Strona 7 z 10

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 21:50
autor: marmolad_k2

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 21:52
autor: igorzastyy
Jak tylko usłyszałem w powyższym filmiku krowa-głowa to od razu zrymowałem ze stonoga, więc chociaż nie mam aplikacji to czegoś się nauczyłem

Tapczan - Japczan

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 21:58
autor: chujkurwa
bylerymdorymu pisze: 16 kwie 2026, 22:29 Leń


a co z tym mamy zrobic? wystukac tempo i patykami bit zrobic dla jego?

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:00
autor: Burak
to już nie wina takiego jednego krzysztofa że jesteś ograniczony kreatywnie i brak ci wizji artystycznej jeny

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:01
autor: bylerymdorymu
Dla tych z Warszawy spotkanie w tę niedzielę (28.VI) o 19.00 w centrum.

2 pierwsze browary gratis, zmień profilowe i wyślij mi priv, a dostaniesz dokładną lokalizację.

Instrukcja:
Twoje konto > profil > avatar
Adres zewnętrzny: https://i.postimg.cc/RCHRWt0L/ikona.jpg
Wymiary: 150x150

Dla niezarejestrowanych na forum jest dobra okazja, żeby założyć konto.

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:02
autor: chujkurwa
jestem leniwy

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:04
autor: firma
po dwa piwa? jade tam od razu

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:05
autor: bylerymdorymu
chujkurwa pisze: 24 cze 2026, 22:02 jestem leniwy
To rurki też będą

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:05
autor: Burak
czy w piwie będzie jakieś ghb żebym był łatwiejszy?

bo jak nie, to nie jadę

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:06
autor: chujkurwa
dobra ale kurwa w lokalu a nie siekiere gdzies na lawce bedziesz robil

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:08
autor: bylerymdorymu
no wiadomo, że w lokalu

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:09
autor: oooizneb
jak dacie mi ghb to dam 10/10 approval rating inaczej nothing z tego (bdo/gbl/ghb jeden chuj pies!!)

może być i rophynol (flunitrazepam) bo podobno tez wykurwia w chuj

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:15
autor: marmolad_k2
chujkurwa pisze: 24 cze 2026, 21:58
bylerymdorymu pisze: 16 kwie 2026, 22:29 Leń


a co z tym mamy zrobic? wystukac tempo i patykami bit zrobic dla jego?
Obejrzałem i dalej nie rozumiem.

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:34
autor: CeHaTeHaCe
bylerymdorymu pisze: 24 cze 2026, 15:11 2rzyn To akurat prawda, że scena się zmieniła i pewne rzeczy są nieuniknione. Hmmm, ale są fajne undegroundowe składy, które moglibyśmy promować i np. sprzedawać ich numery przez app zważywszy, że spotify nie jest łaskawe dla małych artystów?
Przenieśmy się z tą dyskusją do tematów o appce lub firmie w mojej stopce jeśli chcemy przegadać to wewnętrznie, bo dyskusja zaczyna wykraczać poza opinie na temat polskiego rapu.
:rotfl: zdradź prosze którym schizonarzedziem sie wspomagasz w tym firmowym szaleństwie, gpt gemini czy jakiś inny

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:43
autor: chujkurwa
ziomek uzywa clauda zanim uzywa google

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:46
autor: 2rzyn
Co to jest kurwa za temat? Kim jest krzychu? Stresc ktos plis

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:47
autor: chujkurwa
2rzyn pisze: 24 cze 2026, 22:46 Co to jest kurwa za temat? Kim jest krzychu? Stresc ktos plis
po prostu wyszukaj SLG rhymes w Google Play

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:49
autor: 2rzyn
O kurwa

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:49
autor: Jose
taki jeden krzysiek to młodszy kuzyn smarka, tylko zamiast na prawo poszedł w programowanie i robi najlepsze apki, zapraszamy

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

: 24 cze 2026, 22:51
autor: chujkurwa
sory za oftop.
wysłał wam SLG Rhymes CEO detale spotkania? bo nie wiem na ktory dworzec brac bilety a tez ilosc miejsc pewnie ograniczona