Elden Ring

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Elden Ring

Post autor: cloud »

mam nastukane już z 50h i dopiero (?) ujebałem Morgotta, zaczynam się już trochę nudzić i chciałbym w końcu pograć w coś innego, z drugiej strony nie chcę odstawiać na półkę, bo już pewnie nigdy bym nie skończył tego dzieła szatana

dużo jeszcze zostało??
Spoiler
Obrazek
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2628
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Elden Ring

Post autor: d3nt »

Nie jeśli chcesz tylko przejść grę, jeśli chcesz porobić questy itp to jeszcze dużo
CAŁE ŻYCIE MAM
SKANDAL PIJĄC HENNESSY PARADIS


Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

mam wersję pudełkową na ps4, zainstalowałem ją teraz na ps5 i mam save z końca gry

kiedy jednak zrobiłem update wersji gry do ps5 ten save mi zniknął i zaczytuje mi jakiś inny, z mniej więcej połowy gierki

jak zaczytać tego save'a z ps4 na wersji z ps5?

edit: dobra ogarnąłem, nie zauważyłem, że bezpośrednio w grze jest opcja konwersji i wszystko bangla
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

Gram od nowa na PS5 żeby się przygotować na DLC, liczę że uda mi się platynkę zrobić, bo zostało tylko zbieractwo po kątach tych prochów i inkantacji
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

nie ukrywam, że właśnie trochę korci mnie zaczęcie od nowa przed dlc, ale jak sobie przypomnę niektóre zmagania z pierwszego playthrough to mi się szybko odechciewa
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

Też się tego bałem, ale no jakoś te wszystkie męczarnie i ultra długie questy już sie takie nie wydają za drugim razem. Mało tego, nie wiem jak od patcha 1.04 do 1.10 zmienił się balans, ale mam sporo niższy poziom niż za 1 razem, a wszyscy bossowie ubici i to dużo łatwiej mi szło (spora część za pierwszym podejściem). Nie wiem, może git gud wjechał
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Elden Ring

Post autor: cloud »

134 poziom, 55h za mną, eldeńska bestia ujebana na suke

ja pierdole, mam dość :lol:
w końcu mogę spojrzeć na konsole bez obrzydzenia

bawiłem się raz lepiej, raz gorzej (ogólnie na plus), natomiast po dotarciu do Farum Azula psycha siadła mi wystarczająco, także zrobiłem speedrun po main bossach i wypierdalam gre z dysku

powodzenia na szlaku z dlc, ja śmigam grać w dave the diver
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

No nie siedzi mi ten dodatek. Artstyle tak bardzo kojarzy mi się z Soulsami, że mam wrażenie jakbym grał w jakiś remake dwójki. Korytarzowy charakter lokacji też w tym nie pomagają. Ogólnie odbieram całość jako mocny krok wstecz. Trudność nie wynika już tylko z konieczności zrozumienia mechanik i movesetów bossów, ale z tego że wszyscy walą jak porąbani (schodzą od mobków na 4 hity) i są gąbkami na pociski. Fabularnie też niezbyt siedzi mi to co się dzieje. Dużo gorzej mi się gra, niż w podstawkę - zwłaszcza, że praca kamery jakimś cudem jest absolutnie fatalna, częściej widzę wnętrze głowy swojego bohatera niż bossa z którym walczę. Aczkolwiek 2 pierwsi główni bossowie - miód.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Kalom
Posty: 6783
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Elden Ring

Post autor: Kalom »

jak zwykle świat piękny tylko ludzie bossy to kurwy

mijazaki wracaj do korzeni, a te spedalone bossy zostaw dla spoceńców spoko ok
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Elden Ring

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Ja pewnie w DLC pogram sobie około za rok jak będzie może jakaś promka. obecnie ogrywam sobie podstawkę. Mam 206h, ale dopiero mam Mogh'a do pokonania i jakoś 107lvl wbity. Miyazaki mówi, że trzeba jakieś błogosławieństwa, żeby dać radę w dlc.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

No dodali taki system jak w Sekiro, tylko że biegasz po okolicy i zbierasz jakieś odłamki żeby podbić swoje staty i jakieś inne śmieci żeby wzmocnić potencjał duchów
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

no i jednak się obsrałem przed DLC i stwierdziłem, że przechodzę całość od początku. Wczoraj stworzona postać, spadłem ze skał po treningowej jaskini więc klimat soulsowy od razu przywrócony, ale jest zajawka i jaranko jak zobaczyłem znowu The Lands Between po raz pierwszy + ta muzyczka :oops:

plan jest tym razem nie wertować wszystkich jaskiń, wspomagać się walkthrough kowbojka, żeby ogarnąć questy, które zjebałem/pominąłem przy pierwszym przejściu i pokombinować z buildami. Ogólnie czytałem, że wraz z późniejszymi patchami wiele bossów zostało znerfionych i cały ER jest sporo łatwiejszy niż w dniu premiery, prawda to?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5692
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

zaczalem rowniez od nowa i dla mnie jakis trudniejszy sie wydaje ale moze poprostu pamiec miesniowa zanikła heh
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

to na pewno częściowo przyczyna, ogólnie też gram jak upośledzony póki co jakbym nigdy w nic od FS nie grał :lol:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
xou
Posty: 489
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Elden Ring

Post autor: xou »

jedno okno do uderzenia bossa na milion jego atakow, jezu jakie to jest nudne i chujowe
fromsoft chyba już nigdy nie osiagnie poziomu sekiro
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

Dobra, platynka zrobiona i cały dodatek też skończony. Faktycznie, ostatni boss był dużym wyzwaniem, ale nie powiem żebym się z nim męczył jakoś szczególnie. Po zmianie buildu padł za pierwszym podejściem. Miło było, ale niech FS zacznie nad czymś pracować, bo nie mam w co grać :dunno:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elden Ring

Post autor: Blazfm »

Sidd pisze: 30 cze 2024, 18:55 cały dodatek też skończony
Nie ma wszystkich remembrances więc się nie liczy :roll:
https://www.last.fm/user/blazfm

ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

W pupce mam jakichś dwóch randomów w środku lasu. Za dwa lata sobie wrócę może i dokończę.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elden Ring

Post autor: Blazfm »

Sidd pisze: 01 lip 2024, 10:02 W pupce mam jakichś dwóch randomów w środku lasu. Za dwa lata sobie wrócę może i dokończę.
No tak a żeby robić platynę i latać 3h za jakimiś talizmanami w jaskiniach to spoko xd
https://www.last.fm/user/blazfm

ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Elden Ring

Post autor: Sidd »

No tak
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ