Strona 7 z 8

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 06 kwie 2026, 19:30
autor: igorzastyy
Bez wideło jest słowo przeciw słowu, zdjęcie przeciw zdjęciu. Chociaż wolałbym zobaczyć legendarne ruchanie sceny, które jakiś chuj usunął z YT.

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 06 kwie 2026, 19:35
autor: DoubleB
https://www.facebook.com/share/1Au7CrqW ... tid=wwXIfr

tu autorka foty w komentarzu opowiada ten koncert

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 06 kwie 2026, 19:56
autor: igorzastyy
No to jest kompromitacja Rycha nadal. Wbija Kasta na koncert i ma taki szacunek tam, że ludzie co przyszli na koncert Peji, napierdalają w Ryśka butelkami, a ten zamiast odpalić tryb Charlie P i zachęcić tych, którzy byli po jego stronie do starcia z adwersarzami słowami "Wiecie co z nimi zrobić', to gra dalej w zalanych drinkiem spodniach.

Co nie zmienia faktu, że od rana na słuchawkach mam utwór "Reprezentuję biedę". Piękny jest to track. Emocje i charyzma i legendarne A gdzie ty kurwo byłeś?

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 06 kwie 2026, 20:47
autor: gods bidness
Pamiętam to wydarzenie. Nie, że naocznie, ale w środowisku hip hopowym było to dyskutowane na forach, wtedy w ogóle pierwszy raz usłyszałem o istnieniu Waldka Kasty btw. Pamiętam na forum hip hopowym przez miesiąc trwały kłótnie o to za kim była publiczność i kto kogo się bał. Na Peje poleciały butelki, ale Waldek w swoim mieście też usłyszał gromkie "wypierdalaj, wypierdalaj" i publika była raczej niezdecydowana kogo poprzeć. Tak samo było w internecie, a Waldka się czepiali, że ma styl Alvaro z solarium, a to nie hip hopowe. :eek:

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 9:34
autor: Burak
W zeszłym numerze Ślizgu był wywiad z Killaz Group i, delikatnie mówiąc, mają do Ciebie jakieś pretensje. Co Ty na to? Masz jeszcze z kimś coś do wyjaśnienia?

- No, Włodek mi powiedział, że Kilerów Dwóch się prują w wywiadzie. Czytałem, czytałem. Frajerzyna spruł mi się pod kinem, jak śmigałem z kobietą na "Quo Vadis". Do bójki nie doszło, bo moja mysza kazała mu wypierdalać. Więc pozbierał plecaczek, który uprzednio cisnął kozacko o chodnik i poszedł w pizdu! Z nimi to już jest tak, że nikt ich tu nie kocha i to ich bardzo frustruje. Kawałek jakiś podobno nagrali, naubliżali i tak to wygląda. Od początku mendy zawistne były. Koledzy to z nich żadni moi nie byli. Nie pucujcie się dziewczyny! Ten jeden zdeb to się chyba zesrał i nieco nasterydował, żeby szanse mieć wyrównane. Powiem ci, Sraczka, że nie miałem przed tobą nigdy respektu, więc zastrzyki ci nic nie pomogą. Z frajerami zresztą solówka w grę nie wchodzi. Nie muszę zresztą pyskować na łamach gazety. Załatwimy to w odpowiedni sposób w odpowiednim czasie. Zresztą uderzę gówno, a za człowieka pójdę siedzieć, bo chuj wie, co to za fajterzy, możliwe, że zwykłe konfitury. Od trzech lat nigdzie na imprezę do klubu nie przyjdą. Koncertów w Poznaniu żadnych nie grają. Kto to w ogóle kurwa jest?! W rapie i tak będę tu numerem jeden jeszcze bardzo długo i dlatego tak wam żal pizdy ściska. Zresztą "krytyka Was pierdoli" jak zarymował ten z szerszym ryjem (do lachy w sam raz), więc tak naprawdę to wszyscy was pierdolą. Jak możesz naubliżać piździe, która sama non toper robi se podjazdy w tekstach. Gdzie ta wasza ulica? W filmach z De Niro. Trzy lata na Grunwaldzie jestem, a kuzyna ni chuja nie widać. A Kuzyn to gej zwykły, wszyscy wiedzą. Proponuję emigrację, jak nie do Ameryki, to do Wrocławia najlepiej.
Peja odpowiadający Killazom na zaczepki z wywiadu. Dziewczyna musiała go bronić i ogólnie to Peja się na solówki z frajerami nie ustawia, tak że sprawa będzie inaczej rozwiązana (chyba nie była).

Fragment ze Ślizgu 78 (2002-06, będzie do przeczytania tu jak się skończy przetwarzać, na razie pdf do pobrania tu fragment pochodzi ze strony 58).

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 9:40
autor: Haczapurjan
No i Rysiek po prostu spękał, a za fasadą tych wszystkich groźnych słów, próbował zakrzyczeć swoje obsranko. Zresztą Gural, a zwłaszcza Kaczor, by go połamali, o Kaście nie wspominając

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 11:35
autor: gods bidness
Jak ty typie nie możesz przeboleć tego Ryśka, bo ustawił twoją platoniczno-gejowską miłość - teduuuunia wieeesz - w szeregu i tak sobie fantazjujesz, co kto by mu zrobił, pewnie w domu szpileczki w jego plakat wbijasz, to niezdrowe i dla tych, co zaruchali - niezrozumiałe. :rotfl:

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 11:37
autor: Haczapurjan
Ja normalnie wydrukowałem sobie mordę Ryśka i nakleiłem na worek bokserski :rotfl:

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 11:38
autor: gods bidness
I twarz tedunia wiesz na dmuchanego Kena z dildem.

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 11:52
autor: Haczapurjan
^Ale z lat 2001-2003, bo wtedy najbardziej ociekał testosteronem

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 11:58
autor: gonny_trebor
@gods bidness davai kolejne starcie

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 12:18
autor: gods bidness
holdżjo horses

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 15:16
autor: dziejaszek
Ale co by nie mówić, nie gryźli się kiedyś w język raperzy. Ostatnio widziałem wywiad Ostrego po płycie Masz to jak w banku, do Klanu, gdzie ciśnie po... Klanie. A oni to puścili. Wyobrażacie sobie dzisiaj coś takiego?

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 15:33
autor: starydobryhiphop
Zdecydowanie nie, stąd cieszyłem się na początek beefu Tede Mes bo mogło to być zapowiedzią tego, co kiedyś bywało, ale skończyło się jak skończyło

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 17:09
autor: oKulTywowany
Haczapurjan pisze: 07 kwie 2026, 9:40 No i Rysiek po prostu spękał, a za fasadą tych wszystkich groźnych słów, próbował zakrzyczeć swoje obsranko. Zresztą Gural, a zwłaszcza Kaczor, by go połamali, o Kaście nie wspominając
A Gural to jakiś kozak był ? Zawsze wydawał sie takim fifarafą dopóki miał go ktoś obronić
W koncu Poznaniak

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 17:14
autor: Haczapurjan
oKulTywowany pisze: 07 kwie 2026, 17:09 A Gural to jakiś kozak był ? Zawsze wydawał sie takim fifarafą dopóki miał go ktoś obronić
W koncu Poznaniak
Lecz takiemu jak ty frajerowi, śmieciowi
Trzeba znów uzmysłowić, że lekcji nie odrobił
Yo, koniecznie musimy zobaczyć się w mieście
Wtedy wreszcie będziesz mógł sprawdzić swoje mięśnie
Zawodnik wagi ciężkiej – Pojebany Gural
A ty byłeś, jesteś i zawsze będziesz żulem


No IMO to się dobrze zazębia z tymi urywkami wywiadów/reminescencji, które wrzucał Burak, a w których to Rysiek po prostu nie chciał konfrontacji i zasłaniał się rzekomą interwencją jego "myszki" i tym, że z frajerami się nie ustawia. Jak dla mnie Gural był skory do bitki, a Rysiek wymiękł, więc nie wiem czy był kozak, ale wziął go na huki i ten speniał

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 18:14
autor: igorzastyy
To jest nie do wiary, że gdy byłem młody i głupi to miałem Rycha za jakiegoś kozaka. Chłop się wykreował na penera, harpagana, ulicznika, a finalnie uniknął wszystkich możliwych konfrontacji fizycznych, w tym z Jackiem Granieckim, który twierdzi, że nigdy się nie bił. Jeszcze go do Gromdy zaprosili, żeby opowiadał o swoich "konfrontacjach" :bowdown:

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 18:17
autor: Haczapurjan
No o to chodziło, żeby wytworzyć taki wizerunek i kompensować sobie w ten sposób różne deficyty

Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 19:16
autor: DoubleB
jest co najmniej jeden zarejestrowany pojedynek fizyczny


Re: Starcie legend cz. 3 - donGURALESKO vs Rychu Peja Soluffka

: 07 kwie 2026, 19:36
autor: igorzastyy
Szybki prawy