Grand Theft Auto [seria]
Moderator: con shonery
Re: Grand Theft Auto [seria]
no mam nadzieje ze bedzie jakis watek korupcyjny, ruchanie czyjejs zony i rozpierdalanie czarnuchow na dzielni
-
genocidegeneral
- Posty: 11726
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Grand Theft Auto [seria]
XSX.
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
- zemsta1camzata
- Posty: 14686
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
ciekawe po ile bedzie smigac
gdzie jest rap ktory kiedys gral tak mocno ze trzymales kumpla zeby nie chcial wpasc w policje
Re: Grand Theft Auto [seria]
na kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
- zemsta1camzata
- Posty: 14686
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
fabuła w gta v fajna
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Grand Theft Auto [seria]
W IV fajna była
Re: Grand Theft Auto [seria]
To chyba w 2028 najszybciej XD
XSX ale może do tego czasu kupię ps5
Re: Grand Theft Auto [seria]
biorąc pod uwagę że GTA 5 zostało skrakowane w parę dni to wątpię
Re: Grand Theft Auto [seria]
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: Grand Theft Auto [seria]
a ja mam szczera nadzieje, ze zaczniemy jako glina z wydzialu DEA i zostaniemy wjebani w korupcje lub zwolnieni za incydent zapisany na bodycam, w miedzyczasie poznajac Lucie. W 2023 roku wspominalem o tym w temacie, bo R* planowalo kiedys wypuscic fabularne DLC z gliniarzem.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
w Sleeping Dogs grales jako undercover, w LA Noire jako LAPD Officer i byly to gry fenomenalne. Dla mnie to wymarzony poczatek dla GTA VI, ale pod warunkiem, ze Jason zostaje wyrzucony na bruk i rozpoczyna zycie w przestepstwie. Zadnych ukladow jak w Sleeping Dogs, ze jestes pod przykrywka i na koniec masz wybor pomiedzy smiercia, a rozstrzelaniem dziewczyny. Po prostu schodzisz na zla droge i na koniec razem giniecie w zasadzce jak Bonnie i Clyde. Chyba takie zakonczenie byloby najrozsadniejsze, nie stawiajac gracza przed chujowym wyborem jak w GTA V. Ja wtedy uratowalem wszystkich.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ja tez choc wprawdziwym zyciu jakiekolwiek przeblyski empatii w stro e trevora oznaczalyby conajmniej niedojebanie mozgowe i zboczenie na poziomie dendrokopropedozoofila
Re: Grand Theft Auto [seria]
ja pamietam ze rozjebalem trevora, ale przechodzilem w zeszlym miesiacu gta 5 znowu i wybralem uratowanie wszystkich, choc najchujowsza postacia byl Michael.
- ConeyIsland
- Posty: 6071
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ja również wszystkich uratowałem a największą sympatią z jakiegoś powodu darzyłem Michaela. Podobała mi się ta kreacja wkurwionego pana z taką a nie inną żoną, problematyczną córką i pierdolnietym kolegą Trevorem.











