Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
aplew
Posty: 401
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

no mam nadzieje ze bedzie jakis watek korupcyjny, ruchanie czyjejs zony i rozpierdalanie czarnuchow na dzielni
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14732
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FLoo »

Na czym będziecie w to grać?
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
genocidegeneral
Posty: 11717
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

XSX.
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14668
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: zemsta1camzata »

ps5.
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9262
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

PS5.
Awatar użytkownika
RATATATA
Posty: 123
Rejestracja: 10 paź 2024, 23:18

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: RATATATA »

ciekawe po ile bedzie smigac
gdzie jest rap ktory kiedys gral tak mocno ze trzymales kumpla zeby nie chcial wpasc w policje
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1920
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: redman23 »

na kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 1213
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lothia »

Finesta pisze: 19 cze 2026, 18:48 Ciekawe czy w tej części również doczekamy się chujowej fabuły
A która część nie miała chujowej fabuły?

Pytanie powinno brzmieć czy w tej części również doczekamy się chujowych misji
Spoiler
odpowiedź brzmi tak
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14668
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: zemsta1camzata »

fabuła w gta v fajna
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1924
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Krew »

W IV fajna była
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 401
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

redman23 pisze: 19 cze 2026, 20:04 kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
To chyba w 2028 najszybciej XD

XSX ale może do tego czasu kupię ps5
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: xxxkawo »

FLoo pisze: 19 cze 2026, 19:04 Na czym będziecie w to grać?
PS5
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1920
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: redman23 »

aplew pisze: 19 cze 2026, 20:59
redman23 pisze: 19 cze 2026, 20:04 kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
To chyba w 2028 najszybciej XD

XSX ale może do tego czasu kupię ps5
biorąc pod uwagę że GTA 5 zostało skrakowane w parę dni to wątpię :lol: chyba że w 2028 wypusczą wersję na pc
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: horrypaz »

FLoo pisze: 19 cze 2026, 19:04 Na czym będziecie w to grać?
na jutubie
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

aplew pisze: 19 cze 2026, 19:04 no mam nadzieje ze bedzie jakis watek korupcyjny, ruchanie czyjejs zony i rozpierdalanie czarnuchow na dzielni
a ja mam szczera nadzieje, ze zaczniemy jako glina z wydzialu DEA i zostaniemy wjebani w korupcje lub zwolnieni za incydent zapisany na bodycam, w miedzyczasie poznajac Lucie. W 2023 roku wspominalem o tym w temacie, bo R* planowalo kiedys wypuscic fabularne DLC z gliniarzem.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 401
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

bycie psem jest chujowe, oby nie
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

w Sleeping Dogs grales jako undercover, w LA Noire jako LAPD Officer i byly to gry fenomenalne. Dla mnie to wymarzony poczatek dla GTA VI, ale pod warunkiem, ze Jason zostaje wyrzucony na bruk i rozpoczyna zycie w przestepstwie. Zadnych ukladow jak w Sleeping Dogs, ze jestes pod przykrywka i na koniec masz wybor pomiedzy smiercia, a rozstrzelaniem dziewczyny. Po prostu schodzisz na zla droge i na koniec razem giniecie w zasadzce jak Bonnie i Clyde. Chyba takie zakonczenie byloby najrozsadniejsze, nie stawiajac gracza przed chujowym wyborem jak w GTA V. Ja wtedy uratowalem wszystkich.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 2rzyn »

Ja tez choc wprawdziwym zyciu jakiekolwiek przeblyski empatii w stro e trevora oznaczalyby conajmniej niedojebanie mozgowe i zboczenie na poziomie dendrokopropedozoofila
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 401
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

ja pamietam ze rozjebalem trevora, ale przechodzilem w zeszlym miesiacu gta 5 znowu i wybralem uratowanie wszystkich, choc najchujowsza postacia byl Michael.
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6068
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ConeyIsland »

Ja również wszystkich uratowałem a największą sympatią z jakiegoś powodu darzyłem Michaela. Podobała mi się ta kreacja wkurwionego pana z taką a nie inną żoną, problematyczną córką i pierdolnietym kolegą Trevorem.
ODPOWIEDZ