Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6073
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Perfumy

Post autor: ConeyIsland »

3-4?
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

poniżej 8 strzałów nie zeszłem od lat no chyba ze w beach hucie
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

jakbym zajebal 8 strzalow encelade to by sie skonczylo jak w oswiecimiu
wszystko zalezy od perfumy, niektorych 1 strzal git niektorych 20 mozna jebac
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

No tak jest, 8 strzałów z takiego Kenzo PH albo Farenheita to po pierwsze sam się udusisz, po drugie ludzie wokół ciebie będą łzawić

Ale 3-4 z Mauboussina wydaje się być optymalnie, sam tak praktykuję
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Perfumy

Post autor: ART »

akat tym kenzo to mozna strzelac az palec rozboli
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

Dla mnie strasznie mdły i duszący, a niby zapach morskiej bryzy heh. Plus ma zabójczą trwałość, więc nie da o sobie zapomnieć nawet na ubraniach
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Perfumy

Post autor: insane »

tomek5lg pisze: 07 mar 2024, 15:14 ogarnia ktoś damskie perfumy? szukam coś w miare spoko do 100 na prezent ale nwm, cięzko sie zdecydować sluchając o tym tylko w internecie, tom ford podobno niezly ale dr0gie
jak dla partnerki to z tych powinna być zadowolona:
https://www.notino.pl/britney-spears/fa ... t/p-59989/

chyba że mają być dla mamy to weź
emcess pisze: 07 mar 2024, 20:18 zara red temptation
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7001
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Czy ktoś tutaj ma jakieś wypusty od parfums de marly? Czy ich cena idzie w parze z jakością tzn. projekcją, trwałością?
Dla porównania Xerjoff zupełnie nie ma trwałości i płacenie za te zapachy okolic 9zł/ml to kompletna głupota moim zdaniem.
nic na potem
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

pdm to pokrótce mainstreamowe zapachy aspirujace do bycia nisza, dla mnie tylko herod od nich moglby istniec, bo pachnie bardzo dobrze, ale dla mnie rownie dobrze moglby byc wypuszczony jako flanker guerlaina

xerjoff jaki nie ma trwalosci? xd
zwracam honor
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7001
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Mnie zaciekawił ten Perseus od PdM.

Mefisto i Fiero od Xerjoffa, które testowałem mają tragiczną trwałość i potwierdzają to ludzie z którymi gadałem. Gdyby kosztowały 4zł/ml to jeszcze może miałoby jakiś sens a tak to totalnie przesadzona cena.
nic na potem
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

mialem fiero i nie mial zlych parametrow ale wole eau sauvage
a ile strzalow dajesz?
zwracam honor
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7001
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Początkowo 5, potem już zlewałem się na grubo i z 8 czy nawet 10 dawałem (+/-). Sensowna trwałość dla mnie to ok 3 godziny maksymalnie i potem zostaje jedynie ślad do wyczucia po przyłożeniu nosa praktycznie do skóry.
nic na potem
Awatar użytkownika
mieszko
Posty: 147
Rejestracja: 02 kwie 2024, 19:36

Re: Perfumy

Post autor: mieszko »

wlasnie sobie zapodalem bois imperial, robi sie cieplo wiec powinno sie ladnie skomponowac.
cena nawet przyjemna bo ~3,6zł/ml, wiec jak za taki zapaszek to nawet spoko cenka, jest jakis fanatyk bois imperial ktory by nakierowal na jaki kolejny flakonik polowac? lubie drzewne nuty
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

kr0pka pisze: 01 kwie 2024, 22:59 Początkowo 5, potem już zlewałem się na grubo i z 8 czy nawet 10 dawałem (+/-). Sensowna trwałość dla mnie to ok 3 godziny maksymalnie i potem zostaje jedynie ślad do wyczucia po przyłożeniu nosa praktycznie do skóry.
8-10 to zlewanie? :rotfl:
czy aby na pewno nie mylisz trwałości z projekcją? generalnie 8-10 strzałów to raczej mało, ja tyle daję do potężnych mocarzy, a standardem u mnie jest koło 20 strzałów

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
mieszko pisze: 03 kwie 2024, 17:21 wlasnie sobie zapodalem bois imperial, robi sie cieplo wiec powinno sie ladnie skomponowac.
cena nawet przyjemna bo ~3,6zł/ml, wiec jak za taki zapaszek to nawet spoko cenka, jest jakis fanatyk bois imperial ktory by nakierowal na jaki kolejny flakonik polowac? lubie drzewne nuty
z bardzo podobnych to na pewno Ganymede, Afnan Tribue Blue, Kenzo Homme EDP, a z podobnych to choćby santal 33
zwracam honor
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

20 strzalow? ja pierdole, ja 3-4
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

rundholzów czy dzieł pana gualtieriego nawet tyle nie daje, a oni robią najpotężniejsze perfumy jakie znam
zwracam honor
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 7001
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

marco_pantani pisze: 06 kwie 2024, 13:07 standardem u mnie jest koło 20 strzałów
to chyba nie mamy o czym gadać xD
nic na potem
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1621
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Perfumy

Post autor: marco_pantani »

to zastosuj sie do mojej rady i DAJ KURWIE MIODU z chociaz 15 strzalami, to bedzie cie czuc :cool:
zwracam honor
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14353
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

Wyobrazacie sobie np. jechac windą z kims po 20 strzałach, kurde przeciez to jest niekulturalne iść tak do ludzi
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6073
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Perfumy

Post autor: ConeyIsland »

Jak z 7 razy dam strzała to już czuję do siebie wstręt i tak niemiło jest raczej a co dopiero 20 o ja jebie
ODPOWIEDZ