Strona 2 z 10

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 05 sty 2020, 16:03
autor: mario995
Czekanko jak na mało co. Ten duet nie zawodzi :bowdown:

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 13 lut 2020, 21:22
autor: LWD
Łona był dziś w Tok Fm, rozmowa głównie o bieżącej sytuacji politycznej, pod koniec rozmowy zdradził, że nadchodzący album będzie w formie EP-ki.

https://audycje.tokfm.pl/podcast/86454, ... zech-dekad

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:16
autor: Bolo
https://www.youtube.com/watch?v=fXLKWoLnTdk

jest singiel, premiera 17.04. EP tytuł to śpiewnik domowy EP

brzmi trochę jak remix w sumie, bit i wokal nie dokonca mi się stylowo zgrywają.

Oczywiście preorder zamówiony.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:28
autor: mario995
hmmm, jest dobrze, czekanko na więcej. Łona jak zawsze forma. Bit trochę dziwny, faktycznie jakby to remix był.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:31
autor: Pteh
Pierwsze skojarzenie to 'buty do wódy' w wersji Łona/Webber. Przyjemny numer, czekam na wszystko od nich zawsze.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:32
autor: Sidd
Szkoda że tylko EPka, no ale jak tu nie czekać?

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:34
autor: Artazz
Bez rozpierdolu, ale jest dobrze

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:39
autor: badi
fajne fajne takie łonowebberowskie, preorder powinę na pewno bo taniocha w sumie

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:39
autor: kosciey
w Agorze pewnie koń już zwalony

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:40
autor: clockers
zajebiste :bowdown: druga zwrotka fantastycznie złożona. Webber klasa jak zwykle.
kosciey pisze: 28 lut 2020, 10:39 w Agorze pewnie koń już zwalony
:bag:

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:41
autor: mario995
Dokładnie, Łona to Łona, ale Webber troszkę pokombinował i propsy dla niego.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:45
autor: Bolo
Kosciey ty łysy cyniku jeden.

Ciekawy ten klip ale jak na dobrzewiesz to nie jest ich szczyt. Fajnie ze wydają jakoś ciekawie preorder a nie digi jedno skrzydełko i nara. Ciekawe czy mi dinozaura narysują (props kościej)

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 10:52
autor: kosciey
Napierdalam się, przecież nie będę pracował w piątek.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:00
autor: edenmar
Przyjemne to muzycznie, chce się tego słuchać, propsy dla Webbera. Łona stabilnie, czyli na swoim bardzo wysokim poziomie.

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:06
autor: Jose
Superowe oczywiście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:11
autor: Artazz
Artazz pisze: 28 lut 2020, 10:34 Bez rozpierdolu, ale jest dobrze
Przesłuchałem więcej niż raz i zmieniam zdanie, zostawiam :bowdown:

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:13
autor: vampmoney
Przy drugim odsłuchaniu :bowdown: brakowalo mi ich

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:27
autor: Bolo
Kurde słuchając pierwszej zwrotki mam mocne deja vu, jakbym słyszał już to, nie wiem czemu, chyba to jak rapuje i jakie słowa używa które przewinęły się już na poprzednich dwóch płytach to sprawia.

Ciekawe ile tej limitki, pewnie z 2k co

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 11:53
autor: Johnny
Od nich to biorę w ciemno zawsze

Re: Łona & Webber - TBA (201?) [Zapowiedź]

: 28 lut 2020, 12:10
autor: kapper1
BIt dziwny, ale powoli się wkręca. Łona dobrze. Tego się spodziewałem, fajne to.