Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

Kenzo Pour Homme - jest kilerem jeżeli chodzi o trwałość, nieoczywista świeżość
Guerlain Pour Homme - mój ulubiony zapach z kategorii słodkich na zimę
Rasasi La Yuqawam - jw przepiękny słodki zapach, pachnie jak połączenie skóry i malin
Givenchy Xeryus Rouge - jw ładny słodki zapach
Narciso Rodriguez For Him - deszcz na betonie

To tak na szybko co mi przychodzi na myśl w zimową aurę, może poza Kenzo PH, on jest raczej uniwersalny, ale polecanko ze względu na zabójczą trwałość na której ci zależy. Niektóre powąchasz w drogeriach, innych będziesz musiał zamawiać próbki z neta
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

zoologist seahorse ostatnio lubie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

wzialem odlewke ganymede i powiem wam, że dupy nie urywa, czuc mocno po jednym psiku nawet, ale taki zapach slonej wody (może coś z tym rosołem też jest na rzeczy..), no dziwne to otwarcie. zobaczę jak dalej leży

kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł. pieprz na początku szybko mija, potem długo są takie kadzidlano drewniane aż zostaje wanilia milutka

a jak już polecajki lecą to ja poproszę o coś irysowego w typie Dior Homme Intense (piękne, ale kurwa trzymają 7,5 minuty)



Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka

lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 260
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Perfumy

Post autor: baluckilu »

kociao pisze: 12 sty 2024, 12:09 Halo perfumowe świry czy moglibyście polecić jakiś zapachy? Z tych które mam/miałem podobają mi się Hermes Terre d'Hermes, Mugler A*MEN, D&B The One, Hugo Boss Selection ... Z kolei nie do końca podszedł mi np mocno propsowany Lalique Encre Noire. Wiem że chyba spory rozstrzał, ale może ktoś podpowie jakie zapachy sprawdzić, jakie zapachy mogłyby mi się spodobać uwzględniając powyższa listę? Ważna też jest trwałość (a niestety to pozostawia wiele do życzenia np. w The One)
Layton
Bois Imperial
Naxos
La Nuit de l'Homme
Ombre Leather
Club de Nuit Intense Man
Amber Oud Tobacco Edition
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

emcess pisze: 12 sty 2024, 19:03 coś irysowego w typie Dior Homme Intense
orlov red shield, chociaz jak dhi ci trzyma 7,5 minuty to cos jest nie tak bratku
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Przecież DHI to prawie killer jest.
Przypomina mi się ten kolega stąd, któremu Mancera Red Tobbaco trzymała chwil kilka...

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
emcess pisze: 12 sty 2024, 19:03 kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł
A gdzie jest teraz za tyle? Bo raczej brak w magazynach i hula po 100pln.
Chyba, żem ślepy.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7007
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Widzowie, dziwna akcja mnie dopadła. Dolce&Gabbana Light Blue Forever pour Homme zniknął z perfumehub, w większości sklepów też nie ma. Dziwi mnie ta sytuacja bardzo. Ktoś wie o co chodzi może?
nic na potem
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 260
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Perfumy

Post autor: baluckilu »

emcess pisze: 12 sty 2024, 19:03 wzialem odlewke ganymede i powiem wam, że dupy nie urywa, czuc mocno po jednym psiku nawet, ale taki zapach slonej wody (może coś z tym rosołem też jest na rzeczy..), no dziwne to otwarcie. zobaczę jak dalej leży

kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł. pieprz na początku szybko mija, potem długo są takie kadzidlano drewniane aż zostaje wanilia milutka

a jak już polecajki lecą to ja poproszę o coś irysowego w typie Dior Homme Intense (piękne, ale kurwa trzymają 7,5 minuty)



Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka
Ja mam Valentino Uomo Intense, jest bardzo zbliżony do DHI i ma świetne parametry, ale pewnie znasz
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

kr0pka pisze: 12 sty 2024, 21:30 Widzowie, dziwna akcja mnie dopadła. Dolce&Gabbana Light Blue Forever pour Homme zniknął z perfumehub, w większości sklepów też nie ma. Dziwi mnie ta sytuacja bardzo. Ktoś wie o co chodzi może?

faktycznie, przejebałem ze 100 sklepów i w żadnym nie ma, na ph też usunięty, pojebana akcja, może miał jakiś trujący składnik? :idea:
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7007
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

chuj wie, tak czy siak zamówiłem odlewkę na grupie. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. wleciała na test też odlewka wersji intense oraz summer vibes.

Perfumowe świry piszą, że zapach został wycofany.

Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover https://www.fragrantica.pl/perfumy/Dolc ... 72622.html
nic na potem
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

kr0pka pisze: 12 sty 2024, 23:20 Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover
... który BTW jest fajniejszy od forever.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

Godhand pisze:Przecież DHI to prawie killer jest.
Przypomina mi się ten kolega stąd, któremu Mancera Red Tobbaco trzymała chwil kilka...

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
emcess pisze: 12 sty 2024, 19:03 kociao weź sobie wood street z zary, troche jak jazz club, trwalszy i moim zdaniem lepszy niż oryginał, a w promocji jest za zawrotne 36zł
A gdzie jest teraz za tyle? Bo raczej brak w magazynach i hula po 100pln.
Chyba, żem ślepy.
ayy może dołożą, bo ja faktycznie brałem stacjonarnie
https://www.zara.com/pl/pl/woda-perfumo ... 20262.html


dzięki za polecenia guys

Wysłane z mojego A063 przy użyciu Tapatalka

lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7007
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Godhand pisze: 12 sty 2024, 23:38
kr0pka pisze: 12 sty 2024, 23:20 Wyczytałem, że został zastąpiony przez D&G zapachem Italian Lover
... który BTW jest fajniejszy od forever.
Którego również nie ma w sklepach :razz:
nic na potem
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

kr0pka pisze: 13 sty 2024, 7:36 Którego również nie ma w sklepach
Faktycznie. Sorry, nie używam ciągle, z tych klasycznych świeżaków lubię Versace Eau Fraiche i to on jest u mnie na stałe.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6079
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Perfumy

Post autor: ConeyIsland »

Godhand pisze: 13 sty 2024, 9:18 Versace Eau Fraiche
Jak z jego trwałością?
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

ConeyIsland pisze: 13 sty 2024, 10:52 Jak z jego trwałością?
U mnie bardzo dobra, projekcja zadowalająca.
Tylko pamiętaj, że to jest liniowy świeżak, klasyczny do bólu. Niemniej ja uwielbiam.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9334
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Perfumy

Post autor: Parlae »

Dior Fahrenheit props czy hejt?
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Parlae pisze: 13 sty 2024, 15:27 Dior Fahrenheit props czy hejt?
To bardzo dobry perfum, ale ja nie lubię.
W latach 90-95 każdy poważniejszy biznesmen tego używał.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14752
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

props
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

Props, zajebisty zapach
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
ODPOWIEDZ