Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

5 strzałów Farenheita i możesz oznaczać teren jak pies moczem, po 10 stajesz się radioaktywny, po 20 to już chyba śmierć
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

o nie to sekta pięciostrzałowców, którzy będą marudzili na parametry praktycznie każdego zapachu xd
fahrenheit nie ma obecnie zbyt dobrych parametrów to nie wiem co ty chcesz za teren oznaczać, chyba apartament w warszawie 5m2
zwracam honor
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

Ostatnią wersję miałem z 2018 i nie narzekałem na parametry
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5093
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

przecież te lekko perfumowane wody co teraz sprzedają (loreal ty kurwo) można nakurwiać po 10 strzałów na mientko i w windzie nikt nawet nie zauważy, jest kilka zapachów które po 3 strzałach zabijają nosiciela ale ile tego jest? 1% i to naciągane
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Ale 1% czego? Bo może tego co na rynku to ok.
Ale jak weźmiesz grupę perfum wartych uwagi, wyrzucając wynalazki, to już bardziej z 10%.
Co najmniej połowa arabów ma bardzo fajne staty.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 1033
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Perfumy

Post autor: strobe »

na ogól nie podobają mi się zapachy jpg, ale paradise garden bardzo ładnie siedzi w słoneczną pogodę
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Perfumy

Post autor: Parlae »

https://www.pepper.pl/promocje/azzaro-t ... pis-823655

Całkiem fajna promka. Sporo różnych perfum do wyboru.
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji :D
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2927
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

Niezmiennie Acqua di Gio standard/Profondo, Versace Dylan Blue (moje odkrycie poprzedniego lata) i Fico Di Amalfi
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

@Deyker

Nuit d’Issey Issey Miyake
Loewe 7 Natural
Guerlain Vetiver
Terre
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16751
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

warto dodac ze zaden z wyzej wymienionych nie ma parametrow w sumie zadnych
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Issey i Loewe w stosunku do ceny mają przyzwoite.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2315
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Perfumy

Post autor: Wtn »

Deyker pisze: 16 kwie 2024, 15:52 Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji :D
ja lecę jpl paradise garden i wszyscy propsują
Deyker
Posty: 1475
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Godhand pisze: 16 kwie 2024, 18:09 Issey i Loewe w stosunku do ceny mają przyzwoite.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
No właśnie ja niekoniecznie potrzebuję jakieś w miarę tanie perfumy z przyzwoitymi parametrami, tylko coś co na bank ma git parametry, a cenę myślę, że zaakceptuję nawet w miarę wysoką
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

To weź Montale Red Vetiver i po problemie.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16751
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

to se bois imperial przypierdol, do 25 stopni na luzie
nie sluchaj godhanda on nie chce dobrze dla ciebie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

ART pisze: 16 kwie 2024, 18:29 nie sluchaj godhanda on nie chce dobrze dla ciebie
:lol:
co złego w Montale Red Vetiver?
Oczywiście Bois Imperial świetny, wiadomo.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5093
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

@Deyker nie słuchaj żadnej porady tych dwóch nosów wyżej, bois imperial król hipsterów i wykopków chyba nie chcesz tak "pachnieć"
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16751
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

wrubel nie klam

Dodano po 7 minutach 30 sekundach:
cdnim w sumie w kategorie cytrus+drzewo sie wpisze
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 6997
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Ja tam lubię Red Vetiver od Montale, tak samo jak Hermesa Terre, no może prawie tak bardzo.
Club de Nuit od Armafa też używam od lat i to w sumie niezależnie od pory roku (no dobra, ze wskazaniem na temperatury powyżej 0).
Z tymi letnimi, cytrusowo owocowymi zapachami zawsze będzie problem z trwałością raczej. Wszystko od LV to dla mnie scam totalny, wysoka cena i trwałość do godziny maksymalnie, odradzam.

Czekam na swoją odlewkę Perseusa od PdM, tutaj trwałość jest ponoć kozak, tak jak i cena (9zł/ml).
nic na potem
ODPOWIEDZ