Grają o lajki, kontrakty i piski suk
Wszedłem w tę gównianą scenę choć to śliski grunt
Atakuję, nie obroniłby ich Chiński Mur
A tu wojna się nie kończy, to jak Bliski Wschód
Pizdy znów będą krwawić to istny cud
Bo byli przy nadziei, że odpadł im wszystkim wróg
Ale przyśnił mi się Biggie mówił: "czystki zrób"
No to nie mogę zamulić, idą skillsy w ruch
Najlepsze wielokrotne
Re: Najlepsze wielokrotne
Re: Najlepsze wielokrotne
Dopóki nie wpisałem w wszukiwarkę tego tekstu, nie wiedziałem czyje to i mógłbym śmiało powiedzieć że pisał to nie Eripe, a Nullo z 3W - bardzo mi to Nullem zajechało.
- igorzastyy
- Posty: 2377
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Najlepsze wielokrotne
No fajne, fajne te wielokrotne składał, jak to on będzie raperów mordował w zwrotkach itd. aż przyszedł Bedoes i to wszystko do kosza wyrzucił
- bylerymdorymu
- Posty: 97
- Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Re: Najlepsze wielokrotne
Tak, a jak ktoś chce bardziej klasycznego kawałka to warto zobaczyć to:
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof


