Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1468
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: yaml »

potter pisze: 05 lip 2024, 15:07 Janusz Walczuk dołącza do Meczyków
Ale do pracy czy w charakterze?
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Tyle ogłosili
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

czas decyzji :D
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vania »

może w meczykach będą występy zespołów muzycznych jak u wojewódzkiego na koniec programu
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: badi »

ale on ma punczable ryj
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Kowal dzisiaj w Stanie Euro pierdolił coś o ludziach małpopodobnych w Ameryce Południowej. Orłowski w szoku :lol:

A dzisiaj upierdolił sobie, że UEFA osłabiła ofensywę Turków, bo zawiesiła im „dziewiątkę” Demirala. Kapica coś tam próbował nakierować, że to ostoja defensywny, ale zbyt subtelnie :lol:

@vego a Montella Ci się nie podoba? Elegancki mężczyzna.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8724
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: TdW »

Kowal dzisiaj w Stanie Euro pierdolił coś o ludziach małpopodobnych w Ameryce Południowej. Orłowski w szoku :lol:
Haha trafiłem na to też, niezła konsternacja w studio nastała xD
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

piekny prolog dzisiejszych tetrykow
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Tak jak uwielbiam Tetryków, tak nie mogę już słuchać pierdolenia o tym, że 15-letni Marcel nie dostał akredytacji na Stal. Wiadomo, że głupie to było ze strony Klimka, ale grzać to przed dwa odcinki to przesada. Aż mi się przypomniało jak dziennikarze byli wzburzeni tym, że Kwiatkowski został wyjebany z PZPN (tu akurat Tetrycy z rigczem). Jest to jednak trochę sekciarskie podejście i jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

A co do Kwiatkowskiego jeszcze, to oczywiście najbardziej spięty Włodar, bo teraz po czasie widać, skąd te wszystkie przecieki szły, ale z perspektywy czasu strasznie cyniczne było to walenie w PZPN, za to że zwolnili typa, który koniec końców na zwolnienie zasługiwał.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18794
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

dwa odciniki i nie wyłapałeś, że to nie chodzi o brak akredytacji tylko o brak akredytacji umotywowany hipotetycznym atakiem na klub po niezbyt przychylnym wywiadzie? czy po prostu swiadomie manipulujesz? bo ja sluchalem tylko ostatniego 20 minut i to słychać doskonale
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Naprawdę myślisz, że jak piszę, że „to było głupie ze strony Klimka?” to nie ogarniam ogólnego kontekstu?

Wiem skąd się wziął ten brak akredytacji, ale to moim zdaniem nie jest temat na aż taką grzałkę.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Spoiler
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

no i zachowany poziom, najgorsze fragmenty tych programów to zawsze dyrdymały Kowalczyka i te bezbeczne piosenki
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

pierwsza (+ do quizu) była całkiem spoko, ale przy każdej kolejnej Paczul sukcesywnie regres
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21168
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wujot »



oglądałem ten fragment na żywo i szacun dla żewłaka za trzymanie nerwów na wodzy chociaż było blisko awantury na wizji :lol:
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

to jest lamus dety, w normalnym zyciu na takich sie patrzy z politowaniem
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

najgorszy ekspert od lat
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5677
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

Straszny cwel, nie pierwszy raz z Żewłakowem się ścięli w tych programikach, ogólnie to od dawna się nie da słuchać podolinskiego, kiedyś jako komentator mi nie przeszkadzał, ale teraz nawet wtedy wkurwia ucho
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6114
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

oczywiście Podoliński najgorszy od zawsze, ja nawet już jego pierdolenia nie słyszę tylko coś tam chrumka przez nos
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

pedaliński podobny case co ulatowski - huja kiedykolwiek ugrał jako trener, zbija kapitał na tym, że zdążył powłazić w dupę komu trzeba tak, że trzeba by wyciągać jego łeb już operacyjnie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ