Strona 2 z 2
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:46
autor: DoubleB
ice cube - bosski roman
eazy-e - pomidor
dre - kali
ren - popek
yella - tadek
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:46
autor: ReservationAtDorsia
Po raz tysięczny pierdolenie, że NWA mieli wizerunek uliczny więc teksty są prawdziwe

Ileż można, ja pierdole.
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:47
autor: Rupert
Hotel Trivago
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:49
autor: baqlashan
ReservationAtDorsia pisze: ↑14 kwie 2026, 19:46
Po raz tysięczny pierdolenie, że NWA mieli wizerunek uliczny więc teksty są prawdziwe
na pewno bardziej autentyczne i przyziemne, bo jebanie policji jako murzyn z hood to domyślny tryb, a jakieś sensacje o ruchaniu martwych kurew to czysta fikcja. pewnie nwa też miało pare odlotów na marsa jak w apetite for destruction np, ale taka to była konwencja. nie dzięki temu potrząsneli amerykańską ulicą, tylko dzięki byciu murzynami z hood i jebaniu policji.
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:52
autor: ReservationAtDorsia
Jakby porównać street cred (klamki, crack, ruchanie suk) Geto Boys, czyli chłopaki z 5th Ward'a z N.W.A. to ci drudzy by zostali zgruzowani przecież jak obesrani pozerzy

Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:55
autor: baqlashan
ok, to zapodaj ten strumień świadomości na temat tego pozerstwa NWA bo w sumie to mnie zaciekawiłeś
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 19:57
autor: DoubleB
mnie też
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 22:20
autor: ReservationAtDorsia
Baquadaun: Nic już nie zamierzam tobie więcej pisać i wyjaśniać. Dzisiaj był wyjątek na zbadanie poziomu twojego dauniactwa i w sumie chyba nawet wzrosło.
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 22:25
autor: baqlashan
miękka pizdeczka z ciebie
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 14 kwie 2026, 23:32
autor: Parlae
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 19 kwie 2026, 12:34
autor: Oportunistycznyebaka
Sam Ren nie był odpowiedzialny za teksty, bardzo dużo napisał tam The DOC. Nie wiem czy wszystkiego nie napisał dla Eaziego. Oj to stillo Dre już słychać i jak dla mnie pozostanie kreatorem późniejszego brzmienia WC.
Re: N.W.A - Efil4zaggin (1991)
: 19 kwie 2026, 21:46
autor: Waldek98
Oportunistycznyebaka pisze: ↑19 kwie 2026, 12:34
Sam Ren nie był odpowiedzialny za teksty, bardzo dużo napisał tam The DOC. Nie wiem czy wszystkiego nie napisał dla Eaziego.
Ren pisał akurat całkiem sporo dla N.W.A. na tej płycie się pod tym względem też dużo udzielał, choćby w "Alwayz Into Somethin' ", czy "Appetite For Destruction". Na SOC też napisał wiele, w tym wiele klasyków z tamtej płyty. Na Epce N.W.A. dostarczył teksty do każdej piosenki i na pierwszą solówkę Eazy'ego napisał sporo. Potem od EPki "5150: Home 4 tha Sick" Eazy już korzystał z pomocy innych, choć Ren widnieje też w creditsach jednej piosenki na "Str8 off tha Streetz of Muthaphukkin Compton", oczywiście pomijając "Tha Muthaphukkin' Real", gdzie jest na feacie.