Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

zuperhero
Posty: 2546
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Perfumy

Post autor: zuperhero »

chcesz cos dokupić, czy wybierasz z tych 3 zapachów, które wymieniłeś? jeśli to pierwsze to opcji jest mnóstwo, jeśli to drugie to adg jest spoksik na lato
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Perfumy

Post autor: insane »

w sumie to bez sensu ten moj wcześniejszy post, przyjdzie imperial to zobacze czy sie nadaje na wyjazd, a jak nie to wezme acg/bossa bottled
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2945
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever i Versace Dylan Blue

Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7008
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

ffeee pisze: 29 sie 2023, 19:12 Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever
Właśnie o tym zapachu pisałem wczoraj, pokochałem go. Wydaje mi się, że ma nutę chemiczności, która jest w pewien sposób charakterystyczna dla D&G.

Na wzór Light Blue Forever w wersji jesiennej zamówiłem takie odlewki:

Mancera The Aoud
Mancera Kumkat Wood
Diptyque Vetyverio EdT
Viktor & Rolf Spicebomb - to już chyba forumowy klasyk a ja go jeszcze nie sprawdzałem
Eight & bob nuit de megeve edp ===> batch S04 014H19 rok 2022
Louis vuitton orage
Montale red vetiver
Issey miyake nuit d issey noir argent

Gdyby kogoś ciekawił któryś zapach, to dawajcie znać i z czasem opisze swoje odczucia.
nic na potem
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6080
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Perfumy

Post autor: ConeyIsland »

Panowie, aktualnie siedzi mi nawet jaguar classic gold. Premium to to nie jest ale zapach mi odpowiada. Coś możecie zaproponować "w podobnym stylu" ale półkę wyżej?
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

Myślę, że @FruitOffTheWall będzie wiedział
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9408
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Perfumy

Post autor: FruitOffTheWall »

Oczywiście props :D
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2796
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Perfumy

Post autor: Sidd »

Kupiłem sobie na jesień Boss Butelkowany EDP, bardzo lubię ten zapach, ale trafiłem przypadkiem na shorta boskiego Jeremiego z YT i teraz cały czas pachnie mi syntetycznym jabłkiem :lol:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

Boss Bottled props zapach
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

fajny zapach na 10 minut
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2796
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Perfumy

Post autor: Sidd »

Tyle mi wystarczy
e: ale poważnie, mnie się kurde żaden zapach nie trzyma i znika strasznie szybko, dziesięć lat temu tak nie było
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

to daj se np bois imperial i bedzie sie trzymal do drugiego prysznica a ubran przez 3 kolejne prania
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

Na mnie potężnie trzyma się niedrogi CK Obsession, ale to nie zapach dla każdego i nie na lato na pewno. Afnan również, ale go nie lubię. :D
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2796
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Perfumy

Post autor: Sidd »

Ja mam wrażenie, że testery trzymają mi się dłużej niż kupione zapachy. I nie w sensie że się popsikam perfume w Sephorze a potem kupię EDT i jestem zdziwiony. Mówimy o 1:1
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

najlepiej trzymaja z lotniska albo z niemiec, porzadna perfuma tam jest
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

poziom zaperfumowania tam jest wyzszy bo perfuma z innej rozlewni, najgorsze sa te zamawiane z neta albo kupowane w tanich sklepach
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1623
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

ffeee pisze: 29 sie 2023, 19:12 Na wakajki pięknie wchodzą u mnie Dolce&Gabbana Light Blue Forever i Versace Dylan Blue

Z innej mańki wczoraj psiknąłem się Paco Rabanne Ultrared, całkiem przyjemny słodki zapach na jesień, może kupię
ultrared to naprawde fajny zapach, jeden z niewielu pato rabanow, ktorymi da sie psikac
co ciekawe jakis czas temu byl w teorii wycofany i na aukcjach osiagal spore kwoty az nagle wrocil za standardowa cene i tak stoi :rotfl:

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
scam_sakawa pisze: 30 sie 2023, 19:53 Serio z tymi lotniskami? Zawsze przed lotem se chodzę dla zabicia czasu z myślą, że i tak po powrocie luknę na Ceneo, a tu taka niespodzianka.
przeciez chlop trolluje
wszystko od starego baczyska/kurwiska zalezy
zwracam honor
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

ART pisze: 30 sie 2023, 20:34 poziom zaperfumowania tam jest wyzszy bo perfuma z innej rozlewni, najgorsze sa te zamawiane z neta albo kupowane w tanich sklepach
:lol:
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2945
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

scam_sakawa pisze: 30 sie 2023, 18:53 Na mnie potężnie trzyma się niedrogi CK Obsession
Ten CK to się trzyma jak pojebany, nie znam innych perfum, które tyle by na mnie siedziały
ODPOWIEDZ