Strona 753 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:36
autor: PapcioWujus
Tedzio i jego udawany dystans, a pod czapka sie gotuję. Mes wciągnął tlusciocha nosem nowymi dissami. Teraz czekać, kiedy zapowiedziane rozbicie dzbana.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:45
autor: Bane
Myślę, że jeśli chodzi o udawany dystans, mamy wypracowany z trudem remis.

Ej, serio ktoś dorosły czeka z ekscytacją na informację, że raper X wpierdolił raperowi Y?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:47
autor: Malloy
nie, ja czekam jedynie na kolejne słowno-muzyczne popisy rapera Ten Typ Mes

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:49
autor: PapcioWujus
Tak ja czekam, jeśli raper X zapowiedział rozbicie łba raperów Y, to tak, ja czekam jak i na kawałki muzyczne.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:50
autor: Wormjot
oby mimo wszystko tede odpowiedzial, to go Mes rozkurwi kolejny raz. Chociaz pewnie bedzie udawal ze ma wyjebane i sie obsra :rotfl:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:50
autor: Tojestmisza
Po takim czasie dać taką no nie oszukujmy się taką sobie odpowiedź ze strony mesa to jest blamaż na pełnej, myślałem że Tede da sobie już spokój ale po tym udawanym dystansiku widać że jest szansa na odpowiedź. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą odpowiedzi że obaj przegrywają, ale patrząc na odbiór beefu poza 2rzynem i sajko mesa to mimo wszystko Tede wygrywa ale tylko dlatego że Mesikowi od dragów się pojebały bramki i konsekwentnie wali na pustą do swojej krzycząc Tournament winner ustami 2rzyna.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:50
autor: Bane
PapcioWujus pisze: 26 sty 2026, 10:49 Tak ja czekam, jeśli raper X zapowiedział rozbicie łba raperów Y, to tak, ja czekam jak i na kawałki muzyczne.
Czemu właściwie na to czekasz? A jeśli Mes dotrzyma słowa i faktycznie wpierdoli Tedemu, to będzie fajnie, czy raczej nie za fajnie?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:54
autor: PapcioWujus
Bo to jest beef dwóch raperów, chodzi o pokazanie przeciwnikowi dominacji fizycznej jak i tej muzycznej, ja bym nie pogardził akcją, jak by Mes wyciągnął kopyto gdzieś na kabatach i ostrzelal auto wieprza(wiadomo, to sie nie wydarzy). Beef is beef.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:57
autor: Bane
To w takim razie jak rozpatrujesz wygraną w beefie? Na przykład, jeśli ktoś jest ewidentnie gorszym raperem i nie daje rady na bicie, ale wyśle przeciwnika na OIOM, to co, remis? Bo beef is beef, a beef to i muzyka i napierdalanie się?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 10:59
autor: PapcioWujus
Nie, napierdalanka to dodatek. Najpierw patrze na aspekty muzyczne, argumenty, jak tekst został nawiniety itp.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:00
autor: Bane
Rozumiem, ale jak ktoś da komuś w ryja, to też fajnie, co?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:01
autor: PapcioWujus
Proste, juz nie bądźmy tacy delikatni

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:02
autor: Bane
Ponawiam pytanie: serio ktoś DOROSŁY czeka z ekscytacją na informację, że raper X wpierdolił raperowi Y?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:04
autor: PapcioWujus
Odpowiadam, mam 34 lata i czekam na rozjebany dzban tedzi

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:05
autor: Wormjot
Bane pisze: 26 sty 2026, 10:57 beef to i muzyka i napierdalanie się?
beef to beef (konflikt). W rapgrze wiadomo, ze licza sie nagrane dissy tylko, ze jak narazie na tej plaszczyznie - tede od Mesa dostal w pizde, swoja droga nie czaje czemu nikt nie wierzy w to, ze mes faktycznie podjechal pod dom tedemu, bardzo prawdopodobne ze to zrobil patrzac na to, ze z mezem jak sie spotkal po latach to sie napierdalali od razu

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:20
autor: Jose
kurwa bo sekundę zajęłoby mu udowodnienie tego, a do tej pory tego nie zrobił

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
a to stawiałoby Tedego w o wiele gorszym świetle niż teraz

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:24
autor: Bane
Dokładnie, przydałoby się też udowodnienie, że śmiał się z Pjusa zjebie, a do tego, że przepraszał i podawał miętką łapkę.

Oczywiście z kolei Tede mógłby udowodnić kilka rzeczy, których tak samo nie udowodni.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:25
autor: Wormjot
Jose pisze: 26 sty 2026, 11:21 kurwa bo sekundę zajęłoby mu udowodnienie tego, a do tej pory tego nie zrobił

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
a to stawiałoby Tedego w o wiele gorszym świetle niż teraz
wyraznie ma powod, ze jeszcze tego nie zrobil.

Mes mowil ze dla niego to dopiero ,,poczatek beefu" , wiec zapewne jeszcze w tym temacie cos bedzie sie dzialo

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:26
autor: DjPendzel
Ta dyskusja zaczyna zmierzać do dyskusji o Sentino i Paluchu, gdzie niektórzy slizgerzy pisali, że Sentino NAPRAWDĘ mógłby zastrzelić Palucha :D

Poza tym Tedas jest aktywnym sportowcem to mes trenując picie piwa w puszce mógłby się elegancko złożyć przy próbie konfrontacji :cool:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 11:26
autor: 2rzyn
Bane pisze: 26 sty 2026, 11:24 Dokładnie, przydałoby się też udowodnienie, że śmiał się z Pjusa zjebie, a do tego, że przepraszał i podawał miętką łapkę.

Oczywiście z kolei Tede mógłby udowodnić kilka rzeczy, których nie udowodni.
To muaialby potwierdzic ser michu bo zostal wywolany do tablicy. Ale woli milczec albo stac po stronie wieprza