Strona 2 z 9
Re: Deys
: 10 paź 2019, 19:53
autor: moxxi
Deys świetnie, czekam na płytke

Re: Deys
: 10 paź 2019, 19:58
autor: horrypaz
Re: Deys
: 11 paź 2019, 19:54
autor: Bryx Fenrir
Ale Deys tutaj dał ; o. Szczerze, to typ zajebał jedną z lepszych zwrotek w karierze. Zeamseone aż tak dobry nie był, ale i tak jest to fajny numer, do którego pewnie wracać będe często.
Re: Deys
: 12 paź 2019, 11:53
autor: daveyo
Deys zajebiście się odnajduje w takim stylu, nie pozostaje nic tylko czekać na nowe rzeczy i jak będą w takim klimacie jak te ostatnie featy to ogień.

Re: Deys
: 27 lis 2019, 17:27
autor: Bryx Fenrir
https://www.youtube.com/watch?v=Q216PfjDVGg
Igrekzet feat. Deys - Mardi Gras (prod. Essex)
Re: Deys
: 27 lis 2019, 17:32
autor: daveyo
Zwrotka Deysa w tym kawałku jest sprzed 4 lat. Tak właśnie się zdziwiłem, że to nie brzmi jak ostatnie Jego featy i coś mi tu nie grało od początku.

Re: Deys
: 21 gru 2019, 11:27
autor: Wtn
Kurwa zostawiam

dla zwrotki Deysa z Japanese Hoes
Re: Deys
: 22 gru 2019, 14:55
autor: Wtn
post pod postem ale chuj,Deys na SB Festivalu na Torwarze

Re: Deys
: 22 gru 2019, 15:10
autor: daveyo
Jebać kłótnie, Białas dawaj Deysa na płytę. Liczę, że to początek i dojdą do jakiegoś porozumienia.
Re: Deys
: 22 gru 2019, 15:37
autor: moxxi
No raczej że doszli do porozumienia, inaczej Deysa by tam w ogóle nie było

Re: Deys
: 22 gru 2019, 16:08
autor: afterlight
no szkoda ze deysu chce sie znow bujac z tymi marniakami, jedyny plus to ze moze mu to przyniesc troche promocji
Re: Deys
: 23 gru 2019, 23:10
autor: frontkick
Ech no spodziewałem się takich ruchów bo jednak wyjebanie ziomka z zespołu za przyjście w pedalskiej bluzie na koncert to trochę bardzo skaza na wizerunku tak postępowej wytwórni muzycznej jaką jest dziś SBM Label
Re: Deys
: 24 gru 2019, 4:24
autor: vanillah
frontkick pisze: ↑23 gru 2019, 23:10
Ech no spodziewałem się takich ruchów bo jednak wyjebanie ziomka z zespołu za przyjście w pedalskiej bluzie na koncert to trochę bardzo skaza na wizerunku tak postępowej wytwórni muzycznej jaką jest dziś SBM Label
ty serio myslisz ze on zostal wyjebany za sukienke? xD sledziles ich beef wgl?
Re: Deys
: 24 gru 2019, 4:34
autor: Jasek
Deys chyba lubi być opluwany na twarz.
A z SB beka tutaj, tak jak z Bandurą i Eldo, beefy i spiny warte dwa żubry
Re: Deys
: 24 gru 2019, 9:46
autor: kebab
Zakatarzony debil i jego kumple kolejni raz potwierdzają jakimi są hipokrytami i kretynami.
Re: Deys
: 24 gru 2019, 10:17
autor: Travson
Białasowi już nie przeszkadza chłopak z chłopakiem
Re: Deys
: 24 gru 2019, 10:54
autor: ebismolarek
Z ta wydziarana serwetka na glowie wyglada jak gangster to sie pogodzili
Re: Deys
: 24 gru 2019, 12:33
autor: TdW
Re: Deys
: 25 gru 2019, 22:56
autor: frontkick
vanillah pisze: ↑24 gru 2019, 4:24
ty serio myslisz ze on zostal wyjebany za sukienke? xD sledziles ich beef wgl?
Czytałem te oświadczenia SB i skoro jest napisane żę zostal wyjebany za sukienke to zostal wyjebany za sukienke, dissow trwajacych 30 min nie zamierzam sluchac
Re: Deys
: 25 gru 2019, 23:09
autor: daveyo
To tak jakbyś wyraził opinię o filmie czytając tylko opis
