Perfumy
Moderator: wrubel
Re: Perfumy
chcesz cos dokupić, czy wybierasz z tych 3 zapachów, które wymieniłeś? jeśli to pierwsze to opcji jest mnóstwo, jeśli to drugie to adg jest spoksik na lato
Re: Perfumy
w sumie to bez sensu ten moj wcześniejszy post, przyjdzie imperial to zobacze czy sie nadaje na wyjazd, a jak nie to wezme acg/bossa bottled
Re: Perfumy
Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever i Versace Dylan Blue
Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
Re: Perfumy
Właśnie o tym zapachu pisałem wczoraj, pokochałem go. Wydaje mi się, że ma nutę chemiczności, która jest w pewien sposób charakterystyczna dla D&G.
Na wzór Light Blue Forever w wersji jesiennej zamówiłem takie odlewki:
Mancera The Aoud
Mancera Kumkat Wood
Diptyque Vetyverio EdT
Viktor & Rolf Spicebomb - to już chyba forumowy klasyk a ja go jeszcze nie sprawdzałem
Eight & bob nuit de megeve edp ===> batch S04 014H19 rok 2022
Louis vuitton orage
Montale red vetiver
Issey miyake nuit d issey noir argent
Gdyby kogoś ciekawił któryś zapach, to dawajcie znać i z czasem opisze swoje odczucia.
nic na potem
- ConeyIsland
- Posty: 6079
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Perfumy
Panowie, aktualnie siedzi mi nawet jaguar classic gold. Premium to to nie jest ale zapach mi odpowiada. Coś możecie zaproponować "w podobnym stylu" ale półkę wyżej?
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Myślę, że @FruitOffTheWall będzie wiedział
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
- FruitOffTheWall
- Posty: 9405
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Perfumy
Oczywiście props 
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Perfumy
Kupiłem sobie na jesień Boss Butelkowany EDP, bardzo lubię ten zapach, ale trafiłem przypadkiem na shorta boskiego Jeremiego z YT i teraz cały czas pachnie mi syntetycznym jabłkiem 
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Boss Bottled props zapach
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Na mnie potężnie trzyma się niedrogi CK Obsession, ale to nie zapach dla każdego i nie na lato na pewno. Afnan również, ale go nie lubię. 
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Perfumy
Ja mam wrażenie, że testery trzymają mi się dłużej niż kupione zapachy. I nie w sensie że się popsikam perfume w Sephorze a potem kupię EDT i jestem zdziwiony. Mówimy o 1:1
- scam_sakawa
- Posty: 10147
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Perfumy
Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Perfumy
poziom zaperfumowania tam jest wyzszy bo perfuma z innej rozlewni, najgorsze sa te zamawiane z neta albo kupowane w tanich sklepach
- marco_pantani
- Posty: 1621
- Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40
Re: Perfumy
ultrared to naprawde fajny zapach, jeden z niewielu pato rabanow, ktorymi da sie psikac
co ciekawe jakis czas temu byl w teorii wycofany i na aukcjach osiagal spore kwoty az nagle wrocil za standardowa cene i tak stoi
Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
przeciez chlop trollujescam_sakawa pisze: ↑30 sie 2023, 19:53 Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
wszystko od starego baczyska/kurwiska zalezy
zwracam honor
Re: Perfumy
Ten CK to się trzyma jak pojebany, nie znam innych perfum, które tyle by na mnie siedziały








