Strona 2 z 2

Re: Path of Exile 2

: 29 sie 2025, 9:31
autor: cloud
chętnie zerknę co tam się pozmieniało, ale ruszę grać dopiero na koniec weekendu

a ty jak się nastawiasz pietrax? czym będziesz grał? deadeye crossbow? :lol:

Re: Path of Exile 2

: 03 lut 2026, 18:29
autor: pietrax
kurcze @cloud , sora, ze nie odpisalem.
aktualnie ciupam na HC i chyba nowy sezon zaczne po raz pierwszy na hc. w tym, po znudzeniu sie kontentem i wyfarmieniu dwoch mirrorow (bez temple, mind you!), przeszedlem na HC wlasnie i pykam sobie juz trzecia postac. jakos dochodze do endgame i mi sie odechciewa :)

Re: Path of Exile 2

: 29 maja 2026, 21:27
autor: pietrax
30minut, kto czeka???

Re: Path of Exile 2

: 29 maja 2026, 21:58
autor: koniec
będe sobie strzelał z kuszy dzisiaj

Re: Path of Exile 2

: 01 cze 2026, 14:27
autor: Parlae
I co jest dobrze? Warto dać szansę? Akurat jest w promocji na steamie - 62 zł.

Re: Path of Exile 2

: 03 cze 2026, 14:41
autor: Lowrider
kurde no ja zagrałem na premierę i potem w chyba trzeciej lidze czy tam w czwartej i pewnie za dwa miesiące znowu poczuję potrzebę, żeby pograć 120h, nie włączyć jej potem przez pół roku i powtórzyć

za ten hajs jak za darmo

Re: Path of Exile 2

: 06 cze 2026, 2:02
autor: pietrax
Parlae pisze: 01 cze 2026, 14:27 I co jest dobrze? Warto dać szansę? Akurat jest w promocji na steamie - 62 zł.
w huj warto, ja co sezon nakurwiam jak zły, nawet z żoną, tylko zbyt małe fpsy żeby z nią endgame robić i się wkurwia

Re: Path of Exile 2

: 06 cze 2026, 4:54
autor: koniec
dojebany paczyk endgejmowy się wydaje, chociaż jesten noobkiem i opornie mi idzie progres

Re: Path of Exile 2

: 07 cze 2026, 12:47
autor: pietrax
Taaak, jest mega duży, w porównaniu do wcześniejszego endgame to że 4x większy. Jak masz pytania to podbij, z chęcią pomogę, z walutą też jeśli masz problem progressowac w endgamie :)