Strona 79 z 494
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 0:00
autor: Piters
Ploty o zabieraniu szrotu przez Rome z Arsenalu były często więc nie uwierze dopóki nie zobaczę, ale nie wypierdala. Lepiej żeby jakiś młodziak z akademii grał i zbierał doświadczenie, gorszy nie będzie
Co do Monreala - jak chciał odejść to fajnie, że klub mu pozwolił, jak nie to szkoda trochę, że chociaż do zimy nie został. Zawsze był solidny. Jeden z moich ulubionych zawodników ostatnich lat, nie był efektowny ale robił swoje i zawsze dawał z siebie 100%
W ogole w Arsenalu tylu marniaków odeszło, a dalej jest do wyjebania Mustafi, Ozil, Mhikitarian i Xhaka (część by pewnie doliczyła jeszcze Kolasiniaca, ale na ławe spoko jak Tierney zacznie grać)
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 10:38
autor: instinkt
Mkhitaryan wypierdala
loan + obligatoryjny wykup po 25 rozegranych (pewnie zagra 24

)
piękna sprawa
jeszcze Mustafiego i Xhake wyjebać i w końcu może będzie bliżej normalności
tym bardziej nie kumam czemu wczoraj Emery go wpuścił a nie kogo innego

Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 10:41
autor: Lowrider
jak to się dzieje że united i arsenal co roku kupują po pięciu zawodników a po zamknięciu okna i tak jest lista marniaków do wyjebania
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 10:52
autor: Bartek
Ante Rebic w Milanie podobno?
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:03
autor: Lowrider
icardi w psg?
bruno w realu?
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:19
autor: Bunnymen77
Borek teraz powiedzial w misji futbol, ze jest temat cavaniego do miami, wtedy icardi do psg (a nie chcial sie wynosic z wloch), ciekawe, fajnie jakby milik poszedl do Interu, bo imo w tym sezonie Inter bedzie drugą siłą.
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:20
autor: tacocabana
Rebić podobno wymianka za tego Adriena Silve, ktos tam z Frankfurtu potwierdzil
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:25
autor: Prez
Agresti pisze: Juve have made their decision: Boateng WON’T come to Turin
czyli jednak, wyczuwam powrót Benatii, który ma dobre relacje z klubem ale miał gorsze z Allegrim.
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:27
autor: Bunnymen77
Falcao idzie do Galaty, na jego miejsce Augustin z Lipska, które zastępuje go Schickiem z Romy. Roma się nie pierdoli, zamyka oczy i losuje Kalinica.
Sergio Rico nowym bramkarzem PSG, Bułka 3 w hierarchii

Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 11:44
autor: Bartek
tacocabana pisze: ↑02 wrz 2019, 11:20
Rebić podobno wymianka za tego Adriena Silve, ktos tam z Frankfurtu potwierdzil
On gral w ten weekend? Pio na lawce?
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 12:12
autor: tacocabana
gral od poczatku i zostal zmieniony przez Pio
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 12:54
autor: azar
Adrien Silva to może i faktycznie grał od początku w ten weekend, ale zmieniony przez Boschilie w meczu ze Strasbourgiem.
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 13:14
autor: potter
Odpady z Premier League:
Chicharito do Sevilli za 8 mln
Lemina do Galaty wypożyczony
Kenedy do Getafe również loan
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 18:00
autor: svnchez
Nowe porządki i koniec gwiazdorzenia, a tu Ney zostaje i do cyrku dołącza Icardi z Wandą, coś pięknego
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 18:32
autor: genocidegeneral
Alhponse Areola wypożyczony do Realu na jeden sezon, w drugą stronę powędrował Keylor Navas z kontraktem do 2023.
Patrząć na formę Courtois - może Alfons ogarnie ten burdel

Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 19:03
autor: jAg
Rafinha wypożyczony do Celty
Niech już ten zarząd wypierdala...
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 19:03
autor: tacocabana
azar pisze: ↑02 wrz 2019, 12:54
Adrien Silva to może i faktycznie grał od początku w ten weekend, ale zmieniony przez Boschilie w meczu ze Strasbourgiem.
oczywiscie mea culpa, chodzilo od poczatku o Andre z Mediolanu
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 21:23
autor: TheGreatestGolota
jAg pisze: ↑02 wrz 2019, 19:03
Rafinha wypożyczony do Celty
Niech już ten zarząd wypierdala...
W końcu ktoś zauważył że Barca xd
Re: Transfery
: 02 wrz 2019, 23:06
autor: Kali
Icardi w PSG
wypo. z opcją wykupu
Re: Transfery
: 03 wrz 2019, 7:46
autor: Bunnymen77
Podobno 5 za wypo + 65 wykup. Spoko cena myślę, jak się sprawdzi, a powinien, to za rok go biorą, bo Cavani odejdzie.