Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto się zdupcy z ligi?

Arka
17
30%
Cracovia
4
7%
Lechia
10
18%
Motor
2
4%
Piast
8
14%
Widzew
15
27%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jasek »

Śląsk robi wszystko, żeby spaść na ten moment, czyli w przyszłym sezonie pewna pierwsza dycha w tabeli i walka o puchary
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14972
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

a ja wbrew pozorom uważam, że liga idzie w dobrym kierunku ostatnio, top4 mocno zaznaczone, źle zarządzane projekty jak Wisła czy Lechia spadły więc zaspoiluje, że w moim typowaniu Śląsk będzie wśród spadkowiczów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

całkiem ciekawy gośc do korony przychodzi, czuje że odpali

https://www.transfermarkt.pl/adrian-dal ... ler/288228
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

https://www.transfermarkt.pl/kenneth-zo ... ler/135213

taki zawodnik do śląska za eryka, wyczuwam drugiego quintana


moze jakiś rochav2 ale kurwa no chlop ostatni raz w chuj dawno brameczki ładował seryjniexD
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Kalom
Posty: 6781
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ekstraklasa

Post autor: Kalom »

stary wonderkid z fma
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2395
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: Ekstraklasa

Post autor: CL500 »

wysoki więc odpali w tej lidze
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14972
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

a zawsze można jeszcze sprzedać, wyciągnąć za Gutkovskisa 800 tys ojro to majstersztyk imo (a z bonusami może nawet milion)
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

jeszcze kurwa jakis hiszpan z zagłębia munoz wjechał, weszlaki sie jarajo
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jasek »

Ale prezentacje serialową mu zajebistą pierdolnęli, co by nie gadać
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

ten Hotic do Lecha całkiem interesujący, wstępnie wygląda na pewniejszego od tego ciapatego brata
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

skoro w belgii która zawsze nas rozpierdalała w elimkach (pozdro gent/genk) fajnie pykał to kto wie...



https://www.transfermarkt.pl/chima-okor ... ler/284035

śluńsk chyba idzie tropem tego ze yeboah odpalił to może i ten, fakt inna pozycja ale nooo ciekawe. Jeszcze nie pewniak ale i tak jak na nasza lige może byc potencjalny dobry synek
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14972
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Turbo jeszcze na trzy sezony w Pogoni
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »




kurwa ciężko mi im nie życzyć powodzonka po tym spocie, pogoń pogonią ale chciałbym żeby ten grosik zdobył kurwa tego mistrza w Szczecinie jak messi teraz na MŚ. Po prostu chciałbym zobaczyć ten widok grosika i nic więcej reszta pogoni jest mi obojętna/neutralna (CHYBA ŻE ELIMKI PUCHAROW TO WIADOMO KAŻDEMU KURW TRZEBA KIBICOWAĆ)

a tak w tym sezonie kibicowanko to chyba klasyka gatunków stal mielec, może trochę radomiak bo banda braziliano i mój ulubieniec wolski, puszcza oraz vuko team

ja to zawsze lubię kibicować tej ostatniej drużynie żeby sie utrzymałaXD ale wiadomo ja to ja czyli kibolem całej ligi jestemXD
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

czy to ten sezon, w którym Stal leci? Kieresiowi nie ufam, skład jak zawsze węgla i papy (a do tego dorzucony jeden z Wolsztyńskich, wiec chłop który się nie mieści nawet w dwóch wyżej wspomnianych kategoriach) - coś mi mówi, że tym razem może nie wyjść klasycznie fajna jesień/słaba wiosna, a niespecjalnie ich widzę wygrzebujących się z dołu tabeli po przerwie zimowej co. bramkarze to przeciętny wieczny talent Kochalski i Jałocha, który nie był pewny nawet jak na I ligę, nadzieja imo w zagranicznym trio nowych graczy, w sensie tych dwóch obrońców i potezny antyłukaszenka Szkurin, ale jeszcze przypał się szykuje z młodzieżowcem, bo poza swoim narybkiem mają jeszcze chyba tylko młodego stopera z rezerw Śląska, no średnio to widzę. kojarzą mi sie trochę z Polonią Bytom swego czasu, która też awansowała mocno niespodziewanie po latach przerwy, przez parę sezonów radziła sobie nadspodziewanie dobrze, ale co roku wchodziła głebiej w budowanie ekipy na losowych ludziach i w końcu poleciała z hukiem jak tomas

btw Puszcza podobno praktycznie zamknęła kadrę na ten moment, może jeszcze jakiś napadzior dojdzie - no powiedzieć, że nie robią wrażenia to mało powiedziane, tak słabego personalnie beniaminka nie było imo w XXI wieku, może pierwsze Zagłębie Sosnowiec w 2007 (ale oni mieli Jacę Berensztajna legendę stałych fragmentów :dunno: ), niemniej jednak styl gry Tułacza niekoniecznie polega na jakichkolwiek personaliach, a zdecydowanie bardziej opiera się na drużynowym zabijaniu meczu, więc nadziei nie ma co w Niepołomicach porzucać
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10142
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: scam_sakawa »

Niepołomice pewne utrzymanie, róbcie screeny
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Podbijam, też myślę że Puszcza się utrzyma.
emdeer
Posty: 498
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Ekstraklasa

Post autor: emdeer »

mql pisze: 12 lip 2023, 10:37 czy to ten sezon, w którym Stal leci?
na wiosnę odmrażamy Gąsiora i ogarnie :lol:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14972
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Ode mnie też Stal do spadku, Śląsk/Jagiellonia i jeden beniaminek pewnie poleci [ale nie Puszcza!!111]
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1751
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: trez »

ŁKS, Śląsk i niech ta Stal spierdala.
ODPOWIEDZ