Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 17 sty 2026, 22:58


Mocno raperski słeg w Zamku Królewskim
Król: A tutaj, za fotelem, damy siedzemdziesiąt cztery platynowe orły, suuuki!!
Podczaszy: Ależ wasza królewska mość.. czy to przystoi? Czy nie skromnymi ozdobami raczej należałoby witać gości na tronie?
Król: tssso..? Poebao? Dziwko, u nich są szare gołębie u nas platynowe ORŁY! Niech czują styl jaśniepana! Kurwa. O czym to convo w ogóle?! Chcesz, nie wiem.. żyć, dziwko?
Podczaszy: Waszmość wybaczy, ale Rzeczpospolita...
Król: ..do tej pory może i była "pospolita", ale teraz będzie DOJEBANA! Rzecz dojebana, mordo! Orły, orły, ORŁY! Siedemdziesiąt cztery orły!!
Podczaszy: ...
Król: I pyk, mamy refren! Nuć to, szmato!Orły, orły, platynowe śmieciu ORŁY
Słuchałem tego, jak to zwykle bywa z takimi, jak nie mogłem zasnąć i tam pada śmiała teza psychologiczna, freudowska wręcz, z ust Tedego, że Mes go nienawidzi i zdissował, bo... ma na imię JacekWskazał, że zawsze jak Mes o nim mówi, to nie mówi "ta kurwa", "wieprz", tylko używa imienia - Jacek. Zauważcie też, że Mezo ma na imię... JACEK! Przypadek? Otóż nie, Freud Tede wie, że ojciec Mesa też ma na imię Jacek. Sugestia jest jasna - beef Mesa z Tede, to tak naprawdę beef Mesa z jego ojcem.
Przypomniało mi to, że te kilka(naście) tygodni temu Tede w tej swojej noweli na żywo opowiadał, że on rozkminił tego całego Mesa i zna jego tajemnice i motywacje. I wychodzi na to, że to właśnie chodziło o to. Niezłe rozpracowanie psychologiczne. Może Tede powinien być terapeutą Mesa?
Co o tym sądzicie, kochani?
„Ludzie po domach, wpada Tomasz, mama zachwycona
Rap pierwszy sort, najlepszy towar
A sport dopiero zaczynałem planować
Wpadał do nas na plantację bananów, całował dłoń matce
Dzień dobry panu
Szarmanckie gesty, pełna kultura
Eleganckie dresy, woń perfuma”
„Pani Graniecka lubiła Tomeczka”.
Lecz choćby przyszło tysiąc atletówgods bidness pisze: ↑17 sty 2026, 21:45Słuchałem tego, jak to zwykle bywa z takimi, jak nie mogłem zasnąć i tam pada śmiała teza psychologiczna, freudowska wręcz, z ust Tedego, że Mes go nienawidzi i zdissował, bo... ma na imię JacekWskazał, że zawsze jak Mes o nim mówi, to nie mówi "ta kurwa", "wieprz", tylko używa imienia - Jacek. Zauważcie też, że Mezo ma na imię... JACEK! Przypadek? Otóż nie, Freud Tede wie, że ojciec Mesa też ma na imię Jacek. Sugestia jest jasna - beef Mesa z Tede, to tak naprawdę beef Mesa z jego ojcem.
Przypomniało mi to, że te kilka(naście) tygodni temu Tede w tej swojej noweli na żywo opowiadał, że on rozkminił tego całego Mesa i zna jego tajemnice i motywacje. I wychodzi na to, że to właśnie chodziło o to. Niezłe rozpracowanie psychologiczne. Może Tede powinien być terapeutą Mesa?
Co o tym sądzicie, kochani?
glamrap.plBizon Twoja Strata pisze: ↑18 sty 2026, 2:01
I wreszcie wisienka na torcie, erotyzacja rodzicielki w kawałku „Tomasz”, sugestia wiadomego napięcia, flirtu z kolegą syna.
„Ludzie po domach, wpada Tomasz, mama zachwycona
Rap pierwszy sort, najlepszy towar
A sport dopiero zaczynałem planować
Wpadał do nas na plantację bananów, całował dłoń matce
Dzień dobry panu
Szarmanckie gesty, pełna kultura
Eleganckie dresy, woń perfuma”
„Pani Graniecka lubiła Tomeczka”.
Dawid niezły Obserwator, świadom inspirator.18 godz.
Po dwóch dniach od premiery, management Majki Jeżowskiej zablokował numer Bajorsona i Dawida Obserwatora "Wolę twoją mamę", który nawiązywał do wielkiego przeboju piosenkarki.
Numer musi zostać usunięty.
Dzisiaj ma być więc nie pierdolDamianero pisze: ↑19 sty 2026, 14:08 sami z siebie powinniscie dac spokoj, przeciez tego typa (hehe) pewnie tylko nakreca i bawi jak ludzie dopytuja i czekaja na ten jego wysryw ktorego nie ma w planach puszczac i jest to bolesnie oczywisteniech siedzi na tej swojej grupce i wrzuca zdjecia co jadl na obiad dla 8 zainteresowanych oceniajac po liczbie reakcji
![]()
ja pierdoleBurak pisze: ↑18 sty 2026, 1:33 Król: A tutaj, za fotelem, damy siedzemdziesiąt cztery platynowe orły, suuuki!!
Podczaszy: Ależ wasza królewska mość.. czy to przystoi? Czy nie skromnymi ozdobami raczej należałoby witać gości na tronie?
Król: tssso..? Poebao? Dziwko, u nich są szare gołębie u nas platynowe ORŁY! Niech czują styl jaśniepana! Kurwa. O czym to convo w ogóle?! Chcesz, nie wiem.. żyć, dziwko?
Podczaszy: Waszmość wybaczy, ale Rzeczpospolita...
Król: ..do tej pory może i była "pospolita", ale teraz będzie DOJEBANA! Rzecz dojebana, mordo! Orły, orły, ORŁY! Siedemdziesiąt cztery orły!!
weź nie bezbecz z tym zapoconym swiniakiemHaczapurjan pisze: ↑19 sty 2026, 18:05 Prawilnie przypominam, że gruby nagrał sobie dissa, który zamknął beef i poszedł w pizdu