[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Moderator: con shonery
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Ja właśnie chyba pójdę trochę z głównym wątkiem do przodu, aby pogrindować ten level i dopiero potem się cofnę do znaków zapytania/trudniejszych questów w Velen.
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

-
ksiazenieporzadek
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
ja w ten weekend zamierzam pierwszy raz w życiu odpalić grę wiedźmin 3
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
na jakiej platformie ?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
łojezu, nie wyobrażam sobie aktualnie grać w witchera bez różnorakich modyfikacji, ale wierzę michałku, że będzie ci się grało Superancko.
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

- ebismolarek
- Posty: 8486
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Ja też gram na ps4 i jest fajnie, pzdr ksiaze
-
ksiazenieporzadek
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
dziekuje kuba
a cb ebi rowniez pozdrawiam
a cb ebi rowniez pozdrawiam
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
pamiętaj michał, wyruchaj WSZYSTKIE czarodziejki
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
W jedynce to było ruchańsko a nie tam puźnij : /
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
dawaj już dzisiaj odpalaj @ksiazenieporzadek
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

-
ksiazenieporzadek
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
daj już na luz małolat @cloud
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
ok niech ci będzie
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
ciekawe co to oznacza
puszczą wersje z przed downgradu?
puszczą wersje z przed downgradu?
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2020, 21:29 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
-
genocidegeneral
- Posty: 11735
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
no i zajebiście, gta piątkę też robią na nową generację ale pewnie nie za darmo
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
nakurwiam chamów


Spoiler


Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

- ebismolarek
- Posty: 8486
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Co to za wieśniacki pancerz
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
wieśniacki dla lamusów, bo dopiero zbieram schematy pod szkołe kota
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Co tam @cloud jakie wybory póki co podejmujesz, dawaj relacje!!!
Spoiler
Co z Baronem
Spoiler
Co z Keirą
Spoiler
Komu pomagasz na Skellige
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
Spoiler
Baron opiekuje się chorą żonką i ma ją zawieźć do znachora
Spoiler
wyjątkowo jej nie zajebałem
Spoiler
jestem jeszcze w Novigradzie
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon
No fajna gra, ale kurwa (cloud i książę nie czytać, bo endgame spoilers)
RANT OVER. No ale tak poza tym to bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że chłopaki co teraz ogrywają też się dobrze bawią 
Spoiler
zakończenie oparte na jakichś gównianych nic nie znaczących wyborach typu wzięcie udziału w bitwie na śnieżki to
Ciri ty kwoko, nie nie możesz rozjebać gabinetu elfa bo GONI NAS PIERDOLONY DZIKI GON i nie mamy czasu na głupoty.
Nie wiem jak tam w książkach, ale growa Ciri zostająca cesarzową to jakaś beka, przecież to w ogóle nie jej działka, ona lubi zabijać potwory i kilkakrotnie gra daje graczowi znać, że Ciri to wiedźminka do bólu, a nie żadna szlachta. Za drugim razem jak przechodziłem to się trochę wkurwiłem, bo podejmowałem same dobre wybory, oprócz jednego - zamiast od razu jechać na sabat zahaczyłem o starego Ciri w Wyzimie, żeby mu dać znać, że znalazłem jego córkę. Nawet hajsu za to nie wziąłem, no ale chuj, nara, Ciri zostaje cesarzową bo raz coś poszło nie po jej myśli. No błagam was CDPR.
No i ogólnie też nic tam w fabule już później nie przebija Barona, ostatni akt pisany na kolanie chyba. O ale szczęście, megarzadki portal między światami się otwiera akurat w alejce w Novigradzie w którym przebywamy, no co za wspaniały przypadek. A no i walka z tym typem na Sabacie czarownic to chyba żart z boss fightów, uderz 2 razy, typ się teleportuje, podbiegnij, uderz 2 razy, typ się teleportuje, podbiegnij.. I tak 10 minut. Fun fun fun.
Nie wiem jak tam w książkach, ale growa Ciri zostająca cesarzową to jakaś beka, przecież to w ogóle nie jej działka, ona lubi zabijać potwory i kilkakrotnie gra daje graczowi znać, że Ciri to wiedźminka do bólu, a nie żadna szlachta. Za drugim razem jak przechodziłem to się trochę wkurwiłem, bo podejmowałem same dobre wybory, oprócz jednego - zamiast od razu jechać na sabat zahaczyłem o starego Ciri w Wyzimie, żeby mu dać znać, że znalazłem jego córkę. Nawet hajsu za to nie wziąłem, no ale chuj, nara, Ciri zostaje cesarzową bo raz coś poszło nie po jej myśli. No błagam was CDPR.
No i ogólnie też nic tam w fabule już później nie przebija Barona, ostatni akt pisany na kolanie chyba. O ale szczęście, megarzadki portal między światami się otwiera akurat w alejce w Novigradzie w którym przebywamy, no co za wspaniały przypadek. A no i walka z tym typem na Sabacie czarownic to chyba żart z boss fightów, uderz 2 razy, typ się teleportuje, podbiegnij, uderz 2 razy, typ się teleportuje, podbiegnij.. I tak 10 minut. Fun fun fun.





