Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Zarzi
Posty: 427
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:38

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Zarzi »

ja myślałem, że po prostu chodzi o Tomasza Lacha, a nie że ktoś umarł
jeśli chodzi o komentatora to dla mnie najgorszy jest Iwański, bo nie tylko wkurwia, ale wprowadza jakąś nerwową atmosferę i przez to nie ważne jaki mecz oglądam, to czuje się jakby grała w nim Polska i przegrywała
travis1
Posty: 680
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: travis1 »

Kwiatkowski mnie wkurwia mocno, drze pizde tak że nie da się tego słuchać, jeszcze na poprzednim euro był w duecie z Zielińskim to kombo straszne
do dziś mam w głowie te spusty i darcie mordy pięknie to zrobil Paul Pogbaaaaaa i wzajemnie chyba walenie konia pod Francje wtedy
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3692
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

tomson afromental zaczął mecze komentować? już nie jest trenerem dzieci w tym programie dla pdfów?
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1684
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

jajca pisze: 03 lip 2024, 22:28 Nie bylo plotek ze ten punchable bozydar ma jakieś problemy i zniknal? I chyba jednemu noge amputowano ale o nieboszczyku pierwsze slysze
Bozydar ma dwubiegunówke i akurat miał ciężki epizod depresyjny i poleciał grubo, chyba nie tylko alko. Ze dwa lata chyba go nie bylo w mediach, więc musiało być poważnie. DJ Jaszczur :rotfl:

Ten nieboszczyk to może Andrzej Janisz xD on ma taki głos jakby miał wykitować lada dzień.

A pamiętacie Tomasza Jasinę i Jacka Jońcę? :lol: nigdy nie wiedziałem który to który xD
travis1
Posty: 680
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: travis1 »

dla mnie to by te same osoby, izawsze copa america mecz o 3 w nocy i na majku któryś z nich ale czasy to byly
jacek
Posty: 712
Rejestracja: 28 mar 2020, 11:52

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jacek »

Taa, na komentarzu Jońcy to można było łatwo zasnąć. Okrutnie przynudzał i smęcił.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3692
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

jacek jońca dobrze daje na twitterze, polecam dodać do obserwowanych

to pierwsze to o stanowskim, trzeba rozwinąć



dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14934
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

No Jońca przecież akurat daje show na portalu X, dawniej Twitter

A tu jego wcześniejsze ciekawe wpisy



A wszystko się zaczęło od dissu Szkolnikowskiego (który wylądował w InPoście aktualnie) na pana Jacka w wywiadzie z Paczulem. I kompletnie mnie to nie dziwi że trafil do Polsatu, ale oby dostał jakieś tylko gówniane mecze Wimbledonu.

Dodano po 14 minutach 1 sekundzie:
A co do najgorszych to się zgadzam że Iwański fatalny komentator, wczoraj jak darł pizdę że Dumfries stoi przy linii i macha rękami a koledzy nie widzą tego jak jest wściekły!!!!1 to właśnie kwintesencja tego co pisze @Zarzi, jakiś taki nerwowy styl komentowania, najgorszy ekspert przy komentatorze to Podoliński, najgorszy ekspert w studiu to przemądrzały Wichniarek, którego tam pięknie ktoś wyjaśnił jak przed meczem Francji z Belgią gadał na zmianę raz, że będzie otwarty mecz, potem że zamknięty i na koniec dał wynik 3-2 oraz najgorszy reporter to Samuel, który ma styl taki pudelkowy strasznie. Ale słabych jest oczywiście dużo więcej.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: trez »

Iwański ksywa aka "minuta" po ostatnim mundialu w Katarze. W jednym meczu tak darł mordę i przeżywał, że nie zauważył 10 doliczonych minut i co chwila kończył mecz. xd

No i w duecie z dębowskim w ręcznej to była dopiero tragedia.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Zajebista rozmowa u Romana, polecam
Spoiler
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6068
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ConeyIsland »

Ohhhh shiiittt
Roman Kołtoń komentuje wystąpienie Czesława Michniewicza w Kanale Zero, gdzie były selekcjoner reprezentacji był łaskaw powiedzieć: "Mógłbym takiego Romka Kołtonia zapytać. Romek, dalej będziesz twierdził, że było jakieś spotkanie moje z drużyną w moim pokoju? Kłamałeś Romek. Przeproś. Dalej Włodar będziesz pisał, że ja chciałem inaczej dzielić premię niż po równo". Stare polskie przysłowie mówi: "Kłamstwo ma krótkie nogi". Nie mówiłem i nie pisałem o spotkaniu w pokoju Michniewicza. Natomiast mówiłem i pisałem o problemach z podziałem premii. I działo się tuż po meczu z Argentyną i dzień przed meczem z Francją. Do szczegółów prawdomówny selekcjoner nie chce się odnosić. To ja zapraszam na Prawdę Futbolu, może wreszcie normalnie przemówi. Może spokojnie można zadać 10 pytań. A może i 100, bo - skoro Michniewicz wrócił do sprawy premii z Mundialu w Katarze - to wreszcie będzie gotowy na dłuższą i szerszą opowieść. Może warto skonfrontować fakty i zastanowić się, jaka była prawda o premii, która zatruła na dłuższy czas kadrę, a samego Michniewicza pozbawiła posady. A jak już Czesław jest tak łaskawy, że podróżuje w czasie, to może cofnie się o dwie dekady i zacznie mówić, co łączyło go z Fryzjerem? Ciężko na to liczyć... Natomiast Mundial w 2022 roku ma skutek do dziś, jeśli chodzi o klimat wokół kadry. Czesław Michniewicz mówi Krzysztofowi Stanowskiego: "Sterowano wówczas narracją. Ty śpiewałeś Polska, Biało-Czerwoni, a jak odbierano nasze mecze w Polsce?". Michniewicz w imię wyników "mordował" grę w piłkę. To Michał Probierz próbuje grać w piłkę i już kibic inaczej to odbiera. A może to sterowana narracja? Michniewicz potrafi powiedzieć, że "na EURO z Francją też mieliśmy tylko dwie sytuacje - karnego i strzał głową Lewandowskiego". Widać jak Michniewicza boli sprawa Mundialu, a pewnie i utraconej posady. Pytanie o lojalność Michniewicza w stosunku do Cezarego Kuleszy, który zaryzykował po Paulo Sousie i powierzył funkcję trenera kadry właśnie Czesławowi. Gdy jednak Michniewicz miał przyobiecaną premię od premiera, to już PZPN w tej wypłacie chciał pominąć... Oj, dużo pytań do Michniewicza. Katar ma do dziś, a i zawsze będzie żył z tym rozliczeniem Mundialu, nawet jeśli na nie się nie zdecyduje. I kłamstwa będzie zarzucał dziennikarzom...
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

dajesz Roman
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 1192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

polecam od razu odpalić na prędkości 1,5x, odbiór przyjemniejszy a i oszczędność czasu
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

Tomasz Lach to głos eurogoli, za to należy mu się szacunek
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vania »

jedziesz z kurwą roko, chociaż nawet jakby się czesiek zdecydował wystąpić w prawdzie futbolu romana kołtonia to i tak by wpierdalał gadkę, że nic nie pamięta, więc :dunno:
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Haha. Tego Roka to nie będę w stanie całego obejrzeć, ale jak mówi, że będzie drążył temat, bo „reprezentacja to jest moja drużyna, moja drużyna” i prezentuje godło to jest przechuj :lol:
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3400
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: rozklad_gaussa »

tez mnie rozjebal ten moment
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mql »

Roko mentalność piętnastolatka, ale chwała każdemu, kto bliżej 60-tki będzie miał jeszcze w sobie tyle czystego entuzjazmu do swojej pasji, szapo ba

Btw a propos najgorszych ekspertow, to byłbym o zapomniał o Kamilu Warzosze, nie bywały kasztan z weszło, ciekawego słowa w życiu nie powiedział ani nie napisał, a męczy się najwyraźniej każdym oddechem, już nie mówiąc o myśleniu
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14934
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Jest i kolejny kandydat do tej kategorii: Janusz Walczuk dołącza do Meczyków
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9500
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

coo?
ODPOWIEDZ