Strona 698 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 17 sty 2026, 22:58
autor: Haczapurjan
2rzyn pisze: 17 sty 2026, 22:45 Resortową córką*
O to to, właśnie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 17 sty 2026, 23:26
autor: edenmar
Bałagane powinien mieć się na baczności jak Mes będzie szukał kolejnej ofiary

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 18 sty 2026, 1:33
autor: Burak
Z kanału nadawczego
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Mocno raperski słeg w Zamku Królewskim


Król: A tutaj, za fotelem, damy siedzemdziesiąt cztery platynowe orły, suuuki!!

Podczaszy: Ależ wasza królewska mość.. czy to przystoi? Czy nie skromnymi ozdobami raczej należałoby witać gości na tronie?

Król: tssso..? Poebao? Dziwko, u nich są szare gołębie u nas platynowe ORŁY! Niech czują styl jaśniepana! Kurwa. O czym to convo w ogóle?! Chcesz, nie wiem.. żyć, dziwko?

Podczaszy: Waszmość wybaczy, ale Rzeczpospolita...

Król: ..do tej pory może i była "pospolita", ale teraz będzie DOJEBANA! Rzecz dojebana, mordo! Orły, orły, ORŁY! Siedemdziesiąt cztery orły!!

Podczaszy: ...

Król: I pyk, mamy refren! Nuć to, szmato! 🎶Orły, orły, platynowe śmieciu ORŁY🎵

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 18 sty 2026, 2:01
autor: Bizon Twoja Strata
Słuchałem tego, jak to zwykle bywa z takimi, jak nie mogłem zasnąć i tam pada śmiała teza psychologiczna, freudowska wręcz, z ust Tedego, że Mes go nienawidzi i zdissował, bo... ma na imię Jacek :bag: Wskazał, że zawsze jak Mes o nim mówi, to nie mówi "ta kurwa", "wieprz", tylko używa imienia - Jacek. Zauważcie też, że Mezo ma na imię... JACEK! Przypadek? Otóż nie, Freud Tede wie, że ojciec Mesa też ma na imię Jacek. Sugestia jest jasna - beef Mesa z Tede, to tak naprawdę beef Mesa z jego ojcem.

Przypomniało mi to, że te kilka(naście) tygodni temu Tede w tej swojej noweli na żywo opowiadał, że on rozkminił tego całego Mesa i zna jego tajemnice i motywacje. I wychodzi na to, że to właśnie chodziło o to. Niezłe rozpracowanie psychologiczne. Może Tede powinien być terapeutą Mesa?

Co o tym sądzicie, kochani?

No ja tam sądzę, że to miecz obosieczny takie psycho gryzu-gryzu.

Dede powiedział kiedyś o ojcu ciepło, że jest idealistą, w przeciwieństwie do matki, której w głowie tylko hajs, hajs, hajs.

Edyp bezwiednie zabił ojca i poślubił matkę. „Wyścig szczurów” czyli idealizm/przekaz - kontra ostry zwrot w hajs, hajs, hajs.

Beef z Pejo miał być zainicjowany telefonem od matki. Nie ma takiego linczowania. To ma być ten twój tip top? Tedyp stał się - według własnej relacji - mieczem maminego oburzenia, z finałem godnym greckiej tragedii.

I wreszcie wisienka na torcie, erotyzacja rodzicielki w kawałku „Tomasz”, sugestia wiadomego napięcia, flirtu z kolegą syna.
„Ludzie po domach, wpada Tomasz, mama zachwycona
Rap pierwszy sort, najlepszy towar
A sport dopiero zaczynałem planować
Wpadał do nas na plantację bananów, całował dłoń matce
Dzień dobry panu
Szarmanckie gesty, pełna kultura
Eleganckie dresy, woń perfuma”

„Pani Graniecka lubiła Tomeczka”.

Więc jeśli Mes ma mieć kompleks ojca, to jin jang domyka się smakowicie.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 18 sty 2026, 9:18
autor: forcerfromdesert
gods bidness pisze: 17 sty 2026, 21:45
Haczapurjan pisze: 15 sty 2026, 22:30
gods bidness pisze: 15 sty 2026, 21:39
Wywiadów z Tedzikiem zawsze dobrze się słucha
Słuchałem tego, jak to zwykle bywa z takimi, jak nie mogłem zasnąć i tam pada śmiała teza psychologiczna, freudowska wręcz, z ust Tedego, że Mes go nienawidzi i zdissował, bo... ma na imię Jacek :bag: Wskazał, że zawsze jak Mes o nim mówi, to nie mówi "ta kurwa", "wieprz", tylko używa imienia - Jacek. Zauważcie też, że Mezo ma na imię... JACEK! Przypadek? Otóż nie, Freud Tede wie, że ojciec Mesa też ma na imię Jacek. Sugestia jest jasna - beef Mesa z Tede, to tak naprawdę beef Mesa z jego ojcem.

Przypomniało mi to, że te kilka(naście) tygodni temu Tede w tej swojej noweli na żywo opowiadał, że on rozkminił tego całego Mesa i zna jego tajemnice i motywacje. I wychodzi na to, że to właśnie chodziło o to. Niezłe rozpracowanie psychologiczne. Może Tede powinien być terapeutą Mesa?

Co o tym sądzicie, kochani?
Lecz choćby przyszło tysiąc atletów
I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
I każdy nie wiem jak się wytężał...
Nie wymyśliłby tego co Jacek.

Myślę, że ten beef dopiero się zaczyna.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 18 sty 2026, 11:54
autor: gods bidness
Bizon Twoja Strata pisze: 18 sty 2026, 2:01
I wreszcie wisienka na torcie, erotyzacja rodzicielki w kawałku „Tomasz”, sugestia wiadomego napięcia, flirtu z kolegą syna.
„Ludzie po domach, wpada Tomasz, mama zachwycona
Rap pierwszy sort, najlepszy towar
A sport dopiero zaczynałem planować
Wpadał do nas na plantację bananów, całował dłoń matce
Dzień dobry panu
Szarmanckie gesty, pełna kultura
Eleganckie dresy, woń perfuma”

„Pani Graniecka lubiła Tomeczka”.
glamrap.pl
18 godz.
Po dwóch dniach od premiery, management Majki Jeżowskiej zablokował numer Bajorsona i Dawida Obserwatora "Wolę twoją mamę", który nawiązywał do wielkiego przeboju piosenkarki.
🌎 Numer musi zostać usunięty.
Dawid niezły Obserwator, świadom inspirator.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 18 sty 2026, 22:00
autor: DjPendzel
Burak pisze: 18 sty 2026, 21:46
Spoiler
Obrazek
Ciekawe kto robił to zdjęcie ;) Myślicie że będzie dzisiaj coś tego? ;)
Dzisiaj nie będzie bo jak zwykle hustling z artystkami

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 12:20
autor: JANPALONY
śledzę ten wątek już tylko po to żeby napisać posta na 700 stronie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 12:33
autor: Prez
admin powinien zrobić żart i zamknąć na 699 ale byłoby zabawnie prawie jak na kanale nadawczym

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 13:48
autor: scam_sakawa
no i 699, wiecie seks ruchanie 69 Ten Typ Ruchacz

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 14:08
autor: Damianero
sami z siebie powinniscie dac spokoj, przeciez tego typa (hehe) pewnie tylko nakreca i bawi jak ludzie dopytuja i czekaja na ten jego wysryw ktorego nie ma w planach puszczac i jest to bolesnie oczywiste :dunno: niech siedzi na tej swojej grupce i wrzuca zdjecia co jadl na obiad dla 8 zainteresowanych oceniajac po liczbie reakcji :lol:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 16:59
autor: Bizon Twoja Strata
Pomyśl o tym inaczej.

Najlepszy Pływak Świata samozwaniec wskakuje do bezdennego jeziora, a przedtem daje uroczyste słowo skilla, że wróci z garścią piasku. Gromadzi się tłum. Mija minut 5, 10, 15 i nic, niezmącona tafla. Mnożą się fantastyczne teorie. Może ma na dnie ukryty worek z tlenem, podwodną jaskinię, może jest syrenem. Taki pewny był. Mijają minuty, godziny, tłum topnieje, zostaje garstka. Najlepszy Pływak Świata wypływa dupą do góry. Garstka najwytrwalszych gromadzi się co dzień i patrzy na topielca. „Patrz, ręką ruszył”, „Węgorz, węgorz z dupy wylazł”.

Wtedy przychodzisz Ty i mówisz, żeby się rozejść, bo on już nie wstanie. Zupełnie nie rozumiejąc, że istnieją ludzie, którzy lubią popatrzeć na puchnięcie trupa i mruczeć pod nosem „no to niezły kurwa skill”.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 17:11
autor: DjPendzel
Damianero pisze: 19 sty 2026, 14:08 sami z siebie powinniscie dac spokoj, przeciez tego typa (hehe) pewnie tylko nakreca i bawi jak ludzie dopytuja i czekaja na ten jego wysryw ktorego nie ma w planach puszczac i jest to bolesnie oczywiste :dunno: niech siedzi na tej swojej grupce i wrzuca zdjecia co jadl na obiad dla 8 zainteresowanych oceniajac po liczbie reakcji :lol:
Dzisiaj ma być więc nie pierdol

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 17:27
autor: Bizon Twoja Strata

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 18:05
autor: Haczapurjan
Prawilnie przypominam, że gruby nagrał sobie dissa, który zamknął beef i poszedł w pizdu


Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 18:11
autor: baqlashan
Burak pisze: 18 sty 2026, 1:33 Król: A tutaj, za fotelem, damy siedzemdziesiąt cztery platynowe orły, suuuki!!

Podczaszy: Ależ wasza królewska mość.. czy to przystoi? Czy nie skromnymi ozdobami raczej należałoby witać gości na tronie?

Król: tssso..? Poebao? Dziwko, u nich są szare gołębie u nas platynowe ORŁY! Niech czują styl jaśniepana! Kurwa. O czym to convo w ogóle?! Chcesz, nie wiem.. żyć, dziwko?

Podczaszy: Waszmość wybaczy, ale Rzeczpospolita...

Król: ..do tej pory może i była "pospolita", ale teraz będzie DOJEBANA! Rzecz dojebana, mordo! Orły, orły, ORŁY! Siedemdziesiąt cztery orły!!
ja pierdole :lol: :lol:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 18:22
autor: SieKurwaNieInteresuj
Haczapurjan pisze: 19 sty 2026, 18:05 Prawilnie przypominam, że gruby nagrał sobie dissa, który zamknął beef i poszedł w pizdu

weź nie bezbecz z tym zapoconym swiniakiem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 18:29
autor: VerminatorX
A potem nagrał drugiego o którym lepiej zapomnieć.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 18:43
autor: marmolad_k2
Nie wierzę, że ktoś przesłuchał tego więcej, niż dwa razy.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 19 sty 2026, 19:30
autor: TooMuchSmoke
O czym te convo w ogóle :bag:

wyobraźcie sobie rozmowę mesa z vnmem xD to musi być kurwa komiczne jak się przerzucają anglicyzmami