Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto zwycięży?

Pan Lewandowski
56
44%
Trener Probierz
11
9%
hip hop
59
47%
 
Liczba głosów: 126

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21292
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Bez przesady z tym wyrzuceniem lewego z reprezentacji :lol: chłop nam jeszcze nie jeden mecz wygra a i na kolejnych mistrzostwach europy pomoże jak trafi z formą
travis1
Posty: 687
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: travis1 »

na euro 2016 to w grupie to mieli dość mocnego pecha, tam każdemu albo wyszedł mega strzał vide gera i ten skrzydłowy z ciężkim nazwiskiem albo kontrę i potem bronienie, za to najwięcej fargabz tego co pamiętam to mieli z Chorwacja, tam była typowa defensywa i nie karne a zabójcza kontra i brama Quaresmy, wracając do tu i teraz to mimo wszystko chyba najbardziej znośna opcja z tych wszystkich możliwych, typowa zmiana na last dance lewego i ogarnięcie szatni doświadczeniem, i grunt pod przebudowę kadry po euro 2024
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6137
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

no ja liczę że Last Dance Lewego będzie w 2026, gdzie po MŚ Lewy już nie wraca do Europy
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Nie no tak na poważnie to nie jest jakiś okropny wybór chyba, ale miałem nadzieję na kogoś młodszego z wizja budowy nowej warszawskiej myśli szkoleniowej i reformy wszystkich u- reprezentacji i w 2026 by wychodziły piłkarzyki z określoną wizja jak ta reprezentacja chce grać w przyszłości :oops:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6137
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

Groszek pisze: 23 sty 2023, 18:54 Nie no tak na poważnie to nie jest jakiś okropny wybór chyba, ale miałem nadzieję na kogoś młodszego z wizja budowy nowej warszawskiej myśli szkoleniowej i reformy wszystkich u- reprezentacji i w 2026 by wychodziły piłkarzyki z określoną wizja jak ta reprezentacja chce grać w przyszłości :oops:
No i tu jest właśnie problem, nazwisko dalej top jak na nasz potencjał, nie mniej każdy liczył na ewolucję jak nie rewolucję a dostajemy upgrade do tego co znamy a chyba długofalowo nie o to chodzi
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

a co jak jutro kulesza wyjdzie, powie, ze sie z tym przespal i uwaza, ze jan urban to najlepszy wybor
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10142
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: scam_sakawa »

To mamy przewalone
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: checollada »

Dał Portugalii jedyne trofeum w ich historii, dałbym mu minimalny kredyt zaufania. Moim zdaniem super wybór. Ja z chęcią obejrzę pragmatyczną kadrę z fajnymi schematami na akcje ofensywne. Fajni polscy asystenci, nic tylko czekać na pierwsze mecze.

A z grupy na Euro i tak nie wyjdziemy xd
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5087
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sebring »

kurwa po wieśniaku brzeczku, farmazoniarzu sousie i michniewieczowi tata ludwiczka lookin ass ja biorę santosa beja w ciemno i to z pocałowaniem ręki, mimo tego ze petkovic byłby lepsza opcją moim zdaniem

swoją drogą ta chujowo grająca Portugalia to jest jakiś totalny mit wykreowany przez to przyswirowane przez nich euro

wypalony może jeśli chodzi o czołówkę piłki reprezentacyjnej, dla naszej kadry moim zdaniem w sam raz, ma do udowodnienia jego zagorzałym hejterom dość sporo

Kulesza, nasz podlaski księciu disco polo, ufam tobie
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: instinkt »

ciekawe czy dożyje do końca kontraktu :lol:
BouncedDuck5106
Posty: 667
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: BouncedDuck5106 »

Jak się dowie że najlepszym polskim skrzydłowym jest turbo debil to może być z tym ciężko
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Możemy się zgodzić z jednym?

Jak będzie grał krychowiakiem to może wypierdalac
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

o tak, święte krowy niech wyjebie i już będzie szacuneczek
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14976
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Ponad 900 tys zł miesięcznie ma zarabiać czyli 3 mln euro rocznie
Awatar użytkownika
TruthTeller
Posty: 273
Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
Lokalizacja: Wro

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: TruthTeller »

Ronaldo posadził na ławie, także Krychowiak to nawet się na trybuny nie załapie :lol:
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6137
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

potter pisze: 24 sty 2023, 11:31 Ponad 900 tys zł miesięcznie ma zarabiać czyli 3 mln euro rocznie
Po jakim ty to kursie liczyłeś
Imo to tylko weryfikuje ze wspomniane 1.1 mln Renarda rocznie było liczba wyjęta z dupy lub względnie niewielka składową, bo nie sądzę by miał tam mniej niż Santos obecnie w PL
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

Spoiler
jp2 odhaczony dzieki bogu za takie dziennikarstwo
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

Santos ufam tobie

a od 2026 piszczu ufam tobie
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 621
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: xotic »

jest i on FELIPE SANTOSZ
ODPOWIEDZ