Strona 59 z 99
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 12:46
autor: 2do5
Kenzo Pour Homme - jest kilerem jeżeli chodzi o trwałość, nieoczywista świeżość
Guerlain Pour Homme - mój ulubiony zapach z kategorii słodkich na zimę
Rasasi La Yuqawam - jw przepiękny słodki zapach, pachnie jak połączenie skóry i malin
Givenchy Xeryus Rouge - jw ładny słodki zapach
Narciso Rodriguez For Him - deszcz na betonie
To tak na szybko co mi przychodzi na myśl w zimową aurę, może poza Kenzo PH, on jest raczej uniwersalny, ale polecanko ze względu na zabójczą trwałość na której ci zależy. Niektóre powąchasz w drogeriach, innych będziesz musiał zamawiać próbki z neta
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 14:03
autor: ART
zoologist seahorse ostatnio lubie
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 19:03
autor: emcess
wzialem odlewke ganymede i powiem wam, że dupy nie urywa, czuc mocno po jednym psiku nawet, ale taki zapach slonej wody (może coś z tym rosołem też jest na rzeczy..), no dziwne to otwarcie. zobaczę jak dalej leży
kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł. pieprz na początku szybko mija, potem długo są takie kadzidlano drewniane aż zostaje wanilia milutka
a jak już polecajki lecą to ja poproszę o coś irysowego w typie Dior Homme Intense (piękne, ale kurwa trzymają 7,5 minuty)
Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 19:09
autor: baluckilu
kociao pisze: ↑12 sty 2024, 12:09
Halo perfumowe świry czy moglibyście polecić jakiś zapachy? Z tych które mam/miałem podobają mi się Hermes Terre d'Hermes, Mugler A*MEN, D&B The One, Hugo Boss Selection ... Z kolei nie do końca podszedł mi np mocno propsowany Lalique Encre Noire. Wiem że chyba spory rozstrzał, ale może ktoś podpowie jakie zapachy sprawdzić, jakie zapachy mogłyby mi się spodobać uwzględniając powyższa listę? Ważna też jest trwałość (a niestety to pozostawia wiele do życzenia np. w The One)
Layton
Bois Imperial
Naxos
La Nuit de l'Homme
Ombre Leather
Club de Nuit Intense Man
Amber Oud Tobacco Edition
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 19:54
autor: ART
emcess pisze: ↑12 sty 2024, 19:03
coś irysowego w typie Dior Homme Intense
orlov red shield, chociaz jak dhi ci trzyma 7,5 minuty to cos jest nie tak bratku
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 20:49
autor: Godhand
Przecież DHI to prawie killer jest.
Przypomina mi się ten kolega stąd, któremu Mancera Red Tobbaco trzymała chwil kilka...
Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
emcess pisze: ↑12 sty 2024, 19:03
kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł
A gdzie jest teraz za tyle? Bo raczej brak w magazynach i hula po 100pln.
Chyba, żem ślepy.
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 21:30
autor: kr0pka
Widzowie, dziwna akcja mnie dopadła. Dolce&Gabbana Light Blue Forever pour Homme zniknął z perfumehub, w większości sklepów też nie ma. Dziwi mnie ta sytuacja bardzo. Ktoś wie o co chodzi może?
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 21:34
autor: baluckilu
emcess pisze: ↑12 sty 2024, 19:03
wzialem odlewke ganymede i powiem wam, że dupy nie urywa, czuc mocno po jednym psiku nawet, ale taki zapach slonej wody (może coś z tym rosołem też jest na rzeczy..), no dziwne to otwarcie. zobaczę jak dalej leży
kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł. pieprz na początku szybko mija, potem długo są takie kadzidlano drewniane aż zostaje wanilia milutka
a jak już polecajki lecą to ja poproszę o coś irysowego w typie Dior Homme Intense (piękne, ale kurwa trzymają 7,5 minuty)
Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka
Ja mam Valentino Uomo Intense, jest bardzo zbliżony do DHI i ma świetne parametry, ale pewnie znasz
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 22:21
autor: wrubel
kr0pka pisze: ↑12 sty 2024, 21:30
Widzowie, dziwna akcja mnie dopadła. Dolce&Gabbana Light Blue Forever pour Homme zniknął z perfumehub, w większości sklepów też nie ma. Dziwi mnie ta sytuacja bardzo. Ktoś wie o co chodzi może?
faktycznie, przejebałem ze 100 sklepów i w żadnym nie ma, na ph też usunięty, pojebana akcja, może miał jakiś trujący składnik?

Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 23:20
autor: kr0pka
chuj wie, tak czy siak zamówiłem odlewkę na grupie. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. wleciała na test też odlewka wersji intense oraz summer vibes.
Perfumowe świry piszą, że zapach został wycofany.
Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Dolc ... 72622.html
Re: Perfumy
: 12 sty 2024, 23:38
autor: Godhand
kr0pka pisze: ↑12 sty 2024, 23:20
Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover
... który BTW jest fajniejszy od forever.
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 5:36
autor: emcess
Godhand pisze:Przecież DHI to prawie killer jest.
Przypomina mi się ten kolega stąd, któremu Mancera Red Tobbaco trzymała chwil kilka...
Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
emcess pisze: ↑12 sty 2024, 19:03
kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł
A gdzie jest teraz za tyle? Bo raczej brak w magazynach i hula po 100pln.
Chyba, żem ślepy.
ayy może dołożą, bo ja faktycznie brałem stacjonarnie
https://www.zara.com/pl/pl/woda-perfumo ... 20262.html
dzięki za polecenia guys
Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 7:36
autor: kr0pka
Godhand pisze: ↑12 sty 2024, 23:38
kr0pka pisze: ↑12 sty 2024, 23:20
Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover
... który BTW jest fajniejszy od forever.
Którego również nie ma w sklepach

Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 9:18
autor: Godhand
kr0pka pisze: ↑13 sty 2024, 7:36
Którego również nie ma w sklepach
Faktycznie. Sorry, nie używam ciągle, z tych klasycznych świeżaków lubię Versace Eau Fraiche i to on jest u mnie na stałe.
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 10:52
autor: ConeyIsland
Godhand pisze: ↑13 sty 2024, 9:18
Versace Eau Fraiche
Jak z jego trwałością?
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 12:30
autor: Godhand
ConeyIsland pisze: ↑13 sty 2024, 10:52
Jak z jego trwałością?
U mnie bardzo dobra, projekcja zadowalająca.
Tylko pamiętaj, że to jest liniowy świeżak, klasyczny do bólu. Niemniej ja uwielbiam.
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 15:27
autor: Parlae
Dior Fahrenheit props czy hejt?
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 15:31
autor: Godhand
Parlae pisze: ↑13 sty 2024, 15:27
Dior Fahrenheit props czy hejt?
To bardzo dobry perfum, ale ja nie lubię.
W latach 90-95 każdy poważniejszy biznesmen tego używał.
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 15:34
autor: FLoo
props
Re: Perfumy
: 13 sty 2024, 15:41
autor: 2do5
Props, zajebisty zapach