Strona 2 z 4

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 14:55
autor: Wtn
Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeentinoooooooooooooooo

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:03
autor: Zephyr
1. Sentino
2. Pikers
3. Trap Stary

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:14
autor: opierdalachi
Nie jestem na bieżąco, czemu mar stracił koronę?

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:26
autor: ksiazenieporzadek
bo stare dziady słuchające go już nie wchodzą na forum, teraz świeża krew kumatych słuchaczy, którzy wolą sentino

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:36
autor: mario995
Obiektywnie Sentino z Belmondziakiem niby walczą, ale jednak odlot Tytusa sprawił, że mu trochę notowania spadły i nie mówię o akcji w wannie, ale ogólny spadek formy związany z różnego rodzaju odpałami

Z moich obserwacji ta lista wygląda tak:

1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik ( jednak wiara w wielu userach jest i to widać, gdy się coś pojawia, choć nie ma chóru propsów, to jednak myślę, że Laik umie zrobić szum na forumku )
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl ( Lato w ghettcie to chyba jeden z pierwszych forumkowych klasyków przez duże K, coś jak Art - Brut Mixtape dla SLG )
6. Miły ATZ
7. ex equo Kabe/Berson
9. Quebo ( bardziej doceniając całokształt, więc tak często się nie przewija na forumku, ale ostatnimi czasy przeważają propsy za muzę także )
10. Smarki Smark ( Smark tu bo jak wiadomo nie nagrywa, ale forumek utrzymuje tradycje, a wierzę, że gdyby coś wyszło mogłoby przy dobrym poziomie wywindować Jurasa nawet do trójki - z pierwszą dwójką trudno już dziś walczyć, zmiana czasów, otoczki i słuchaczy ;) )

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:38
autor: oldschool
Jaki Quebo? Jaki Miły ATZ? Co wy tworzycie? :rotfl:

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:40
autor: mario995
oldschool pisze: 16 lip 2020, 15:38 Jaki Quebo? Jaki Miły ATZ? Co wy tworzycie?
Quebo chyba wszyscy tu doceniają za wkład w rozwój sceny, wyniesienie jej na nowy poziom, a ATZ-ta jak zauważyłem potężnie się tu propsuje, choć ja tego np nie rozumiem tak do końca

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:40
autor: SWN
Dokładnie, ewentualna ankieta powinna mieć max 3-4 opcje, a wymienianie jakiegoś Kabe czy Bersona, którym dziesięć osób napisze że fajny singiel, dwie że może kupią płytę, a pozostała część forum nie wie jak wyglądają to jakaś abstrakcja.

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:44
autor: alis_springs
smarki smark i huj mnie obchodzi jakiś pierdolony czif kif

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:45
autor: mario995
Co do Kabe to ja się tu spotkałem z samymi propsami od prawa do lewa, jako tego, który będzie w PL robił Francję
Chociaż właściwie macie rację, zapomniałem o czymś bardzo ważnym w natłoku ksywek

Popraweczka

1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl
6. TUZZA
7 HEWRA ( mocno spada ostatnio )
8. LSO ( zwłaszcza Gog )
9 ATZ
10. Smarki Smark

Teraz gra i buczy! :D

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:46
autor: moxxi
Teraz to ma sens, tylko zamiast chujowego ATZ daj równie chujową Undadasea

A no i chyba brakuje Pikersa

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:51
autor: mario995
To już prędzej dałbym Pikersa za ATZ-ta
Unda w sumie średnia jest, ATZ marny ( nigdy nie czaiłem zajawki na niego :D )

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:52
autor: LWD
za 3-4 godziny wjeżdża ankieta, będzie 10-15 opcji do wyboru

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 15:53
autor: moxxi
Unda jest średnia chujowa ale wystarczy wejść w ich temacik żeby zobaczyć że miejsce w głosowaniu na "bożka forum" zasłużone ;)

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:16
autor: baqlashan
BELMONDO, sentino, ewentualnie don poldon

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:19
autor: Jasek
Jakąś Unde, Bersona czy ATZ większość osób ma w huju i nikomu nie chce się wbić do tematu by shejtować, dlatego są tam same propsy xd

IMO
Sentino
Pikers
Gog
Rogal
Belmondo
Pesh
Smarki

to sensowni kandydaci, kolejnosc losowa wjechala

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:19
autor: moxxi
Kto to jest Pesh?

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:21
autor: oyche
z cpaj stajl

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:21
autor: Czak
Sentino Belmondo Smarki Rogal Gog tak to widzę

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

: 16 lip 2020, 16:46
autor: The Bitch Fucker
Szwagier Wisconsin