Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeentinoooooooooooooooo
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
1. Sentino
2. Pikers
3. Trap Stary
2. Pikers
3. Trap Stary
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
-
opierdalachi
- Posty: 20
- Rejestracja: 11 paź 2019, 11:35
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Nie jestem na bieżąco, czemu mar stracił koronę?
-
ksiazenieporzadek
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
bo stare dziady słuchające go już nie wchodzą na forum, teraz świeża krew kumatych słuchaczy, którzy wolą sentino
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Obiektywnie Sentino z Belmondziakiem niby walczą, ale jednak odlot Tytusa sprawił, że mu trochę notowania spadły i nie mówię o akcji w wannie, ale ogólny spadek formy związany z różnego rodzaju odpałami
Z moich obserwacji ta lista wygląda tak:
1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik ( jednak wiara w wielu userach jest i to widać, gdy się coś pojawia, choć nie ma chóru propsów, to jednak myślę, że Laik umie zrobić szum na forumku )
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl ( Lato w ghettcie to chyba jeden z pierwszych forumkowych klasyków przez duże K, coś jak Art - Brut Mixtape dla SLG )
6. Miły ATZ
7. ex equo Kabe/Berson
9. Quebo ( bardziej doceniając całokształt, więc tak często się nie przewija na forumku, ale ostatnimi czasy przeważają propsy za muzę także )
10. Smarki Smark ( Smark tu bo jak wiadomo nie nagrywa, ale forumek utrzymuje tradycje, a wierzę, że gdyby coś wyszło mogłoby przy dobrym poziomie wywindować Jurasa nawet do trójki - z pierwszą dwójką trudno już dziś walczyć, zmiana czasów, otoczki i słuchaczy
)
Z moich obserwacji ta lista wygląda tak:
1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik ( jednak wiara w wielu userach jest i to widać, gdy się coś pojawia, choć nie ma chóru propsów, to jednak myślę, że Laik umie zrobić szum na forumku )
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl ( Lato w ghettcie to chyba jeden z pierwszych forumkowych klasyków przez duże K, coś jak Art - Brut Mixtape dla SLG )
6. Miły ATZ
7. ex equo Kabe/Berson
9. Quebo ( bardziej doceniając całokształt, więc tak często się nie przewija na forumku, ale ostatnimi czasy przeważają propsy za muzę także )
10. Smarki Smark ( Smark tu bo jak wiadomo nie nagrywa, ale forumek utrzymuje tradycje, a wierzę, że gdyby coś wyszło mogłoby przy dobrym poziomie wywindować Jurasa nawet do trójki - z pierwszą dwójką trudno już dziś walczyć, zmiana czasów, otoczki i słuchaczy
Ostatnio zmieniony 16 lip 2020, 15:39 przez mario995, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Jaki Quebo? Jaki Miły ATZ? Co wy tworzycie? 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Dokładnie, ewentualna ankieta powinna mieć max 3-4 opcje, a wymienianie jakiegoś Kabe czy Bersona, którym dziesięć osób napisze że fajny singiel, dwie że może kupią płytę, a pozostała część forum nie wie jak wyglądają to jakaś abstrakcja.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
- alis_springs
- Posty: 716
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
smarki smark i huj mnie obchodzi jakiś pierdolony czif kif
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Co do Kabe to ja się tu spotkałem z samymi propsami od prawa do lewa, jako tego, który będzie w PL robił Francję
Chociaż właściwie macie rację, zapomniałem o czymś bardzo ważnym w natłoku ksywek
Popraweczka
1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl
6. TUZZA
7 HEWRA ( mocno spada ostatnio )
8. LSO ( zwłaszcza Gog )
9 ATZ
10. Smarki Smark
Teraz gra i buczy!
Chociaż właściwie macie rację, zapomniałem o czymś bardzo ważnym w natłoku ksywek
Popraweczka
1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl
6. TUZZA
7 HEWRA ( mocno spada ostatnio )
8. LSO ( zwłaszcza Gog )
9 ATZ
10. Smarki Smark
Teraz gra i buczy!
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Teraz to ma sens, tylko zamiast chujowego ATZ daj równie chujową Undadasea
A no i chyba brakuje Pikersa
A no i chyba brakuje Pikersa
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
To już prędzej dałbym Pikersa za ATZ-ta
Unda w sumie średnia jest, ATZ marny ( nigdy nie czaiłem zajawki na niego
)
Unda w sumie średnia jest, ATZ marny ( nigdy nie czaiłem zajawki na niego
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
za 3-4 godziny wjeżdża ankieta, będzie 10-15 opcji do wyboru
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Unda jest średnia chujowa ale wystarczy wejść w ich temacik żeby zobaczyć że miejsce w głosowaniu na "bożka forum" zasłużone 
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Jakąś Unde, Bersona czy ATZ większość osób ma w huju i nikomu nie chce się wbić do tematu by shejtować, dlatego są tam same propsy xd
IMO
Sentino
Pikers
Gog
Rogal
Belmondo
Pesh
Smarki
to sensowni kandydaci, kolejnosc losowa wjechala
IMO
Sentino
Pikers
Gog
Rogal
Belmondo
Pesh
Smarki
to sensowni kandydaci, kolejnosc losowa wjechala
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Kto to jest Pesh?
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
z cpaj stajl
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Sentino Belmondo Smarki Rogal Gog tak to widzę
- The Bitch Fucker
- Posty: 245
- Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19
Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]
Szwagier Wisconsin










