Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto zwycięży?

Pan Lewandowski
56
44%
Trener Probierz
11
9%
hip hop
59
47%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21172
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

tylko nie jebany :knife:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Romanczuka kurwa brać
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14335
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

pardon pisze: 10 mar 2024, 11:07 przypominam ze jebany bartek slisz gral na jesieni w podstawowym skladzie reprezentacji polski
Na szczescie juz udalo sie go sprzedac wiec to sie nie powtorzy
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21172
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

na ten mecz z estończykami, mogli ruszyć czachą i zostawić te ceny biletów co były na sparingu z łotyszami 50/70/90
spierdolone eliminacje, chujowy rywal, minimalne emocje, a cenowo 120/180/240 :huh:
Bisclavret
Posty: 5528
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

I bardzo dobrze, jak ktoś nie ma szacunku sam do siebie to niech płaci
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

tylko fani stanowskiego chodzą na mecze kadry
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: fifi »

Podobno tym kontrowersyjnym powołaniem Probierza ma być Dominik Marczuk z Jagiellonii.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6067
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ConeyIsland »

20 lat, 5g 6a w 24 meczach, rodzima liga, no broni się wybór w sumie
travis1
Posty: 678
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: travis1 »

na pewno mniej kontrowersyjny niż byłby romanczuk
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: fifi »

^ Zgadzam się.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

Oprócz Grosika to jedyny skrzydłowy co wchodzi w drybling.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 2878
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: fifi »

Eleganckie przetarcie z taką Estonią, poziom podobny jak nasza liga xd
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18795
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: eddy_wata »

Romanczuk ma lepsza forme, niz Slisz jak byl powolywany, wiec imho brak kontrowersji. Kogo my wgl rozpatrujemy na podstawowego śpd? Kaluzinskiego? Xd
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14335
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

chyba komus sie przeslyszalo Marczuk - Romanczuk jak podczas rozmowy przy pisuarze sie spłuczka włączyła i stad ta plota o Tarasie
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

czy gdyby probierz był w przeszłości trenerem śląska, to powołałby samca talara, a nie marczuka? staty mają identyczne, wpływ na grę podobny - nie wiem, choć się domyślam
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21172
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

będę w sobotę w radomiu na meczu to zwrócę na niego uwagę
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

z drugiej strony jesli w gre wchodza nie tylko liczby, a tez kontakty to obaj - marczuk i samiec talar - ta sama agencja, wiec kto wie, moze obaj pojada :lol:
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: trez »

eddy_wata pisze: 12 mar 2024, 12:00 Romanczuk ma lepsza forme, niz Slisz jak byl powolywany, wiec imho brak kontrowersji. Kogo my wgl rozpatrujemy na podstawowego śpd? Kaluzinskiego? Xd
Piotrowskiego.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6067
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ConeyIsland »

Estonia z golem w betlicu za 2.49... tak tylko mówię.
Awatar użytkownika
vania
Posty: 153
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:49

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: vania »

ja z kolei liczę na powołanie Wojciecha Hajdy z Puszczy, bo byłaby szansa, że ktoś w pzpnie się pierdolnie i do kadry załapie się wkurwiony Wojtek Hadaj
ODPOWIEDZ