Najlepsze wielokrotne

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Yorn
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2026, 13:24

Re: Najlepsze wielokrotne

Post autor: Yorn »

Grają o lajki, kontrakty i piski suk
Wszedłem w tę gównianą scenę choć to śliski grunt
Atakuję, nie obroniłby ich Chiński Mur
A tu wojna się nie kończy, to jak Bliski Wschód
Pizdy znów będą krwawić to istny cud
Bo byli przy nadziei, że odpadł im wszystkim wróg
Ale przyśnił mi się Biggie mówił: "czystki zrób"
No to nie mogę zamulić, idą skillsy w ruch
Awatar użytkownika
Czyszy
Posty: 178
Rejestracja: 13 lip 2025, 3:13

Re: Najlepsze wielokrotne

Post autor: Czyszy »

Dopóki nie wpisałem w wszukiwarkę tego tekstu, nie wiedziałem czyje to i mógłbym śmiało powiedzieć że pisał to nie Eripe, a Nullo z 3W - bardzo mi to Nullem zajechało.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2377
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Najlepsze wielokrotne

Post autor: igorzastyy »

No fajne, fajne te wielokrotne składał, jak to on będzie raperów mordował w zwrotkach itd. aż przyszedł Bedoes i to wszystko do kosza wyrzucił
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 97
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Najlepsze wielokrotne

Post autor: bylerymdorymu »

igorzastyy pisze: wczoraj, 12:53
Tak, a jak ktoś chce bardziej klasycznego kawałka to warto zobaczyć to:

CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
ODPOWIEDZ