Perfumy
Moderator: wrubel
Re: Perfumy
5 strzałów Farenheita i możesz oznaczać teren jak pies moczem, po 10 stajesz się radioaktywny, po 20 to już chyba śmierć
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
- marco_pantani
- Posty: 1621
- Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40
Re: Perfumy
o nie to sekta pięciostrzałowców, którzy będą marudzili na parametry praktycznie każdego zapachu xd
fahrenheit nie ma obecnie zbyt dobrych parametrów to nie wiem co ty chcesz za teren oznaczać, chyba apartament w warszawie 5m2
fahrenheit nie ma obecnie zbyt dobrych parametrów to nie wiem co ty chcesz za teren oznaczać, chyba apartament w warszawie 5m2
zwracam honor
Re: Perfumy
Ostatnią wersję miałem z 2018 i nie narzekałem na parametry
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Perfumy
przecież te lekko perfumowane wody co teraz sprzedają (loreal ty kurwo) można nakurwiać po 10 strzałów na mientko i w windzie nikt nawet nie zauważy, jest kilka zapachów które po 3 strzałach zabijają nosiciela ale ile tego jest? 1% i to naciągane
Re: Perfumy
Ale 1% czego? Bo może tego co na rynku to ok.
Ale jak weźmiesz grupę perfum wartych uwagi, wyrzucając wynalazki, to już bardziej z 10%.
Co najmniej połowa arabów ma bardzo fajne staty.
Ale jak weźmiesz grupę perfum wartych uwagi, wyrzucając wynalazki, to już bardziej z 10%.
Co najmniej połowa arabów ma bardzo fajne staty.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
They / them.
Re: Perfumy
na ogól nie podobają mi się zapachy jpg, ale paradise garden bardzo ładnie siedzi w słoneczną pogodę
Re: Perfumy
https://www.pepper.pl/promocje/azzaro-t ... pis-823655
Całkiem fajna promka. Sporo różnych perfum do wyboru.
Całkiem fajna promka. Sporo różnych perfum do wyboru.
Re: Perfumy
Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji
Re: Perfumy
Niezmiennie Acqua di Gio standard/Profondo, Versace Dylan Blue (moje odkrycie poprzedniego lata) i Fico Di Amalfi
Re: Perfumy
@Deyker
Nuit d’Issey Issey Miyake
Loewe 7 Natural
Guerlain Vetiver
Terre
Nuit d’Issey Issey Miyake
Loewe 7 Natural
Guerlain Vetiver
Terre
How nonbinary persons kill people?
They / them.
They / them.
Re: Perfumy
Issey i Loewe w stosunku do ceny mają przyzwoite.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
They / them.
Re: Perfumy
ja lecę jpl paradise garden i wszyscy propsująDeyker pisze: ↑16 kwie 2024, 15:52 Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji![]()
Re: Perfumy
No właśnie ja niekoniecznie potrzebuję jakieś w miarę tanie perfumy z przyzwoitymi parametrami, tylko coś co na bank ma git parametry, a cenę myślę, że zaakceptuję nawet w miarę wysoką
Re: Perfumy
To weź Montale Red Vetiver i po problemie.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
They / them.
Re: Perfumy
@Deyker nie słuchaj żadnej porady tych dwóch nosów wyżej, bois imperial król hipsterów i wykopków chyba nie chcesz tak "pachnieć"
Re: Perfumy
Ja tam lubię Red Vetiver od Montale, tak samo jak Hermesa Terre, no może prawie tak bardzo.
Club de Nuit od Armafa też używam od lat i to w sumie niezależnie od pory roku (no dobra, ze wskazaniem na temperatury powyżej 0).
Z tymi letnimi, cytrusowo owocowymi zapachami zawsze będzie problem z trwałością raczej. Wszystko od LV to dla mnie scam totalny, wysoka cena i trwałość do godziny maksymalnie, odradzam.
Czekam na swoją odlewkę Perseusa od PdM, tutaj trwałość jest ponoć kozak, tak jak i cena (9zł/ml).
Club de Nuit od Armafa też używam od lat i to w sumie niezależnie od pory roku (no dobra, ze wskazaniem na temperatury powyżej 0).
Z tymi letnimi, cytrusowo owocowymi zapachami zawsze będzie problem z trwałością raczej. Wszystko od LV to dla mnie scam totalny, wysoka cena i trwałość do godziny maksymalnie, odradzam.
Czekam na swoją odlewkę Perseusa od PdM, tutaj trwałość jest ponoć kozak, tak jak i cena (9zł/ml).
nic na potem








