Łona i Webber powrócili z nowym materiałem po 4 latach wydając "Śpiewnik Domowy" EP. Ze względu na sytuację z azjatycka zupą z nietoperza porozmawialiśmy o EPce i nie tylko w wyjątkowych okolicznościach. Sprawdzajcie wywiad!
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 05 maja 2020, 20:46
autor: Johnny
Dzięki za cynk, bo byśmy nie wiedzieli że wrócili z nowym materiałem
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 09 cze 2020, 8:02
autor: #1
Wjechał na sklep winyl
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 03 lip 2020, 12:35
autor: MalinowyJogurt
Łona i Webber zostali właśnie Honorowymi Ambasadorami Szczecina
Świetna produkcja. Tu jest mnóstwo bardzo fajnych smaczków, numery z różnym tempem, przeróżnie napisane, lirycznie Łona w bardzo dobrej formie, zaskoczenie in plus myslę, wydawało mi się, że Łona już na najwyższy dla siebie poziom nie wejdzie, ale myliłem się. Webber też nie odstaje na bitach, świetne te produkcje.
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 04 sie 2020, 18:06
autor: edenmar
Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)
: 04 sie 2020, 20:20
autor: MalinowyJogurt
Co Łona follow-upa na początku do Winicjusza słodkiego grubaska dał