Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Pierwszy forumowy Bożek to:

Czas głosowania minął 24 lip 2020, 17:13

Belmodno
35
20%
Bonson
4
2%
Don Poldon HEWRA
6
3%
Gog LSO
4
2%
Kartky
3
2%
Kaz Bałagane
4
2%
Kuba Knap
2
1%
Laikike1
13
7%
Oskar PRO8L3M
2
1%
Pikers
4
2%
Sentino
79
44%
Smarki Smark
20
11%
Quebonafide
1
1%
Zioło
1
1%
 
Liczba głosów: 178

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2315
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: Wtn »

Seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeentinoooooooooooooooo
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Royal Castilla

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: Zephyr »

1. Sentino
2. Pikers
3. Trap Stary
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
opierdalachi
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 11:35

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: opierdalachi »

Nie jestem na bieżąco, czemu mar stracił koronę?
ksiazenieporzadek

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: ksiazenieporzadek »

bo stare dziady słuchające go już nie wchodzą na forum, teraz świeża krew kumatych słuchaczy, którzy wolą sentino
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: mario995 »

Obiektywnie Sentino z Belmondziakiem niby walczą, ale jednak odlot Tytusa sprawił, że mu trochę notowania spadły i nie mówię o akcji w wannie, ale ogólny spadek formy związany z różnego rodzaju odpałami

Z moich obserwacji ta lista wygląda tak:

1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik ( jednak wiara w wielu userach jest i to widać, gdy się coś pojawia, choć nie ma chóru propsów, to jednak myślę, że Laik umie zrobić szum na forumku )
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl ( Lato w ghettcie to chyba jeden z pierwszych forumkowych klasyków przez duże K, coś jak Art - Brut Mixtape dla SLG )
6. Miły ATZ
7. ex equo Kabe/Berson
9. Quebo ( bardziej doceniając całokształt, więc tak często się nie przewija na forumku, ale ostatnimi czasy przeważają propsy za muzę także )
10. Smarki Smark ( Smark tu bo jak wiadomo nie nagrywa, ale forumek utrzymuje tradycje, a wierzę, że gdyby coś wyszło mogłoby przy dobrym poziomie wywindować Jurasa nawet do trójki - z pierwszą dwójką trudno już dziś walczyć, zmiana czasów, otoczki i słuchaczy ;) )
Ostatnio zmieniony 16 lip 2020, 15:39 przez mario995, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17501
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: oldschool »

Jaki Quebo? Jaki Miły ATZ? Co wy tworzycie? :rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: mario995 »

oldschool pisze: 16 lip 2020, 15:38 Jaki Quebo? Jaki Miły ATZ? Co wy tworzycie?
Quebo chyba wszyscy tu doceniają za wkład w rozwój sceny, wyniesienie jej na nowy poziom, a ATZ-ta jak zauważyłem potężnie się tu propsuje, choć ja tego np nie rozumiem tak do końca
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: SWN »

Dokładnie, ewentualna ankieta powinna mieć max 3-4 opcje, a wymienianie jakiegoś Kabe czy Bersona, którym dziesięć osób napisze że fajny singiel, dwie że może kupią płytę, a pozostała część forum nie wie jak wyglądają to jakaś abstrakcja.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: alis_springs »

smarki smark i huj mnie obchodzi jakiś pierdolony czif kif
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: mario995 »

Co do Kabe to ja się tu spotkałem z samymi propsami od prawa do lewa, jako tego, który będzie w PL robił Francję
Chociaż właściwie macie rację, zapomniałem o czymś bardzo ważnym w natłoku ksywek

Popraweczka

1. Sentino
2. Belmondo
3. Laik
4. Bonson
5. Ćpaj Stajl
6. TUZZA
7 HEWRA ( mocno spada ostatnio )
8. LSO ( zwłaszcza Gog )
9 ATZ
10. Smarki Smark

Teraz gra i buczy! :D
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: moxxi »

Teraz to ma sens, tylko zamiast chujowego ATZ daj równie chujową Undadasea

A no i chyba brakuje Pikersa
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: mario995 »

To już prędzej dałbym Pikersa za ATZ-ta
Unda w sumie średnia jest, ATZ marny ( nigdy nie czaiłem zajawki na niego :D )
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3339
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: LWD »

za 3-4 godziny wjeżdża ankieta, będzie 10-15 opcji do wyboru
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: moxxi »

Unda jest średnia chujowa ale wystarczy wejść w ich temacik żeby zobaczyć że miejsce w głosowaniu na "bożka forum" zasłużone ;)
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8115
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: baqlashan »

BELMONDO, sentino, ewentualnie don poldon
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4199
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: Jasek »

Jakąś Unde, Bersona czy ATZ większość osób ma w huju i nikomu nie chce się wbić do tematu by shejtować, dlatego są tam same propsy xd

IMO
Sentino
Pikers
Gog
Rogal
Belmondo
Pesh
Smarki

to sensowni kandydaci, kolejnosc losowa wjechala
cztery żubry i dwie kurwy
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: moxxi »

Kto to jest Pesh?
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: oyche »

z cpaj stajl
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 5626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: Czak »

Sentino Belmondo Smarki Rogal Gog tak to widzę
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 245
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Wybory pierwszego Bożka forum [Ankieta]

Post autor: The Bitch Fucker »

Szwagier Wisconsin
ODPOWIEDZ