Modowy offtopic
Moderator: wrubel
- zemsta1camzata
- Posty: 14731
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Modowy offtopic
ja biorę czarne z hm
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Modowy offtopic
merino, chodzisz w jednej parze miesiąc bo nie smierdza
- geisha_in_hood
- Posty: 52
- Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40
Re: Modowy offtopic
bo generalnie TNF to jest teraz taki drip troche, ja pamietam, ze najpierw wsrod takich cwaniaczkow bylo na topie, a teraz dzieciarnia przechwycilahwjsk pisze: ↑11 sty 2023, 16:00 O co chodzi z tym the north face, czemu kazdy zapierdala w kurtkach i w sumie we wszystkim z tej firmy, znaczy tez kupilem sobie polar ale taki do wycieczek gorskich w kolorze zielonym ze logo nie jest tak dojebanie kontrastowe, ale jak przyjechalem do rzeszowa to w galerii doslownie k a z d y wyglądał tak samo z tym bialym logo przyklejonym na plecach czarnej kurtki, ja rozumiem ze puchówki są ciepłe ale czemu akurat the north face
Ostatnio zmieniony 24 mar 2023, 17:47 przez geisha_in_hood, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Modowy offtopic
Nieprawda, pamiętaj, że moda do NPC trafia z opóźnieniem. Dla interesujących się tematem masz rację, dla przeciętnego Polaka TNF zaczął być dripem 1-2 lata temu. Chociaż teraz chyba rzeczywiście był ostatni sezon boomu, przynajmniej w dużych miastach.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Modowy offtopic
pierzecie nowe ubrania przed pierwszym założeniem?
- zemsta1camzata
- Posty: 14731
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Modowy offtopic
Nigdy xD
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Modowy offtopic
Zależy co, jak farbujące jeansy to ofc
CAŁE ŻYCIE MAM
SKANDAL PIJĄC HENNESSY PARADIS
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
SKANDAL PIJĄC HENNESSY PARADIS
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Re: Modowy offtopic
ziomal mi wczoraj wkrecal, ze on pierze wszystkie ciuchy po kupnie, zeby pozbyc sie z nich pozostalosci po produkcji xD chyba za duzo onet kobieta sie naczytal biedak
Re: Modowy offtopic
Praktycznie zawsze piorę. Jak ktoś pracował w odzieżówce to wie ocb
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Modowy offtopic
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Modowy offtopic
Trzymanie ciuchów na magazynie po wyjęciu z folii, te magazynki nie grzeszą czystością, przepakowywanie ciuchów po dostawie, żeby je zaklipsować i dać cenówki, długa droga zanim jakiś ciuch zawiśnie na sklepie lub będzie na stole.
Re: Modowy offtopic
To to chuj. Myślisz, że kupujesz nowa koszule a przed tobą mierzyło ją 50 spoconych chłopów
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Re: Modowy offtopic
No to jasna sprawa
Re: Modowy offtopic
Wydałem 800 złotych na zakupy w Uniqlo, trochę boli ale pocieszam się że wytrzymają dłużej niż szmaty z hm
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
- zemsta1camzata
- Posty: 14731
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Modowy offtopic
mam teesa z uniqlo kupionego w 2k19 i normalnie mozna dalej nosic po 4 latach
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta









