Strona 6 z 10

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 10 kwie 2020, 20:48
autor: vampmoney
całkiem całkiem, webber fajno bardzo, plus za helmuta w klipie heh

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 12 kwie 2020, 9:12
autor: pandemiusz
Stop Nadiu to tak sobie, ale Szczeciński nikifor to sztos najwyższych lotów no i piękny klip.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 13 kwie 2020, 21:08
autor: sugarhill_notausgang
Preorder można zamawiać dzisiaj do północy podobno
ja se wziełem jeden c'nie

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 13 kwie 2020, 23:12
autor: Bolo
[mention]sugarhill_notausgang[/mention] no nie wiem, z 7k zrobionych zostało im ponad 3k na magazynie, nie sądzę żeby to po prostu wyjebali.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 13 kwie 2020, 23:56
autor: sugarhill_notausgang
dlatego napisałem 'podobno', tak napisali w poście wydawcy na fejsie

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2020, 11:22
autor: Bolo
I normalnie dalej wisi, kłamczuszki z nich.
Ślę progresy dla nich, dzisiaj już wysłane :bowdown:

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2020, 11:25
autor: sugarhill_notausgang
Noooo czyli to takie typowe zagranie: bierzcie bierzcie szybko bo już koniec zaraz jak robi prawie każda wytwórnia.
Ale dzięki temu moje też już wysłane i fajnie, w weekend sobie posłucham, a tak to bym zapomniał, że miałem to zamówić.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 15 kwie 2020, 14:38
autor: encrenoire
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2020, 14:55
autor: sugarhill_notausgang
encrenoire pisze: 15 kwie 2020, 14:38stop nadiu słabe, tam są fragmenty tekstu których Łona imo nie daje rady porządnie zarapowac.
No bo to słaby warsztatowo raper jest, pamiętasz jak bełkotał w Ą Ę? Połowy nie szło zrozumieć.
Spoiler
chyba, że...
przedszkolanek pisze: 07 mar 2020, 19:54 taki był zamysł, tj zrobić asłuchalny singiel przypominający dźwiękowo bełkot pijanego
ale kto go tam wie

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 15 kwie 2020, 14:56
autor: encrenoire
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2020, 15:37
autor: handziak
Od Łony na propsie nielegal Wiele CT.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 15 kwie 2020, 15:58
autor: sugarhill_notausgang
no offence oczywiście [mention]encrenoire[/mention] taka dyskusja jest całkiem ciekawa, bo ja sam przecież wiem, że jeśli chodzi o Łonę, to jestem praktycznie bezkrytyczny, cała dyskografia na półce, jakieś 6 czy 7 koncertów poskakane, jestem fanem i tyle, tym bardziej się jaram, że w ogóle w polskim rapowym "mainstreamie" jest dzisiaj ktokolwiek, o kim mogę powiedzieć, że jestem jego fanem. i jak ładnie napisano powyżej, ja również
edenmar pisze: 07 kwie 2020, 11:01 nie potrzebuję od tego duetu jakichś rozpierdalających singli, które redefiniują polski rap, wystarczy mi świadomość, że wciąż mają coś ciekawego do opowiedzenia
encrenoire pisze: 15 kwie 2020, 14:56 warsztatowo to można się zastanawiać, czy jego wokal jest dobry, bo to chyba nie jest oczywiste...
no właśnie jak dla mnie to powinno być oczywiste dla każdego, kto słuchał Łona, Webber & The Pimps w S-1 Live. Chyba, ze się nie rozumiemy, bo Ty mówisz "wokal", ja mówię "artykulacja", "panowanie nad oddechem", "akcentowanie". Flow jak flow może jakoś bardzo nie porywa, ale te wymienione przeze mnie czynniki są na najwyższym poziomie.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 16 kwie 2020, 10:16
autor: Johnny
"No akomodejszon" i "Niepogoda" piękne kawałki obok #nikifora, ogólnie fajna epka po pierwszym odsłuchu

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 16 kwie 2020, 13:18
autor: Bolo
Ale zajebiscie wydane jest to ep

Dziwne bity fest

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 16 kwie 2020, 14:54
autor: edenmar
Wywiad w Newonce https://newonce.net/2020/04/lona-i-webb ... Rn-5DCz63k

A to jest dla mnie kwintesencja Łona&Webber i za to ich lubię.
Premiera Śpiewnika dopiero przed nami, więc trochę nie wypada, ale jednak zapytam. Po ostatniej EP-ce kazaliście czekać aż trzy lata na długogrający materiał. Jest szansa, że tym razem nastąpi to szybciej?

Łona: Rzeczywistość dookoła mocno przyspieszyła. Nie ma co odkładać życia na później, bo jest mniej czasu niż było. Obawiam się natomiast, że tego najważniejszego czynnika nie zmienimy: my naprawdę robimy tę muzykę dopiero wtedy, jak nam przyjdzie na to ochota.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 16 kwie 2020, 19:52
autor: Bolo
Strasznie mnie irytuje refren w pierwszym tracku a poza nim to sztos kawałek to jest eh.

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (17.04.2020) [Zapowiedź]

: 16 kwie 2020, 21:17
autor: Artazz
:bowdown: za Echo, od razu wkręciła się też Niepogoda, reszta mnie nie powaliła na łopatki, ale muszę się jeszcze osłuchać

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 17 kwie 2020, 9:15
autor: Prez
spotify:


Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 17 kwie 2020, 10:03
autor: kapec

Re: Łona & Webber - Śpiewnik domowy (2020)

: 17 kwie 2020, 10:16
autor: mario995
Ale to jest piękne! :bowdown: