Strona 756 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:07
autor: WesolyJozek
PapcioWujus pisze: 26 sty 2026, 11:04 Odpowiadam, mam 34 lata i czekam na rozjebany dzban tedzi
Znajdz sobie kobietę i kolegow

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:08
autor: horrypaz
jakieś pierdolenie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:09
autor: Malloy
niesamowity repeat value ma każdy z 4 dissów Piotrka

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:14
autor: marmolad_k2
horrypaz pisze: 26 sty 2026, 14:08 jakieś pierdolenie
Dziękuję za tę recenzję dwóch dissów, dzięki temu nie muszę oglądać podcastu.

Dodano po 48 sekundach:
Malloy pisze: 26 sty 2026, 14:09 niesamowity repeat value ma każdy z 4 dissów Piotrka
Ja żadnego nie zapętlałem, oprócz refrenów w moje glowie.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:29
autor: Krew
No kurwa niesamowity repeat value, mysle ze az 9 osob w Polsce przesluchalo to scierwo wiecej niz raz

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:33
autor: Jasion94
Malloy pisze: 26 sty 2026, 14:09 niesamowity repeat value ma każdy z 4 dissów Piotrka
Dokladnie, u mnie Suka 2 jeden z lepszych numerów zeszlego roku, a refren Tede do Frajer, to bedzie topka tego roku
A jest styczeń

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:35
autor: DjPendzel
Ja puszczam na Spotify i nie słucham dissow Mesa żeby mu nie było przykro że tak mało osób to obchodzi, w końcu pierwsza liga rapu w okolicach 2011

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:39
autor: Malloy
mam nadzieję, że jednak Tede coś odpowie, żeby Mes mógł kolejne sztosy wypuszczać

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 14:55
autor: Bane
Bane pisze: 07 wrz 2025, 18:13 Ja to widzę tak:

Umiejętności: Mes > Tede
Beef: Tede > Mes (ale obaj poniżej oczekiwań)
Odklejka: Mes > Tede
Przypałowe akcje: trudne, ale jednak Mes > Tede
Sprawianie wrażenia bycia większym zjebem prywatnie: Mes = Tede
Nadal zgadzam się sam ze sobą z 7 września zeszłego roku.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 15:15
autor: CCORD
Jedyny kawałek z tego beefu, który zapętlałem, to TTF, ale nie ze względu na jakość jako diss.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 15:21
autor: spoken
Karleone pisze: 26 sty 2026, 13:08 ale zajebiste bity w tych dissach, zwłaszcza ten pierwszy
No wręcz cudowne nawiązanie do just 5 kolorowe sny :wall:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 15:51
autor: 2rzyn
Ależ tede to frajer jest zajebistym numerem :bowdown:
Jak juz pisalem - numer roku, a mamy styczen!

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 15:57
autor: DjPendzel
Ojciec Mesa się zastanawia właśnie czy nie cofnąć darowizn po przesłuchaniu tych dissow i obejrzeniu poprzednich teledysków

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:01
autor: WesolyJozek
Krew pisze: 26 sty 2026, 14:29 No kurwa niesamowity repeat value, mysle ze az 9 osob w Polsce przesluchalo to scierwo wiecej niz raz
Z czego 8 jest na tym forum.
9. to terapeuta rzepolaka

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:22
autor: 2rzyn
No ale co w tym dziwnego skoro cala reszta to glusi fani zenka martyniuka

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:24
autor: Burak
Tede to frajer jak na razie refren roku, świetny jest

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:34
autor: Karleone
VerminatorX pisze: 24 sty 2026, 17:05
Co z tego, że zając jest szybszy od żółwia, skoro zając przez pół wyścigu nie ruszył dupy a potem pobiegł w poprzek toru w krzaki?
:bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:38
autor: DjPendzel
Tede mógłby domknąć beef tym, że założyłby sprawę Mesowi i ją wygrał oczywiście i ojciec musiałby becelowac za te wyzwiska i pomówienia

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:48
autor: Wormjot
DjPendzel pisze: 26 sty 2026, 16:38 Tede mógłby domknąć beef tym, że założyłby sprawę Mesowi i ją wygrał oczywiście i ojciec musiałby becelowac za te wyzwiska i pomówienia
no to by bylo kurwa bardzo hiphopowe hahaha :damn:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 16:59
autor: Globe
jakby Duże P sędziował to czemu nie