Strona 2 z 2

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 18:40
autor: Jose
nie wiem, co tam u niego teraz, ale Szops mi czasem podsyła jakieś niepublikowane rzeczy sprzed 10 lat, mogliby wypuścić bootleg z tymi starociami, ale chyba Świnia nie chce : /

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 18:47
autor: Kalom
"świnia" co za ksywa? łajzo nie kojarz z chlewem
tytuł wieprza w polskim rapie już dawno zajął tede

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 18:57
autor: v3sp347ine
Jose pisze: 11 cze 2026, 18:40 nie wiem, co tam u niego teraz, ale Szops mi czasem podsyła jakieś niepublikowane rzeczy sprzed 10 lat, mogliby wypuścić bootleg z tymi starociami, ale chyba Świnia nie chce : /
No i tak od 10 lat właśnie jest cisza ze strony Szyma. Ostatni raz coś było wiadomo o nim chyba przy h16c2? Pamiętam, że go ejmatt nominował. No i dał znać, że nie odpowie i tak czekamy :| Ciekaw jestem czy postawił ten parter i poddasze, co kiedyś se obiecywał.

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 18:59
autor: Burak
to nie jest scena dla raperów jak Świnia

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 19:02
autor: v3sp347ine
Świnia zbyt często mówił, że rap to tylko zajawka, a nie plan na życie. FauEnEm go znalazł i dojechał za to, że ten chciał normalnie p*acować jak człowiek. No, ale ta. Zbyt dużo kasztanów, żeby się taki chłop jak Świnia odnalazł.

Re: Świnia

: 11 cze 2026, 19:31
autor: edenmar
dwa lata temu prowadził audycję w krakowskim radiu, została po tym chyba tylko playlista na spoti i profil na ig





na fejsie dość łatwo go znaleźć (ale nic ciekawego na publicznym profilu nie ma)