Strona 10 z 10

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 05 maja 2020, 18:12
autor: Jacek Adamkiewicz
Łona i Webber powrócili z nowym materiałem po 4 latach wydając "Śpiewnik Domowy" EP. Ze względu na sytuację z azjatycka zupą z nietoperza porozmawialiśmy o EPce i nie tylko w wyjątkowych okolicznościach. Sprawdzajcie wywiad!


Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 05 maja 2020, 20:46
autor: Johnny
Dzięki za cynk, bo byśmy nie wiedzieli że wrócili z nowym materiałem

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 09 cze 2020, 8:02
autor: #1
Wjechał na sklep winyl

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 03 lip 2020, 12:35
autor: MalinowyJogurt
Łona i Webber zostali właśnie Honorowymi Ambasadorami Szczecina

https://www.facebook.com/PrezydentSzcze ... 7490375235

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 03 lip 2020, 12:39
autor: sugarhill_notausgang
Webber w marynarce :bowdown: Ciekawe od ilu lat pierwszy raz :)

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 06 lip 2020, 13:04
autor: kapec

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 17 lip 2020, 22:00
autor: Bryx Fenrir
Świetna produkcja. Tu jest mnóstwo bardzo fajnych smaczków, numery z różnym tempem, przeróżnie napisane, lirycznie Łona w bardzo dobrej formie, zaskoczenie in plus myslę, wydawało mi się, że Łona już na najwyższy dla siebie poziom nie wejdzie, ale myliłem się. Webber też nie odstaje na bitach, świetne te produkcje.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 04 sie 2020, 18:06
autor: edenmar

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 04 sie 2020, 20:20
autor: MalinowyJogurt
Co Łona follow-upa na początku do Winicjusza słodkiego grubaska dał :oops: