam osobisty klasyk dla mnie. Kolejne ruchy Piha zdecydowanie na nie (można jeszcze te Dowody Rzeczowe uznać za poprawne, ale nic poza tym) stąd waga tego wydawnictwa mocno u mnie spadła. Pamiętam jak z moją byłą słuchaliśmy "Śmierć nas nie rozłączy" co to były za emocje?! 
"Rap to muzyka, a dla wielu to przez życie droga"
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Wracam po raz kolejny, wchodzi za każdym razem tak samo 
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Zastanawiam się który dwupłytowy album hh jest najlepszy, czy kwiaty zła, czy tede hhh. Chyba zależy to od mojego humoru
Swoją drogą po zapoznaniu się z beefem z Duże Pe i jego albumami, myślę że PiH to jest jeden z najbardziej niedocenionych polskich raperów na slizgu/slizgawce
Swoją drogą po zapoznaniu się z beefem z Duże Pe i jego albumami, myślę że PiH to jest jeden z najbardziej niedocenionych polskich raperów na slizgu/slizgawce
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
imo na Ślizgu był doceniany w chuj (zasłużenie), teraz nikt o nim nie gada, ale to dlatego, że od drugiego Dowodu była już równia pochyła, ale na pierwszych solówkach było dużo dobrych kawałków, które przetrwały próbę czasu
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Twórczość piha po 2012 jest przeciętna. Pierwsze trzy albumy ostre jak maczeta
Popi.jaku
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
w moich latach aktywności (czyt. czytania bez pisania) nie pamiętam żeby tak było, ale może mam dziury w pamięci
może wcześniej był propsowany, ale z czasem te propsy się zamieniły w obojętność, niesłusznie
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- rany1odbytu
- Posty: 277
- Rejestracja: 07 mar 2020, 19:03
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Mam z tą plytą tak że teksty zazwyczaj robią wrażenie, ale przez glos Piha i bity jakoś nie jestem w stanie zostać na dłużej. Tutaj już zarzuty Dużego Pe że nawija jakby miał zatwardzenie rzeczywiście mają trochę uzasadnienie :/ Gdyby było flow jak jak na 17/debiucie i bity np. Szychy (z którym wydaje mi sie ze Pihu miał najlepszą chemie) to byłby klasyk
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
dla mnie to rapowanie jakby miał zatwardzenie to jest celowy zabieg stylistyczny, no ale opinii tyle ile ludzi
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Ale na "Zgniłych sumień cmentarz" to zatwardzenie brzmi zajebiscie i daje klimatu
Lipa z kwitem? Szperaj po kieszonkach ziomka
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
- rany1odbytu
- Posty: 277
- Rejestracja: 07 mar 2020, 19:03
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Też możliwe. Ale jednak te pchające na sznur linijki podane zimnym głosem na "Wielkiej niewiadomej" czy wkurwienie i testosteron na "Alarmach" i "krew..." Bardziej do mnie trafiają
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
beka że PiH jakoś mógł załatwić feat Brudnych Serc (za co props dla nich), a inni mega przekminieni gracze spoceni dwoili się i troili a i tak nie mogli załatwić featu (podobnie było z featem Eisa dla Problemu)
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
No akurat pih też miał to pierdolnięcie krótkimi i zwięzłymi wersami i trafiały, nawet słynne
w ogóle to dobry raper, tylko standardowo jak bardzo wielu odjebał swoje co miał zrobić , a później jakoś uleciała ta charyzma w nawijcesiema pihu z tej strony co u mnie słychać?
Jak zwykle, stare kurwy nie chcą zdychać
Lipa z kwitem? Szperaj po kieszonkach ziomka
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
Krytyka mnie dotyka, szkoliłem się na domkach
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Ale mi płytę z Chadą przypomniałeś tym dwuwersem, węgiel zrzucałem do niej w któreś wakacje
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Pih sie zna dlugo ze zkibwoyem wiec po kolezensku poszlo. To zawsze latwiej niz nagrac u obcego typa.
Co do kwiatow zla i hhh to te pierwsze maja troche chujowych bitow i zapychaczy a hhh to w wersji ze spalonego dysku jest duzo lepsze, tym bardziej bitowo.
Po ostatnim feacie u Weny boje sie sprawdzac jakichkolwiek nowosci od piha
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
@Burak no to ewidentnie jest zabieg, tyle, że do wykorzystania max na 5 flow na album, a nie non stoper tak lecieć co po prostu męczy mnie jako słuchacza
złap książkę, złap reset
free smly
free smly
Re: PIH - Kwiaty Zła (2008)
Kurwa, weź to i przepal
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS









