Transfery
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Transfery
Ploty o zabieraniu szrotu przez Rome z Arsenalu były często więc nie uwierze dopóki nie zobaczę, ale nie wypierdala. Lepiej żeby jakiś młodziak z akademii grał i zbierał doświadczenie, gorszy nie będzie
Co do Monreala - jak chciał odejść to fajnie, że klub mu pozwolił, jak nie to szkoda trochę, że chociaż do zimy nie został. Zawsze był solidny. Jeden z moich ulubionych zawodników ostatnich lat, nie był efektowny ale robił swoje i zawsze dawał z siebie 100%
W ogole w Arsenalu tylu marniaków odeszło, a dalej jest do wyjebania Mustafi, Ozil, Mhikitarian i Xhaka (część by pewnie doliczyła jeszcze Kolasiniaca, ale na ławe spoko jak Tierney zacznie grać)
Co do Monreala - jak chciał odejść to fajnie, że klub mu pozwolił, jak nie to szkoda trochę, że chociaż do zimy nie został. Zawsze był solidny. Jeden z moich ulubionych zawodników ostatnich lat, nie był efektowny ale robił swoje i zawsze dawał z siebie 100%
W ogole w Arsenalu tylu marniaków odeszło, a dalej jest do wyjebania Mustafi, Ozil, Mhikitarian i Xhaka (część by pewnie doliczyła jeszcze Kolasiniaca, ale na ławe spoko jak Tierney zacznie grać)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Transfery
Mkhitaryan wypierdala
loan + obligatoryjny wykup po 25 rozegranych (pewnie zagra 24
)
piękna sprawa
jeszcze Mustafiego i Xhake wyjebać i w końcu może będzie bliżej normalności
tym bardziej nie kumam czemu wczoraj Emery go wpuścił a nie kogo innego
loan + obligatoryjny wykup po 25 rozegranych (pewnie zagra 24
piękna sprawa
jeszcze Mustafiego i Xhake wyjebać i w końcu może będzie bliżej normalności
tym bardziej nie kumam czemu wczoraj Emery go wpuścił a nie kogo innego
Re: Transfery
jak to się dzieje że united i arsenal co roku kupują po pięciu zawodników a po zamknięciu okna i tak jest lista marniaków do wyjebania
Re: Transfery
Ante Rebic w Milanie podobno?
Re: Transfery
icardi w psg?
bruno w realu?
bruno w realu?
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: Transfery
Borek teraz powiedzial w misji futbol, ze jest temat cavaniego do miami, wtedy icardi do psg (a nie chcial sie wynosic z wloch), ciekawe, fajnie jakby milik poszedl do Interu, bo imo w tym sezonie Inter bedzie drugą siłą.
-
tacocabana
- Posty: 364
- Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36
Re: Transfery
Agresti pisze: Juve have made their decision: Boateng WON’T come to Turin
czyli jednak, wyczuwam powrót Benatii, który ma dobre relacje z klubem ale miał gorsze z Allegrim.
czyli jednak, wyczuwam powrót Benatii, który ma dobre relacje z klubem ale miał gorsze z Allegrim.
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: Transfery
Falcao idzie do Galaty, na jego miejsce Augustin z Lipska, które zastępuje go Schickiem z Romy. Roma się nie pierdoli, zamyka oczy i losuje Kalinica.
Sergio Rico nowym bramkarzem PSG, Bułka 3 w hierarchii
Sergio Rico nowym bramkarzem PSG, Bułka 3 w hierarchii
Re: Transfery
On gral w ten weekend? Pio na lawce?tacocabana pisze: ↑02 wrz 2019, 11:20 Rebić podobno wymianka za tego Adriena Silve, ktos tam z Frankfurtu potwierdzil
-
tacocabana
- Posty: 364
- Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36
Re: Transfery
Adrien Silva to może i faktycznie grał od początku w ten weekend, ale zmieniony przez Boschilie w meczu ze Strasbourgiem.
Eldoka pozdrawia wszystkich pis jol
Re: Transfery
Odpady z Premier League:
Chicharito do Sevilli za 8 mln
Lemina do Galaty wypożyczony
Kenedy do Getafe również loan
Chicharito do Sevilli za 8 mln
Lemina do Galaty wypożyczony
Kenedy do Getafe również loan
Re: Transfery
Nowe porządki i koniec gwiazdorzenia, a tu Ney zostaje i do cyrku dołącza Icardi z Wandą, coś pięknego
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Transfery
Alhponse Areola wypożyczony do Realu na jeden sezon, w drugą stronę powędrował Keylor Navas z kontraktem do 2023.
Patrząć na formę Courtois - może Alfons ogarnie ten burdel
Patrząć na formę Courtois - może Alfons ogarnie ten burdel
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Transfery
Rafinha wypożyczony do Celty
Niech już ten zarząd wypierdala...
Niech już ten zarząd wypierdala...
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
-
tacocabana
- Posty: 364
- Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36
-
TheGreatestGolota
- Posty: 319
- Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22
Re: Transfery
Icardi w PSG
wypo. z opcją wykupu
wypo. z opcją wykupu
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: Transfery
Podobno 5 za wypo + 65 wykup. Spoko cena myślę, jak się sprawdzi, a powinien, to za rok go biorą, bo Cavani odejdzie.









