Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

2ps__
Posty: 4443
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

czy bambusowe
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14731
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Modowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

ja biorę czarne z hm
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
hwjsk
Posty: 4831
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Modowy offtopic

Post autor: hwjsk »

merino, chodzisz w jednej parze miesiąc bo nie smierdza
Awatar użytkownika
geisha_in_hood
Posty: 52
Rejestracja: 10 lut 2023, 10:40

Re: Modowy offtopic

Post autor: geisha_in_hood »

hwjsk pisze: 11 sty 2023, 16:00 O co chodzi z tym the north face, czemu kazdy zapierdala w kurtkach i w sumie we wszystkim z tej firmy, znaczy tez kupilem sobie polar ale taki do wycieczek gorskich w kolorze zielonym ze logo nie jest tak dojebanie kontrastowe, ale jak przyjechalem do rzeszowa to w galerii doslownie k a z d y wyglądał tak samo z tym bialym logo przyklejonym na plecach czarnej kurtki, ja rozumiem ze puchówki są ciepłe ale czemu akurat the north face
bo generalnie TNF to jest teraz taki drip troche, ja pamietam, ze najpierw wsrod takich cwaniaczkow bylo na topie, a teraz dzieciarnia przechwycila
Ostatnio zmieniony 24 mar 2023, 17:47 przez geisha_in_hood, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

Na topie to jest arcteryx anie tnf
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: oldschool »

Nieprawda, pamiętaj, że moda do NPC trafia z opóźnieniem. Dla interesujących się tematem masz rację, dla przeciętnego Polaka TNF zaczął być dripem 1-2 lata temu. Chociaż teraz chyba rzeczywiście był ostatni sezon boomu, przynajmniej w dużych miastach.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: insane »

pierzecie nowe ubrania przed pierwszym założeniem?
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14731
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Modowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

nope
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10142
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Modowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

Nigdy xD
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2628
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: d3nt »

Zależy co, jak farbujące jeansy to ofc
CAŁE ŻYCIE MAM
SKANDAL PIJĄC HENNESSY PARADIS


Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: insane »

ziomal mi wczoraj wkrecal, ze on pierze wszystkie ciuchy po kupnie, zeby pozbyc sie z nich pozostalosci po produkcji xD chyba za duzo onet kobieta sie naczytal biedak
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Modowy offtopic

Post autor: stranger »

Praktycznie zawsze piorę. Jak ktoś pracował w odzieżówce to wie ocb
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sidd »

Zależy co
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10142
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Modowy offtopic

Post autor: scam_sakawa »

stranger pisze: 19 lip 2023, 10:30 Jak ktoś pracował w odzieżówce to wie ocb
ocb?
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Modowy offtopic

Post autor: mateko »

Trzymanie ciuchów na magazynie po wyjęciu z folii, te magazynki nie grzeszą czystością, przepakowywanie ciuchów po dostawie, żeby je zaklipsować i dać cenówki, długa droga zanim jakiś ciuch zawiśnie na sklepie lub będzie na stole.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Modowy offtopic

Post autor: stranger »

To to chuj. Myślisz, że kupujesz nowa koszule a przed tobą mierzyło ją 50 spoconych chłopów
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Modowy offtopic

Post autor: mateko »

No to jasna sprawa
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 1474
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: yaml »

Wydałem 800 złotych na zakupy w Uniqlo, trochę boli ale pocieszam się że wytrzymają dłużej niż szmaty z hm
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14731
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Modowy offtopic

Post autor: zemsta1camzata »

mam teesa z uniqlo kupionego w 2k19 i normalnie mozna dalej nosic po 4 latach
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sidd »

Mam kilka par skarpet z Uniqlo i są cały czas git
A podobno na zachodzie mają oni metkę fastfashion na poziomie shein
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ