Ekstraklasa
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ekstraklasa
Śląsk robi wszystko, żeby spaść na ten moment, czyli w przyszłym sezonie pewna pierwsza dycha w tabeli i walka o puchary
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Ekstraklasa
a ja wbrew pozorom uważam, że liga idzie w dobrym kierunku ostatnio, top4 mocno zaznaczone, źle zarządzane projekty jak Wisła czy Lechia spadły więc zaspoiluje, że w moim typowaniu Śląsk będzie wśród spadkowiczów
- FruitOffTheWall
- Posty: 9400
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
całkiem ciekawy gośc do korony przychodzi, czuje że odpali
https://www.transfermarkt.pl/adrian-dal ... ler/288228
https://www.transfermarkt.pl/adrian-dal ... ler/288228
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
trójkąt bermudzki wola mokotów
- FruitOffTheWall
- Posty: 9400
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
https://www.transfermarkt.pl/kenneth-zo ... ler/135213
taki zawodnik do śląska za eryka, wyczuwam drugiego quintana
moze jakiś rochav2 ale kurwa no chlop ostatni raz w chuj dawno brameczki ładował seryjniexD
taki zawodnik do śląska za eryka, wyczuwam drugiego quintana
moze jakiś rochav2 ale kurwa no chlop ostatni raz w chuj dawno brameczki ładował seryjniexD
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
a zawsze można jeszcze sprzedać, wyciągnąć za Gutkovskisa 800 tys ojro to majstersztyk imo (a z bonusami może nawet milion)
- FruitOffTheWall
- Posty: 9400
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
jeszcze kurwa jakis hiszpan z zagłębia munoz wjechał, weszlaki sie jarajo
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
Ale prezentacje serialową mu zajebistą pierdolnęli, co by nie gadać
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Ekstraklasa
ten Hotic do Lecha całkiem interesujący, wstępnie wygląda na pewniejszego od tego ciapatego brata
trójkąt bermudzki wola mokotów
- FruitOffTheWall
- Posty: 9400
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
skoro w belgii która zawsze nas rozpierdalała w elimkach (pozdro gent/genk) fajnie pykał to kto wie...
https://www.transfermarkt.pl/chima-okor ... ler/284035
śluńsk chyba idzie tropem tego ze yeboah odpalił to może i ten, fakt inna pozycja ale nooo ciekawe. Jeszcze nie pewniak ale i tak jak na nasza lige może byc potencjalny dobry synek
https://www.transfermarkt.pl/chima-okor ... ler/284035
śluńsk chyba idzie tropem tego ze yeboah odpalił to może i ten, fakt inna pozycja ale nooo ciekawe. Jeszcze nie pewniak ale i tak jak na nasza lige może byc potencjalny dobry synek
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
Turbo jeszcze na trzy sezony w Pogoni
- FruitOffTheWall
- Posty: 9400
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
kurwa ciężko mi im nie życzyć powodzonka po tym spocie, pogoń pogonią ale chciałbym żeby ten grosik zdobył kurwa tego mistrza w Szczecinie jak messi teraz na MŚ. Po prostu chciałbym zobaczyć ten widok grosika i nic więcej reszta pogoni jest mi obojętna/neutralna (CHYBA ŻE ELIMKI PUCHAROW TO WIADOMO KAŻDEMU KURW TRZEBA KIBICOWAĆ)
a tak w tym sezonie kibicowanko to chyba klasyka gatunków stal mielec, może trochę radomiak bo banda braziliano i mój ulubieniec wolski, puszcza oraz vuko team
ja to zawsze lubię kibicować tej ostatniej drużynie żeby sie utrzymałaXD ale wiadomo ja to ja czyli kibolem całej ligi jestemXD
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
czy to ten sezon, w którym Stal leci? Kieresiowi nie ufam, skład jak zawsze węgla i papy (a do tego dorzucony jeden z Wolsztyńskich, wiec chłop który się nie mieści nawet w dwóch wyżej wspomnianych kategoriach) - coś mi mówi, że tym razem może nie wyjść klasycznie fajna jesień/słaba wiosna, a niespecjalnie ich widzę wygrzebujących się z dołu tabeli po przerwie zimowej co. bramkarze to przeciętny wieczny talent Kochalski i Jałocha, który nie był pewny nawet jak na I ligę, nadzieja imo w zagranicznym trio nowych graczy, w sensie tych dwóch obrońców i potezny antyłukaszenka Szkurin, ale jeszcze przypał się szykuje z młodzieżowcem, bo poza swoim narybkiem mają jeszcze chyba tylko młodego stopera z rezerw Śląska, no średnio to widzę. kojarzą mi sie trochę z Polonią Bytom swego czasu, która też awansowała mocno niespodziewanie po latach przerwy, przez parę sezonów radziła sobie nadspodziewanie dobrze, ale co roku wchodziła głebiej w budowanie ekipy na losowych ludziach i w końcu poleciała z hukiem jak tomas
btw Puszcza podobno praktycznie zamknęła kadrę na ten moment, może jeszcze jakiś napadzior dojdzie - no powiedzieć, że nie robią wrażenia to mało powiedziane, tak słabego personalnie beniaminka nie było imo w XXI wieku, może pierwsze Zagłębie Sosnowiec w 2007 (ale oni mieli Jacę Berensztajna legendę stałych fragmentów
), niemniej jednak styl gry Tułacza niekoniecznie polega na jakichkolwiek personaliach, a zdecydowanie bardziej opiera się na drużynowym zabijaniu meczu, więc nadziei nie ma co w Niepołomicach porzucać
btw Puszcza podobno praktycznie zamknęła kadrę na ten moment, może jeszcze jakiś napadzior dojdzie - no powiedzieć, że nie robią wrażenia to mało powiedziane, tak słabego personalnie beniaminka nie było imo w XXI wieku, może pierwsze Zagłębie Sosnowiec w 2007 (ale oni mieli Jacę Berensztajna legendę stałych fragmentów
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Ekstraklasa
Niepołomice pewne utrzymanie, róbcie screeny
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: Ekstraklasa
Podbijam, też myślę że Puszcza się utrzyma.
Re: Ekstraklasa
Ode mnie też Stal do spadku, Śląsk/Jagiellonia i jeden beniaminek pewnie poleci [ale nie Puszcza!!111]
Re: Ekstraklasa
ŁKS, Śląsk i niech ta Stal spierdala.








