Mata - <33 (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: 8na10 »

@ether mocarne pościwo, zgadzam się z taką wizją rapu
jasny wracaj na forum
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: lll »

Ogólnie nieźle, ale Mata udowodnił że potrafi pisać dobre teksty(chyba że przestał współpracować z ghostwriterem). Jakość nowych rzeczy w takim razie nie wynika z braku umiejętności czy niedorozwinięcia intelektualnego ale z czegoś innego.
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: luk0as »

fajnie ze ktos w koncu pojechal tego starego populiste, props Matczak
ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4969
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Moltisanti »

Przeciez ten post ethera to o kant dupy rozbić, akurat w przypadku Maty wiadomo że to jest celowo tak pisane bo pisać to on potrafi bardzo dobrze. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze jest to gowno, ale
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Sidd »

Kiedy Mata pisał te dobre teksty? Czy słuchaczowi w Polsce wystarczy już wysoce uniwersalny populizm żeby okrzyknąć twórcę drugim Kaczmarskim?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: lll »

Ładny chochoł :lol: nikt go nie nazywał drugim Kaczmarskim
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: RIVALDO111 »

Przecież tekstowo Fukaj jest 10 leveli wyzej :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Sidd »

lll pisze: 14 wrz 2023, 12:54 Ładny chochoł :lol: nikt go nie nazywał drugim Kaczmarskim
Bo słuchacze propsujący go nie wiedzą kto to. Nadal czekam na przykłady dobrych tekstów - to jest dopiero chochoł
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: lll »

Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
Awatar użytkownika
poziomki
Posty: 211
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:53

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: poziomki »

Lubicie Matę?
Wciąż mam hip hop we krwi
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: RIVALDO111 »

poziomki pisze: 14 wrz 2023, 14:30Lubicie Matę?
Wolimy Fukaja
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
poziomki
Posty: 211
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:53

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: poziomki »

A inni?
Wciąż mam hip hop we krwi
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2757
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: SiNi »

Jego twórczość tak, pomijając rzemiosło pod pseudonimem Skute Bobo, nowa płyta w CD.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Sidd »

lll pisze: 14 wrz 2023, 13:26 Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Nadal czekam na argumenty za tym, że jest dobrym tekściarzem
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3682
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: kapper1 »

mata nagrał dwa spoko numery, ten gdzie ma follow up do lajkikłana (który i tak był z błędem :bag: ) i patoreakcja. Reszta to gówno posypane cukrem pudrem, może już wypierdalać
Zwikk
Posty: 607
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Zwikk »

poziomki pisze: 14 wrz 2023, 14:30Lubicie Matę?
na wfie lubiłem
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: lll »

Sidd pisze: 14 wrz 2023, 19:44
lll pisze: 14 wrz 2023, 13:26 Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Ale teraz będziesz chodził po całym dziale i dopierdalal się wszędzie jak ktoś napisze że jakiś raper ma dobre teksty, że go ktoś nazywa drugim Kaczmarskim bo hurr durr raperzy piszą chujowe teksty? Jaki jest w sumie twój problem?
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6660
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: marmolad_k2 »

kapper1 pisze: 14 wrz 2023, 19:55 mata nagrał dwa spoko numery, ten gdzie ma follow up do lajkikłana (który i tak był z błędem :bag: ) i patoreakcja. Reszta to gówno posypane cukrem pudrem, może już wypierdalać
A Patoprohibicja?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: Sidd »

lll pisze: 14 wrz 2023, 23:28
Sidd pisze: 14 wrz 2023, 19:44
lll pisze: 14 wrz 2023, 13:26 Ewentualnie po prostu jego teksty zostały ocenione na tle tekstów innych polskich raperów - bo tylko taki kontekst ma sens.
To jak być najwyższym dzieckiem na wózku, albo najbardziej inteligentnym słuchaczem drillu - nie ma żadnego znaczenia
Ale teraz będziesz chodził po całym dziale i dopierdalal się wszędzie jak ktoś napisze że jakiś raper ma dobre teksty, że go ktoś nazywa drugim Kaczmarskim bo hurr durr raperzy piszą chujowe teksty? Jaki jest w sumie twój problem?
Rozmawiamy tylko o macie, nie wbijam w temat o Hemp Gru i nie mówię że panowie się nie starają bo nie ma nawiązań do Guntera Grassa, to byłaby hipokryzja.
Z nas dwóch to ty lepiej udaj się w rychłą podróż (tzw wprdj), bo nadal nie dałeś mi przykładu dobrych tekstów Maty. Przypisywanie kunsztu pisarskiego Macie to jakiś chochoł, skoro pochwały w mass media zawsze się opierały na chwaleniu jego populizmu
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
lll
Posty: 1970
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Mata - <33 (2023)

Post autor: lll »

No ale do maty się przypierdalasz z jakiegoś powodu. Nie mam zamiaru bawić się w jakieś twoje gierki bo wiem jak to się skończy - do każdego tekstu(nawet Kaczmarskiego) można się dopierdolic na sto sposobów, wiec to bezcelowe. Chciałem tylko zwrócić uwagę na twoją bezsensowna dopierdolke na zasadzie, że ktoś tu robi z maty drugiego Kaczmarskiego (to twoje chore urojenie), a później rzuciłeś ogolnikiem wskazującym na to że wszyscy raperzy piszą chujowe teksty - no może i tak ale z jakiegoś powodu wpierdalasz się tylko w temacie maty. Masz jakiś, być może nieuświadomiony, problem i nie wiem co cię boli - że młody Matczak uczciwie zarobił? Uroiles sobie że ktoś tu mu przypisuje niewiadomo jaki kunszt pisarski, z twoich postów bije udawaną inteligencja na siłę a pokazujesz tylko tyle, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i dyskutujesz z urojonymi stwierdzeniami. Najmocniejsze określenie jakie padło w kontekście maty to to, że potrafi pisać "dobre teksty", a ty się usrales niemożliwie.
ODPOWIEDZ